Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
Libra Hotel VeresegyházLibra Hotel Veresegyház
Libra Hotel VeresegyházLibra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 20 kilométerre, Veresegyház belvárosában várja vendégeit a Libra Hotel. A hotelben 15 fürdőszobás, pótágy elhelyezésére alkalmas, televízióval, internet-csatlakozással ellátott szoba van, amely 36 fő részére biztosít kényelmes elhelyezést.

A Libra Hotel legnépszerűbb csomagjai

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház - Tavaszi zsongás a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás a Librában
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Libra Hotel Veresegyház vélemények

Kiváló 2024. január 8.barátokkal járt itt
Közel van Budapesthez, a busz nagyon közel áll meg a szállodához.
Apartmanban laktunk 3-an. Kényelmes, tiszta volt. A szobák és a közösségi terek igényesen, ízlésesen vannak berendezés. Az étkezés kitűnő, elegendő . A személyzet segítőkész, kedves.
Csak pozitív dolgot tapasztaltunk ezért nyáron is visszajövünk!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a maximális értékelését és a kedves szavakat az egész személyzet nevében!
Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani Vendégeink számára és az ilyen értékelés láttán tudatosul bennünk, hogy van értelme a munkánknak.
A jövőben is szeretettel várjuk szállodánkban!
2024. január 21., Hódi Angelina, Libra Hotel
2024. január 3.a párjával járt itt
Nem volt igazán jó döntés az Éden Hotelbe áthelyezett szilveszteri buli, az egy hosszú asztalhoz "összezsúfolt" Libra vendégekkel.
A reggeli svéd asztal kínálata lehetne kicsit változatosabb.
Nagyon kedves gesztus a szinte bármikor ingyenesen elérhető kávé-tea-ballonos víz és a délutáni forralt bor.
Kedves Andrea!
Köszönjük, hogy időt szakított arra, hogy véleményét megossza velünk és másokkal.
Nagyon örülünk, hogy jól érezte magát szállodánkban, és köszönjük az összességében pozitív értékelést!
Szeretettel várjuk máskor is!
2024. január 7., Hódi Angelina, Libra Hotel
Kiváló 2023. január 3.a párjával járt itt
Az apartman kényelmes, tiszta, jól felszerelt, nekünk nagyon tetszett.
A személyzet kedves, segítőkész volt.
A szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve, jó ötletnek találtuk a délutáni-esti "játszószobát" is.
Az étteremben finoman főznek, kedves, gyors kiszolgálásban volt részünk.
Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a magas pontszámot és a kedves szavakat! Igyekszünk mindent megtenni, hogy Vendégeink elégedetten távozzanak tőlünk! Nagyon sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
2023. január 8., Hódi Angelina, Libra Hotel
Kiváló 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Hát ez az a szállás amit mindenkinek ajánlok. Nagyon jól éreztük magunkat, és sajnáljuk, hogy csak 2 éjszakát tudtunk itt lenni. Nagyon jó helyen van, nagyon tiszta, nagyon kedves mindenki, minden igényt kielégítő. A gyertyafényes jakuzzi eszméletlen volt. Nagy hatással volt Ránk a hely, és imádjuk. Csak jókat tudok mondani. Az ételek isteniek voltak és bőségesek. IMÁDOM!
Kiváló 2020. január 7.a párjával járt itt
Fantasztikus hangulatú, családias Szilveszteri buli volt, rendkivűl kedves, szolgálat kész személyzettel, és sok meglepetés szolgáltatással.
Kedves István !

Nagyon szépen köszönjük az értékelését valamint a kedves szavakat! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Üdvözlettel: Libra Hotel személyzete
2020. február 19., Lipniczky Mária , Libra Hotel
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
2019. július 2.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben,ajándék medveparki belépővel és egy órás pezsgős privát jakuzzival. Igen, olvasom másnál, hogy meredek a felfelé vezető lépcső, hangos az utcafront, vékonyak a falak és áthallatszanak dolgok. . . . . . Ez mind igaz! Ám minket nem érintett ilyen érzékenyen a dolog, mi maradtunk és nem bántuk meg.
Libra Hotel Veresegyház - SzobákLibra Hotel Veresegyház - SzobákLibra Hotel Veresegyház - SzobákLibra Hotel Veresegyház - Wellness
Átlagos 2019. május 25.a párjával járt itt
Egy éjszakát szerettünk volna eltölteni,a Libra Hotelben,hogy 700 km. -t ne egyfolytában kelljen megtennünk. Gondoltuk,egybekötjük a medvepark,és a gödöllői kastély meglátogatásával. A személyzet kedves,segítőkész,az alább említett negatív körülményekről sem tehetnek. A szobánk szépen berendezett,a tisztaság is kiváló volt.
Kiváló 2019. április 2.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét sikerült eltölteni a Libra Hotelben. A Tavaszi csomagnak köszönhetően sok kupont be is tudtunk váltani a Hotelben. Félpanziós ellátás remek, hatalmas adagok, jó ízű ételek! Kisgyermekes családoknak is ajánlom! Szauna kifogástalan, jacuzzi kényelmes, akár 7-8 ember is elfér benne egyszerre.
Kedves Vendégünk!
Igazán nagy örömünkre szolgál, hogy elégedetten távoztak tőlünk! Igyekszünk mindent megtenni a Vendégeink érdekeiben. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!
2019. április 9., Hódi Angelina, Libra Hotel
Kiváló 2019. január 9.a párjával járt itt
Szilveszteri csomagajánlat keretében töltöttünk 4 nap/3 éjszakát hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet 5*, a recepción dolgozók kedvesek, bármilyen kérdésre szívesen felelnek, segítőkészek. A nagy pörgés ellenére egy mosolyuk mindig volt számunkra. Az étteremben felszolgáló hölgyeknek is külön köszönet, nagyon profin végzik a munkájukat!
Kedves Kinga,

köszönjük szépen az értékelését és a kedves szavakat! Örömünkre szolgál, hogy pozitív élményekkel távoztak tőlünk. Bízunk benne, hogy a közeljövőben újra felkeresnek minket!
2019. január 31., Hódi Angelina, Libra Hotel
Kiváló 2019. január 1.a párjával járt itt
Személy szerint nekem utazásom során ami a legjobban tetszett hogy betettek minket egy jobb lakosztály részbe, ami felül múlta mind azt amit szerettem volna. Nagyon szép, tiszta és rendezett volt minden. A személyzet segítőkész volt teljes mértékben. Hálás köszönetem nekik mindenért!
Kedves Vivien,

köszönjük a pozitív értékelést és az elismerést! Továbbra is igyekszünk minden lehetséges eszközzel kellemessé tenni vendégeink számára az itt-tartózkodást, legyen az hosszabb távú, vagy akár csak egy villámlátogatás. Reméljük, a kellemes élmények visszacsábítják Önöket hozzánk!
2019. január 21., Dicső Andrea, Libra Hotel
Libra Hotel Veresegyház a térképen
2112 VeresegyházCsokonai u. 2-4.
2000
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár