Haldorádó Kisvendéglő Veresegyház

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Haldorádó Kisvendéglő Veresegyház vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 20.a párjával járt itt
Leültünk egy nem foglalt asztalhoz, kb 35 fokban.
A pincérnő alig ért oda, egy mogorva mondattal megkérdezte, hogy van-e foglalásunk. Nem volt. Igen megkérdőjelezhető hangnemben csaknem kidobott minket. Kb 10 üres asztal volt, foglalt táblácskával. Ha most utánam telefonálna sem mennék vissza!
Szörnyű 2023. április 23.barátokkal járt itt
Ma, 2023. 04. 23-án 15 óra körül tértünk be ketten az étterembe. Az asztalok nagy részén foglalt tábla volt, de akadt még egy üres asztal. Leültünk, a szék majdnem összeomlott alattam, egy pincér odajött és azzal kezdte, minimum másfél órát kell várnunk, mert van egy 18 fős társaság. Kérdeztük, hogy azért ihatunk-e valamit.
Gyenge 2023. április 13.családjával járt itt
Kétszer fordultunk meg az étteremben, egyszer csak desszertet fogyasztottunk és bár kissé sokalltuk az árát, de nagyon finom volt ezért jó emlékként maradt meg. Másodszor a családdal ebédeltünk, itt viszont már brutális árakkal szembesültünk, a halászlé sajnos nem ízlett több embernek sem, pedig azt várnám hogy majd egy horgásztó melletti vendéglőben eszem életem halászlevét, hát ez nem hogy átlagos hanem tényleg gyenge volt.
Szörnyű 2021. április 30.egyedül járt itt
Reklamációkezelés kritikán aluli, sőt sértő! A szörnyű az, hogy a pandémia alatt már többször rendeltem ételt az étteremből, és mindig meg voltam elégedve. De a legutóbbi nagyobb rendelésnél a menü brassói aprópecsnyéje, büdös, ehetetlen volt. Jelezetem először telefonon, ahol azt választ kaptam, a kollégától hogy már 10 adagot kiadtak és senki nem reklamált.
Gyenge 2018. augusztus 11.családjával járt itt
Nem szokásom mások munkájának lehúzása (értsd: még soha nem írtam le vélemény semmilyen kapott szolgáltatásról), abból kiindulva, hogy ők is meg akarnak élni valamiből, és akadhatnak mindenkinél nehéz időszakok, de ezzel az eggyel kivételt teszek. Jelentéktelen, hogyan veszíts el vendégeket történet, tanulság nélkül.
Szörnyű 2015. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Veresegyházán járva szerettünk volna egy klassz ebédet megenni a családdal. A Patak utcán a központ felé autózva láttuk meg a Haldorado halvendéglő tábláját, s mivel az egész család szereti a halételeket, arra vettük az irányt. Üdülőházak között egy földúton jutottunk el egészen a tópartig (Ivacsi-tó), ahol alig találtunk parkolóhelyet.
Haldorádó Kisvendéglő Veresegyház - Külső képHaldorádó Kisvendéglő Veresegyház - Külső képHaldorádó Kisvendéglő Veresegyház - BelsőHaldorádó Kisvendéglő Veresegyház - Külső képHaldorádó Kisvendéglő Veresegyház - Külső képHaldorádó Kisvendéglő Veresegyház - Külső kép
2014. október 25.barátokkal járt itt
Nekem nagyon fontos, hogy egy étterem, szálloda hogy néz ki, és ez nem az ár függvénye. Ilyen "ide be kell menni" hangulatot áraszt a veresegyházi Haldorádo kisvendéglő, ami közvetlen a tóparton van, árnyas-virágos-zöld, és ínycsiklandó illatok lengik körül. A választák egész jó, az ételek jóízűek, a felszolgálás is kifogástalan.
Haldorádó Kisvendéglő Veresegyház - Étel/italHaldorádó Kisvendéglő Veresegyház - Étel/ital
Kiváló 2014. április 28. járt itt
Kiváló pihenő hely a tóparton, hangulatos csodás környezet finom halételek. Az árak elfogadhatóak. Egyszerű étterem családias hangulat. A személyzet kifogástalan, udvarias figyelmes gyors. Egy kellemes kirándulás megkoronázása lehet itt megpihenni és belekóstolni a finom ponty harcsa és egyéb halételekbe, de hagyományos ételek és italok is vannak az étlapon.
2013. március 18.barátokkal járt itt
Egy kellemes horgászat után avagy egy medveparki látogatást követően kíváló hely lehet a megpihenésre és persze bendőnk megtöltésére. Az éttermet az egyszerűség ugyanakkor a barátias kiszolgálás jellemzi. Nagyobb társaságunknak köszönhetően több fogásba is sikerült belekóstolni, ezért bátran ajánlom mindenkinek.