Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
finom , ízletes reggelik és vacsorák ,különleges szilveszteri ételek;
csodaszép nappali és még annál is gyönyörűbb esti kilátás a Velencei tóra és környékére
Kiváló 2017. december 30.a párjával járt itt
A szállodával teljesen meg voltunk elégedve, az ellátás, a tisztaság, a figyelmesség nagyon pazar volt. Gyerekes családoknak nagyon ajánlanám. Az ételek különlegesek voltak.
2017. december 30.gyerekekkel járt itt
Szép négy napot töltöttünk el a szállodában. A gyerekek sokszor dönteni sem tudtak,hogy fürödjünk vagy épp játszóházazzunk. Imádták minden percét. Bár a 9éves gyermeknek hiányzott a csúszda,kár ,hogy csak a kissebbeknek tették lehetővé ezt az élményt. A vacsorákkal nem voltunk megelégedve.
Kiváló 2017. december 28.gyerekekkel járt itt
Köszönjük minden nagyon tetszett,midennel nagyon meg voltunk elégedve!Biztosak vagyunk benne,hogy még el fogunk látogatni a szállodába!A gyerek programok is szuperek voltak!A legjobb szálloda amiben eddig voltunk!:)
2017. december 28.gyerekekkel járt itt
Abszolút gyermekközpontú, segítőkész és udvarias személyzet, praktikusan összenyitható szobák (bár egy kicsit kicsi élettérrel-de ha az ember nem a szobában akar végig lenni, akkor ez nem is számít annyira), az ágy számunkra nem volt a legkényelmesebb, és legközelebb inkább saját hajszárítót viszek (hosszabb haj esetén problémás).
Kiváló 2017. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyerekbarát szálloda,kiváló programokkal. Szuper medencék,spa szolgáltatások. Nagyon kedves,fiatal személyzet. Ha volt valami probléma nagyon rövid időn belül jöttek és segítettek. Amin javítani kellene,hogy minden szoba zuhanyzós legyen,mert az idősebbek vagy gyerekek nagyon nehezen tudnak belépni a kádba.
Kiváló 2017. december 19.gyerekekkel járt itt
Most először jártunk ebben a szállodában,de biztosan nem utoljára. Végre sikerült igazán jól éreznie magát mindenkinek. A gyerekeknek igazi élmény volt, így mi felnőttek is ki tudtunk kapcsolódni. Az ételek nagyon finomak voltak, és a kínálat bőséges. A személyzet végig nagyon kedves volt, pedig egy nagyszabású rendezvény miatt nagyon sok munkájuk volt.
Szörnyű 2017. november 19.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a szállodában.
Az étel az minden nap ehetetlen és hideg volt. Jeleztük is, hogy hideg, de gyakorlatilag nevettek rajta. Egyik este penészes volt a sütemény.
A szauna és a gőzkabin koszos és retkes. A gyerekek ki-be rohangálnak. Pihenés, relax semmi. Az étterembe a felszolgálás modortalan.

Tuti, hogy többet nem!
Kiváló 2017. november 5.gyerekekkel járt itt
Már nem is számoljuk, hányadjára járunk ide (2013 óta minden évben többször is, kisebb-nagyobb családdal). Az Okok: kedves és segítőkész személyzet, sokoldalú és finom konyha (finnyás gyerekeink is mindig találnak kedvükre való ételt), hatalmas wellness-részleg, szép és tiszta szobák, ár/érték arányban nem drága ár, abszolút 100%-ban gyerekbarát (és Nagyszülőknek is tökéletes). Bármilyen korosztálynak ajánlani tudom szeretettel!
Kiváló 2017. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk a hotelban! Az érkezéstől az elutazásig minden tökéletes volt! Az animátorok gyerekekhez való hozzáállása, a személyzet kedvessége, a reggeli büfèasztal vàltozatossàga , vacsoráé szintén, a szobák tisztasàga , a fürdő stb a mi igényeinket teljesen kielègitette! Biztos, hogy ajánlani fogom a szállodát ismerősi körben is!