Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2017. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus hely, kényelmes szobák, segítőkész és udvarias személyzet. Igazi négycsillagos élmény az egész család számára. Bőséges reggeli és vacsora, kinti és benti medencék. A szeptemberi, kissé borongós időjárás ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Nem tartozik az olcsó szállãshelyek közé, de bármikor visszamennénk.
Kiváló 2017. szeptember 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétköznapokat töltöttünk a szállodában, mindennel elégedettek voltunk. Segítőkész személyzet, kiváló kiszolgálás és ételek az étteremben, nagy és minden igényt kielégítő wellness részleg. Egyetlen apró hiba: a szobánkban a szőnyeg elég csúnyán foltos volt több helyen. Máskor is szeretnénk még eljönni a barátainkkal.
Kiváló 2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Egy gyönyörű környezetben nagyon kellemes napokat töltöttünk el a szállodában.
Udvarias, intelligens személyzettel találkoztunk. A tisztaság kifogástalan,finom ételek.
Összességében igényességgel tudnám jellemezni a szolgáltatást. Mindenkinek szívesen ajánlanám.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Idén már harmadszor térünk ide vissza a családommal. Kellemes hely, figyelmes személyzettel! A gyerekek számára rengeteg animációs program áll rendelkezésre - minden hétnek más témájú, tematikájú programjaival találkoztunk. Gyerekbarát szálloda miatt nem érdemes ennél messzebbre utazni! Az ételek-italok minősége kiváló!
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Most elöször nyaraltunk a Velencei tónál, a hotel nagyon jó helyen van, nagy plussz hogy van benti medence is. A hotel szép volt, a személyzet kedves, segítökész. Az ételek választékosak, sok ínyencséggel. A fürdö része is szuper, sok medence, szauna. Biztosan visszatérünk még ide és ajánljuk ismerösöknek is.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk, de a nyári főszezonban most voltunk először. . . . . de tuti nem utoljára! Rengeteg program gyerekeknek, medence minden korosztálynak, játszószoba, több szintes ugráló. . . . . jó animátorok! A legmelegebb hetet fogtuk ki szerintem a nyáron, így nagyon jól jött a fedett, de az oldala nyitott medence.
Velence Resort & Spa Velence - Szórakozás/SportVelence Resort & Spa Velence - Vendéglátás
Kiváló 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Velence a magyar Velence egy egész városnyi terület élmény elemekkel fűszerezve medencék tömkelege, a tavon a szél tombolt és a nagy üvegtáblákon át a jakuzziból néztük a szörfösöket akik kimerészkedtek a nyílt vízre! Kint is bent is színes naplózó ágyak sorakoznak mindenki talál kedvére valót.
Velence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - Wellness
Kiváló 2017. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A szálloda és a környezete csodálatos helyen van,pár perces sétára a homokos strandtól. A szobák tágasak, kényelmesek, teljesen felszereltek, klímával, sikkepernős tv-vel vannak ellátva, erkély tartozik hozzájuk, ami a tóra néz. Az ellátás isteni! Házias ételek, nem műanyagízű sütik! A wellness részleg tiszta, szép és van termál víz.
Kiváló 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
Családomtól meglepetésként kaptam ezt a hétvégét egy ezidáig még fel nem fedezett szállodába. Nagyon ügyesen úgy oldották meg, hogy mindenkinek a tóra nézzen a szobája, ugyanis az épületek élükkel néznek a Velencei tó felé. A kilátás este még csodálatosabb.
Velence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Vendéglátás
2017. június 22.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű 3 napot töltöttünk itt 13 hónapos kisbabával. A helyszín tökéletes, a gyerek szórakozási lehetőségei kimeríthetetlenek voltak, pedig csak 13 hónapos, nagyobb gyerekek még jobban élvezik, vissza fogunk jönni ide még. Étkezés rendben, bár a svédasztalos megoldásnál néha nagy a tolongás.