Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2019. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon tetszett, a személyzet és az animátorok nagyon barátságosak, a gyerekeink is szerették őket. A szieszta ebéd nem volt megnyerő, egyrészt mert csípős tészta volt meg halas, ami nem jön be a gyerekeknek. Szerintem ez kissé összecsapott volt. Ha darás tészta vagy mákos tészta lett volna, az jobban megfelelt volna részünkre és másoknak is.
Kiváló 2019. szeptember 6.a párjával járt itt
Csodálatos környezet, kiváló elhelyezés és nagyon kedves kiszolgálás, segitőkész alkalmazottak. Nagyon jó éreztük magunkat. Jövőre, ha egészségünk engedi, ujra megyünk, de egy hétre. Köszönjük
Kiváló 2019. szeptember 6.a párjával járt itt
Kellemes 4 napot töltöttünk ebben a fantasztikus szállóban. Itt rengeteg program csalogatott, közösségépítés valósult meg. A vendégek, a személyzet egymáshoz nagyon előzékenyek, kedvesek, mosolygósak voltak. A szállóban élet volt, a pici babák néha méltatlankodtak, de ha többször jönnek megszokják a luxust.
2019. május 31.a párjával járt itt
2019 04. 25-2019. 04. 29. -ig volt szerencsénk itt tartózkodnunk. Szerencsénkre megúsztuk az esőt hellyel-közzel. Az ételek finomak voltak és a személyzet nagyon barátságos volt és igyekeztek mindig tölteni az üresedő finomságokat. A szoba tágas és tiszta volt, az ágy viszont nem volt kényelmes sajnos.
Kiváló 2019. május 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper hosszú hétvégét sikerült eltöltenünk 2 lányunkkal és a férjemmel. Szerencsére nagyon szép időt fogtunk ki arra a hétvégére, így maximálisan ki tudtuk használni a kinti medencék adta lehetőségeket is. A szoba egészen tágas, modern, a matracok kényelmesek és a lányoknak berakott pótágyak is végre normális minőségűek.
Velence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2019. május 25.a párjával járt itt
Négy napot voltunk a szállodában, nagyon szép környezetben. Remek wellness részege van a szállodának, az csak plusz, hogy rálátással a Velencei tóra. Májusban voltunk, nem volt zsúfoltság. Mivel zárt folyosón lehet megközelíteni a wellness részleget, így nem zavart bennünket az eső sem. Az apartman felszerelése maximálisan kielégítette az igényeinket.
Velence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - Medence/kert
Kiváló 2019. május 4.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely akár párosan, de leginkább családostul. Nagyon jó a gyermekanimáció, így a szülők nyugodtan pihenhetnek. A termálmedencéje nem olyan jó, mint pl. Hévizen, de szép a kilátás a tóra. Ideális hely a környék felfedezésére. Csomagunk a déli étkezést is tartalmazta, ami nagyon vonzó számunkra.
2019. április 29.a párjával járt itt
Mi kellemes hétvégét töltöttünk itt.
Mindennel elégedettek voltunk.
Egy dolog ami nekünk nem tetszett igazán,hogy nincs csendes része a wellnessnek .
Családoknak ideális.
Tényleg gyermekbarát,de mi kettecskén pihentünk.
Velence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - Külső kép
Kiváló 2019. április 25.gyerekekkel járt itt
Elégedettek voltunk a szállodával. A szoba elég nagy, az ágy kényelmes. Az ételek választéka és minősége reggelinél és vacsoránál kiváló. Kislányunknak nagyon tetszett a játszóház, valamint a fürdő is. A wellness többször zsúfolt volt. Valóban gyerekbarát szálloda, számos programot biztosít a gyerekek számára.
A személyzet kedves, figyelmes. A szálloda könnyen megközelíthető.
2019. március 18.gyerekekkel járt itt
Elégedettek voltunk a szállással. A gyerekek számára remek helyszín, nagyon tetszett a játszóház, nagyon kedvesek voltak az animátorok, remek programokkal várták a gyerekeket. A wellness fürdő kicsit zsúfolt volt(ünnepi hétvége), de kellemes. Az ételválaszték bőséges volt a félpanzió keretében.