Sulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház

a 23 veresegyházi étterem közül
cukrászda
Sulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház
Sulyán Cukrászda (Veresegyház) VeresegyházSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Sulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház vélemények

2021. december 28.családjával járt itt
Gondoltam, hogy elmegyek kiábrándulni, mert utóbbi időben elég gyakran hallottam róla a véleményt, hogy már nem olyan, mint régen volt! A sütemény- és fagyi-próba viszont mégis csak meggyőzött arról, hogy ezért érdemes elutazni ide. Igaz, az árak emelkedtek, az adagok nem, a kiszolgálás gyors (annyira nem kedves, mint régen), viszont az ízek, a minőség ebben a körzetben és ebben a műfajban még mindig vezetnek.
Sulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - EgyébSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Külső képSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Külső képSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Külső képSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Étel/ital
Kiváló 2016. szeptember 25.barátokkal járt itt
Nem feltűnő helyen található a szépen fejlődő Veresegyházon ez a cukrászda, de érdemes meglátogatni, a város miatt is. Országos szinten itt kapható az (egyik) legjobb fagyi, választék, minőség, ár szempontjából is, és gyakran van valami új különlegesség.
Átlagos 2015. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
A közeli pizzériában ettünk, s míg a család ifjainak egy része még evett, a többiek már befejezték a pizzázást, megnéztük a főtéren a díszkutat, s ekkor éles szemmel azonnal észrevették a fagyit. 2 típusú fagylaltot árusítanak, egyrészt gépből csíkos csavart krémfagylaltot, másrészt a hagyományos gombócos fagyikat, ha jól emlékszem, 16 féle ízben.
Sulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Külső képSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Étel/italSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Étel/italSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Étel/italSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Külső képSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Külső képSulyán Cukrászda (Veresegyház) Veresegyház - Belső