Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2016. december 17.barátokkal járt itt
Nagyon jó helyen fekszik, könnyen megközelíthető. Szép a kilátás a tó felé. Nagyon szerettem a sok medencét, bár az úszó lehetne mélyebb. Gyönyörű a szálloda, kényelmes volt a szoba, a személyzet figyelmes. A szobában a világítás nagyon gyenge, ennyi fénynél nem lehet olvasni például.
Velence Resort & Spa Velence - Külső képVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. december 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda fekvése egyszerűen csodás, hiszen a tóparton, pazar fürdőkomplexum mellett, a velencei korzótól nem messze helyezkedik el. Valóban gyermekbarát, a programok a kicsiknek szólnak és a játszóház is tökéletes volt az 5 és 6 éves unokáinknak. Arról nem is beszélve, hogy Ele Fülöp és Ele Fanni simogatása felért számukra egy ajándékkal.
Kiváló 2016. december 5.gyerekekkel járt itt
Ez a szálloda tökéletesen elnyerte a tetszésünket! Nem csak a leírás alapján gyermekbarát, hanem a gyakorlatban is! Az animációs programok tökéletesen lekötötték a lányokat (5évesek), a játszó rész is magas színvonalú, az ételek is kiválóak voltak! Nyáron biztosan még nagyobb élmény, mindenképp vissza fogunk menni!
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Újból nagyon tetszett a szállodai kiszolgálás , a személyzet udvariassága, az aminátorok kedvessége, a gyerekekkel való foglakozásuk, program szervezésük .
Kiváló 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
Szuper a felszereltség! Nagyon gyerek centrikus! Jól működik a chip kártya rendszer! A fürdőkád NAGYON csúszik! A welness recepció több esetben nincs a helyzet magaslatán: Rábeszél egy szolgáltatásra, mert az így egyben kedvezményes, de aztán a kedvezményt nem vonja le. Nem kell bejelentkezni a gyerek szépségszalonba, bármikor jöhetünk, de amikor megérkezünk: most nincs hely!
Átlagos 2016. október 19.a párjával járt itt
Október 16-án érkeztünk párommal a szállodába 3 nap, 2 éj wellness pihenésre. Már régóta szemezgettem ezzel a hotellel és most sikerült megszállnunk is itt. De csalódás volt, sokkal jobbra számítottunk mindketten. Valahogy egy 4 csillagos szállodától én többet várnék el.
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Hölgyem/Uram! Nagyon sajnálom, hogy csalódottan távoztak szállodánkból. Köszönöm javító észrevételeiket, valamint szíves elnézésüket kérem, ha a személyzet bármely tagja nem megfelelően kommunikált a wellness nyitvatartását illetően. A kiírtaknak megfelelően 21. 30-ig vehetik igénybe tisztelt vendégeink fürdőnk szolgáltatásait, hétvégén pedig 22.
2016. október 25., Velence Resort & Spa, igazgató
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2016. október 18.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek,a személyzet kedves,kényelmes ágy.A wellness részleg nagyon jó, ámbár az élményelemek működhetnének többet. Ami viszont szerintem megengedhetetlen, hogy a tisztaság ne legyen elsőrendű...Nagyon koszosak a szőnyegek az egész szállodában és rengeteg a pókháló.
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Már több alkalommal voltunk itt. Az első alkalom kb 8 éve volt. Az első kedvező benyomás alapján voltunk már családdal (7 fő), csak az unokával, valamint barátokkal. Azóta sok fejlesztés történt. Ami nem változott: a kényelem, a magas színvonal, a tisztaság és a személyzet magas szintű felkészültsége, figyelmessége, szolgálatkészsége úgy a hotel, mint a spa részlegen.
Sajnos a fejlesztések mellett az árak is jelentősen emelkedtek.
Velence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Wellness
Kiváló 2016. október 14.barátokkal járt itt
Három éjszakát töltöttünk el párommal és a barátokkal a szállodában. A figyelmes és udvarias személyzet, a jó és változatos ételek , a szép környezet és a wellness részleg biztosítja a jó és nyugodt pihenést. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. A kirándulás elött olvastam néhány negatív megjegyzést a szálláshelyröl de ezekkel mi nem találkoztunk. Ajánlani fogom az ismeröseimnek is.
Átlagos 2016. október 10.a párjával járt itt
Hiányzik egy befektető vagy egy nyertes pályázat ,mert az adottságai lényegesen jobbak mint a jelenlegi profittermelése.
az uszodát fel kell újítani,a szőnyegek piszkosak s bár a személyzet motívált ebből nem lehet várat építeni.a konyha kitünő.elkelne egy bowling terem,hely az van ..rengeteg
Velence Resort & Spa válasza
Tisztelt Hölgyem / Uram! Számunkra kiemelten fontos vendégeink visszajelzése, így köszönjük, hogy Ön is megosztotta velünk észrevételeit. Szőnyegeink tisztán tartása érdekében a legmodernebb technológiát hívjuk segítségül nap mint nap, valamint extra nagytakarítások is rendszeresen történnek szállodánkban.
2016. október 25., Velence Resort & Spa, igazgató