Tavi Étterem Veresegyház

3,3
a 23 veresegyházi étterem közül
étterem, pizzéria, ételbár, szálláshely étterme, vendéglő
Tavi Étterem Veresegyház
Tavi Étterem VeresegyházTavi Étterem Veresegyház
Tavi Étterem VeresegyházTavi Étterem Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Tavi Étterem Veresegyház vélemények

Szörnyű 2017. június 7.barátokkal járt itt
Pozotívum; strandra, tóra kilatas,igazan hangulatos
Negativum;
- a poharamban levo szalvetan az elozo vendeg etlapja meg ott volt, koszosan, belehelyezve a poharba
-elozetes asztalfoglalas :700 forintos dij a szamlan enyhen szolva is ut (az etterem szinte ures volt)
- egyikonk limonadet ivott, kert meg egy poharral, a szivoszallal szetnyomkodott citromot, cafatokban levo narancsot benne hagyva, a pharat felontottek, majd kihoztak ugyanazt, felontve. . . .
- etel elvitel 2x50 ft, doboz es dobozteto? !
Szörnyű 2017. május 15.családjával járt itt
Washoe. 2017. 05. 14-én voltunk a feleségemmel és a menyemmel az étteremben. Kellemes halk zene és kulturált körülmények fogadtak. Rögtön jött egy kellemes pincér hölgy és felvette a rendelést. Hamar kihozták az ételt. A tálalás és a mennyiség csodálatos volt. Az étel fantasztikusan bőséges és finom volt.
Kiváló 2017. február 26.a párjával járt itt
Veresegyházi sétánk során tértünk be ide ebédelni. Korábban nem volt információnk a helyről. Az étterem a tó szélére épült teraszon található, ebéd közben gyönyörködhetünk a panorámában. Gyors és udvarias kiszolgálást tapasztaltunk. Amit ettünk: Tyúkhúsleves gazdagon - első osztályú, aranysárga, amilyennek lenni kell, nagyon finom volt és kellő adag.
Tavi Étterem Veresegyház - BelsőTavi Étterem Veresegyház - Külső képTavi Étterem Veresegyház - BelsőTavi Étterem Veresegyház - Külső képTavi Étterem Veresegyház - Étel/italTavi Étterem Veresegyház - Étel/italTavi Étterem Veresegyház - Étel/ital
Kiváló 2016. november 24.családjával járt itt
Veresegyházon a tóparton található az étterem. Nagyon kedves a személyzet, gyors a kiszolgálás. Az ebédre várva, vadkacsákat etettünk, a gyerekeknek nagy élmény. :-) Az adagok bőségesek, ami marad csomagolják. Van gyereksarok, ami nagyon kellemes meglepetés volt számunkra. Az ételek finomak, a túrógombóc pedig isteni! A steakburgonya saját recept, kóstoljátok meg!
Tavi Étterem Veresegyház - Belső