Gizella Hotel Étterme Veszprém

Gizella Hotel Étterme Veszprém
Gizella Hotel Étterme VeszprémGizella Hotel Étterme Veszprém
Gizella Hotel Étterme VeszprémGizella Hotel Étterme Veszprém

Gizella Hotel Étterme Veszprém bemutatkozása

Páratlan szépségű környezetben várjuk kedves vendégeinket akár kikapcsolódás, akár üzleti megbeszélés céjából érkeznek.
Éttermünk 70 fő befogadására alkalmas, 3 légkondicionált teremmel, drinkbárral, nyáron 40 fős árnyas terasszal, kényelmes bútorokkal, hangulatos zenével, barátságos és udvarias kiszolgálással várja kedves vendégeit.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Gizella Hotel Étterme Veszprém vélemények

Kiváló 2020. november 1.családjával járt itt
Tegnap tartottuk Édesanyám 80. születésnapját 11 fős családunkkal a Gizella Hotel Éttermében. Anyukám kizárólag azért akart oda menni, mert gyönyörű környezetben fekszik, ahol szebbnél szebb fotókat lehet készíteni. Most, hogy kipróbáltuk az Éttermet, tudjuk, nem csak a környezete lenyűgöző, hanem felszolgált ételek íze, különlegessége, külleme, valamint a személyzet kedvessége, közvetlensége és segítőkészsége. Nagyon finom volt minden, remekül éreztük magunkat!
Gizella Hotel Étterme Veszprém - Külső képGizella Hotel Étterme Veszprém - Étel/italGizella Hotel Étterme Veszprém - Étel/italGizella Hotel Étterme Veszprém - Étel/italGizella Hotel Étterme Veszprém - Étel/italGizella Hotel Étterme Veszprém - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 28.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt egy augusztusi napon. Igaz, hogy csak mi voltunk, és ezért lehetett olyan nyugodt a hely, de így a kiszolgálás gyorsaságát nem tudom igazán értékelni. Tény, hogy egyértelműen gyors volt. :)
Az étel nem készült el hamar, de jó is, mert így talán nem előre fagyasztottat adtak. Halételeket ettünk és azt kaptuk, amit vártunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2018. június 5.gyerekekkel járt itt
Nem először jártunk a Gizellában, de nem is utoljára. Végtelen kedvességet, figyelmességet tapasztaltunk (három és fél éves kisunokám különös előzékenységet és kivételezettséget tapasztalhatott), s a megrendelt ételekre, italokra sem kellett sokat várnunk. Fenséges ízeket, elegáns környezetet, kedves, vendégszerető felszolgálókat kaptunk - kell-e még más? Megyünk máskor is!
Átlagos 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Gyerekeinket vittük el a már többször látogatott Gizella szálló éttermébe. Többször voltunk itt céges rendezvényen, hát kipróbáljuk egy hatszemélyes asztallal is. Bár csak ne ide jöttünk volna ezen a napon! Megrendeltük italainkat, kiválasztott ételeinket, aztán csak vártunk, vártunk és vártunk, nem hozzák.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 17., kollégákkal járt itt
Többször vacsoráztunk az étteremben kollégákkal, a teraszt és a belső termeket is kipróbáltuk már. Hangulatos történelmi épület, minőségi ételek és kiszolgálás, és-ez ugyan adottság-bámulatos elhelyezkedés. Több kis teremre oszlik a vendégtér, ezért nem zavarják egymást a különféle összejövetelek. Mindenképpen ki kell próbálni!
Kiváló 2014. augusztus 7.családjával járt itt
Többször jártunk ott,nem csak az ételek finomak,a kilátás szép a teraszon,hanem számunkra a legfontosabb ami volt az udvarias ki szolgálás! Mivel többször jártunk ott így többféle ételt ki próbáltunk mindegyik istenin volt. A kislány sokszor meg emlegeti a Tom és Jerri szeletet ami már a neve végett is tetszett neki.
Kiváló 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Kétszer is jártunk július végén családommal a Gizella Hotel éttermében, mindkét esetben meg voltunk elégedve. A teraszon igazán hangulatos volt étkezni a nagy nyári melegben, a kilátás pedig lenyűgöző Veszprém történelmi belvárosára. A felszolgáló rendkívül udvarias, figyelmes, ugyanakkor barátságos volt. A választott ételek sem okoztak csalódást. Biztosan visszatérünk még ide!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2014. január 7.családjával járt itt
A szilveszter este-éjjel voltunk az étteremben, azon belül is az asztalunk a konferenciateremben volt. Tetszett, hogy a szilveszteri mulatság előtt színházi előadást szerveztek a Petőfi színházba, majd a színházi előadás után kezdődött a vacsora, aztán pedig a dj által szolgáltatott zenére a mulatság.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 9., kollégákkal járt itt
Több alkalommal jártam már az étteremben, mivel 3 éven keresztül itt tartottuk a céges vacsoráinkat. A hely csodálatos környéken van, rálátni a várra alulról. Az étterem tiszta, kulturált, a kiszolgálás nagyon barátságos, udvarias. A konyha remek. Nagyon finoman készítik a libamájat, azóta se ettem sehol olyan jót.
Gizella Hotel Étterme Veszprém - BelsőGizella Hotel Étterme Veszprém - Egyéb
Kiváló 2013. június 17., kollégákkal járt itt
Sziasztok! Életem egyik legmeghatározóbb kulináris élménye volt,amikor az egyik veszprémi angol nyelvű konferencia után meghívtak minket a Gizellába. Az ételek és italok kitűnőek voltak,ilyen jót kevés helyen ettem:)A társaságunk jól összeszokott volt,ezért is uralkodott az este folyamán remek hangulat. A kiszolgálás mesteri,és első-osztályú. Tényleg csak ajánlani tudom. :)
Gizella Hotel Étterme Veszprém a térképen
8200 VeszprémJókai Mór u. 48.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
Különtermek