Marica Café-Bar & Étterem Veszprém

3,4
a 92 veszprémi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, bár
Marica Café-Bar & Étterem Veszprém
Marica Café-Bar & Étterem VeszprémMarica Café-Bar & Étterem Veszprém
Marica Café-Bar & Étterem VeszprémMarica Café-Bar & Étterem Veszprém

Marica Café-Bar & Étterem Veszprém bemutatkozása

Kedves vendégeink!
A „Marica” hosszú évtizedek óta, időről időre megújulva igyekszik, Veszprém szívében néhány önfeledt percet-órát biztosítani vendégeinek a mai rohanó világban. A téli időszakban a nemzetközi konyha és az olasz ízvilág klasszikus ételeivel, valamint magyar termelők kiváló boraival kínálunk menedéket, tágas éttermünkben a kikapcsolódni vágyóknak.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Marica Café-Bar & Étterem Veszprém vélemények

Szörnyű 2021. december 28.barátokkal járt itt
Karácsonyi vacsora...lett volna.... Azonban az étlapról nem azt választ az ember, amit akar. A kínálatban van gyerekmenű, de az étlapon kiírva, hogy csak 12 éves korig szolgálják fel. Azért megkérdeztem a pincértől, aki ezt megerősítette. A kiszolgálás csapnivaló, a Wc kritikán aluli, soha többet nem megyünk ide .
Gyenge 2021. augusztus 30.barátokkal járt itt
Az étterem a városközpontban a sétálóutcában van, utcai terasszal, hideg esetére plédekkel, mindez szuper. Azonban az étlapról nem azt választ az ember, amit akar. A kínálatban van gyerekmenű, de az étlapon kiírva, hogy csak 12 éves korig szolgálják fel. Azért megkérdeztem a pincértől, mert gondoltam, egy ilyen értelmetlen szabályt nem biztos hogy betartanak, de ő ezt megerősítette.
Gyenge 2020. augusztus 15., csoporttal járt itt
Előzetes egyeztetéseket követően, egy vasárnapi menüt fogyasztottunk, kb. 40 fővel. Az emeleti terem bár nem telt meg a csoporttal, mégis borzasztó meleg volt. A terített asztalon kitöltve álltak a pohár vizek, már érkezésünkkor langyosan. A vegyeszöldségleves, melyet kiadagolva kaptunk, szintén langyosan, igencsak mini adag, eléggé vacak ízű volt.
Kiváló 2019. január 23., kollégákkal járt itt
Hangulatos, nem zsufolt. (Itt nem er ossze ket asztal) lehet kenyelmesen beszelgetni ugy hogy nem egy vad idegen van melletem.
Kaja... huuu. KIRALY! suti 10/10 +1 :) igy tovabb. Meg jovunk
2018. augusztus 31.a párjával járt itt
Fogyasztottunk már helyben, rendeltünk már házhoz. Jobbára az első opciót választjuk, a házhoz szállított ételek minőségileg számomra eddig még voltak megfelelőek. A benti ételekben eddig nem találtam kifogásolni valót. A felszolgálók jópofák, kedvesek, a konyha pedig jellemzően gyorsan elkészíti a megrendelt ételeket.
Kiváló 2018. július 16.a párjával járt itt
Régi szokásom szerint most is a honlapjukkal kezdtem. Hát ez óriási! Egy paplanernyős száll alá az étterem reklámjával - nagyon eredeti ötlet. A másik újszerűség pedig az ételek poénos neve (sokszor fonetikusan írva). Na erre biztosan emlékeznek majd a vendégek. Korrekt dolognak tartom az ételképes étlapot - itt nincs félreértés, nincs vita.
Marica Café-Bar & Étterem Veszprém - Külső képMarica Café-Bar & Étterem Veszprém - Étel/italMarica Café-Bar & Étterem Veszprém - Étel/italMarica Café-Bar & Étterem Veszprém - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. június 11.gyerekekkel járt itt
A belvárosban hangulatos, sétálóutcai étterem terasszal. A jó időre tekintettel a szabadban szerettük volna elfogyasztani késői ebédünket, mivel az állatkerti látogatás után szerettünk volna egy jót enni. Így arra már nagyon éhesek voltunk. Nagycsaládként 5 ülőhelyre vágytunk, amire nem igazán láttunk esélyt és a teraszos kialakítás miatt is problémába ütközött.
2017. március 7.barátokkal járt itt
Finomat ettünk-ittunk a barátnőmmel. A pizzzát mindenképp ajánlom. :)
Hangulatos, nagyon laza hely. A kiszolgálás icipicit lehetne figyelmesebb, bár ez nem zavart akkor és ott a barátnőm társaságában s túl bonyolítani sem bonyolítottuk a rendelést, csak beszélgetni akartunk egy jót és ez sikerült.
Kiváló 2017. január 10. járt itt
Alul kávézó, nyáron kiülős terasz, fent étterem rész található. A hangulat modern. Az emeleten kör asztalokhoz járó magasított háttámlájú kanapék kisebb-nagyobb társaságoknak, illetve kétszemélyes asztalok is találhatóak. Nemzetközi konyha, van választék a fittness vonalon mozgóknak, a burger szeretőknek és a pizza meg tészta evőknek is, sőt desszert is akad.
Szörnyű 2015. november 19.egyedül járt itt
Ebédelni szerettem volna,de nem törödöm kiszolgálás és étlap hiánya miatt inkább csak megittam a vizem és távoztam.
Marica Café-Bar & Étterem Veszprém a térképen
8200 VeszprémKossuth u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P
Szo
V
görög, magyar, olasz, mediterrán, vegetáriánus, nemzetközi
grill ételek
Zene