Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Szép a szálloda. Viszont as tisztaság hagy kívánnivalót maga után. Az ablak keretek pókhálósak, szennyezettek voltak. Személyzet segítőkész, de az volt az első szálláshely, ahol távozáskor nem kérdezték meg, hogy hogy érezték magukat ! ? Ár-érték arányban túl drágának mondanám.
Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A teraszról a tóra nyílik kilátás. A szoba, fürdő tiszta. A wellness rész remek. Egyedüli hiányosságként azt tudom felhozni, hogy a szauna lepedő hiányzott a szaunavilág területéről. Nagyon sok nyugágyat és napernyőt biztosítanak a vendégeknek a kinti területen.
2018. június 22.a párjával járt itt
Wellnessezni mentünk ide egy téli hétvégén. A wellness rész elég jó volt, bár szerintem szezonban borzasztó zsúfolt lehet, így februárban még éppen jó volt, bár így is voltak elegen. A privát wellness élmény (kuponnal kaptuk) elég csúfosan megbukott, mivel a jacuzzi nem működött. . .
Kiváló 2018. június 16.gyerekekkel járt itt
Két fiúval utaztunk. Egy 5 évessel és egy 8 hónapossal. Mindkét gyermek remekül erezte magát. Rossz idő volt de az egész nap gyorsan elrepült olyan sok lehetőség van a szállodában. 3 nap nagyon kevés volt, legközelebb biztosan több napra utazunk ide.
Kiváló 2018. május 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett, hogy habár gyerekbarát szálloda, felnőttek is nyugodtan tudnak pihenni. Szép tiszta, figyelnek minden részletre. Remek animációs programok gyerekeknek. Kellően nagy ahhoz, hogy egy ilyen pünkösdi hétvégén se érezd azt, hogy mozdulni sem tudsz, eloszlik a tömeg.
2018. május 14.gyerekekkel járt itt
A szoba tágas volt, az erkély nagyon jó, csak kicsit a sok fecske /fecskefészek zavaró volt! A kilátás az erkélyről nagyon szép,medencék is nagyon jók voltak! Egy valami nem tetszett, több étel is hideg volt a vacsoránál, holott időben érkeztünk! A személyzet kedves volt, szobák tiszták voltak, jól felszereltek!
Kiváló 2018. május 13.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekes család szemszögéből nagyon elégedettek voltunk az ételekkel, a szórakozási lehetőségekkel. Különösen örültünk, hogy volt vízforraló a szobában. Elégedetten távoztunk a 3 éjszaka után. Egy apró kényelmetlenség volt csupán: tejet csak az 1. emeleti "Hempergő"-nél tudtunk melegíteni gyermeküknek, mert csak ott volt mikro.
Kiváló 2018. május 5.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda csodás környezetben. A hotel szolgáltatásai, felszereltsége kiváló, a személyzet kedves. Az ételek széles választékában mindenki talál megfelelőt, a wellness részleg teljes feltöltődést biztosít.
2018. május 2.a párjával járt itt
Tetszett az alkalmazottak kedvessége,segítőkészsége.Az elkészített ételek finomak voltak.Mivel sok a gyermek én főzelékeket is csempésznék a menübe....Ami negatív volt számomra az az volt,hogy csak a földszinten volt Wi-Fi.
2018. április 18.barátokkal járt itt
Ez az üdülés még szebb és gyönyörűbb volt, mint előzőleg a zalakarosi üdülés. Különösen a hattyúk tetszettek nekem a tavon. Még enni is adtam nekik. Ezzel együtt a nyereményem ugyan használhatatlanná vált, de a két kísérőm nagyon hálás érte. Mariskának például a vízi aerobik tetszett legjobban csütörtök délután. Csupán a májusi esők hátráltatták kicsit tervezett programjainkat.