Végigenném az étlapot

Trattoria al Forno VeresegyházTrattoria al Forno Veresegyház a térképen

Kiváló 2016. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. március 17.
Teljesen véletlenszerűen választottuk az éttermet. Annak ellenére hogy jelezték az érkezésünkkor, hogy egész nap telt ház volt és lehet, hogy megnő a várakozási idő, rendkívül gyors volt a kiszolgálás.
Nagyon hangulatos az étterem, a kiszolgálás is megfelelő volt, tájékoztattak mindenről amiről kellett (pl. rókagombás rizottó rendelésekor, külön felhívták a figyelmünket a sajátos ízre amennyiben még nem kóstoltuk, hogy ne érjen meglepetés)
Levest és főételt fogyasztottunk, mind nagyon ízletesek voltak, az adagok is kiadósak, haza is vittünk belőle, sajnos így a desszertre már nem volt kapacitás :) De azok is nagyon szimpatikusak voltak :)
Nem volt olyan étel az étlapon, amit ne kóstoltam volna meg szívesen, a limonádék (málnás, citromfüves) is kiválóak. Mindenképpen vissza fogunk még látogatni ebbe a hangulatos étterembe! Csak ajánlani tudom!
Hangulat:Kiváló

Trattoria al Forno további értékelései

2023.03.28a párjával
Kellemes hangulatú, jó minőségű alapanyagokból finom ételek készülnek. A felszolgálók kedvesek, bár kicsit sokat kell várni rájuk., és az ételekre is. Kevés a felszolgáló, vagy a konyhai személyzet....? Itt valóban "olaszosan " kell étkezni, nem kapkodni. Összességében jól éreztük magunkat, már...
2022.04.03a párjával
Sajnos az étlapon hirdetett pármai sonka csak az árban mutatkozott meg a pizzákon sima gépsonka volt. Sajt is csak nyomokban, íztelen nagyon messze van egy igazi olasz pizzától. Nem ajánlom senkinek!
2019.01.17gyerekekkel
Kedves és gyors rendelésfelvétel, kissé lassú kivitelezés. Jó ízű étel, árak középen Veresen. Hangulatos enteriőr és gyermekbarát. Ajánlott.
Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás