Veszprémvarsány

Veszprémvarsány
VeszprémvarsányVeszprémvarsány
VeszprémvarsányVeszprémvarsány

Veszprémvarsány bemutatása

Veszprémvarsány Győr-Moson-Sopron megyében található. Barokk stílusú római katolikus templomát 1725-ben adták át, Szent Adalbertnek szentelték. Rokokó szószékkel és copf stílusú főoltárral büszkélkedhet.

Evés, ivás Veszprémvarsányban (1)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Veszprémvarsány és környéke legfrissebb értékelései

2023.08.07családjával
Hétvégén voltunk családdal az étteremben. Szerencsére volt foglalásunk különben esélytelen lett volna asztalt szerezni. A megrendelt ételek kivétel nélkül elsőrangúak.( A Dunántúl legjobb Pacalpörköltje itt kapható). Csak ajánlani tudom.
2022.10.23családjával
Az elvitelre kért ételek kritikán aluliak voltak, finoman fogalmazva nem volt friss.. Összességében olyan volt, mintha legalább tegnap, ha nem tegnap előtt készültek volna..Hatalmas csalódás.
2024.04.16a párjával
Hát egy kicsit elszomorodtam mert nincs fürdő a szállodában g, és a szobába nincs hűtőszekrény, meg egy szék van kettő fő részére, ilyennel még nem találkoztam

Veszprémvarsány és környéke kedvelt szállásai

Ferrata Vendégház Csesznek - Pünkösd
Ferrata Vendégház Csesznek
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
01.24-12.20.
Aura Hotel Balatonfüred
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Veszprémvarsány és környékén

Hotel Yacht Wellness & Business SiófokHotel Yacht Wellness & Business, SiófokCsomagok már 16.638 Ft/fő/éj ártól
74 értékelés
Hotel Szépalma Porva-SzépalmapusztaHotel Szépalma, Porva-SzépalmapusztaCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
40 értékelés
Hasik Hotel DöbrönteHasik Hotel, DöbrönteCsomagok már 23.500 Ft/fő/éj ártól
47 értékelés
Hotel Golden Lake Resort BalatonfüredHotel Golden Lake Resort, BalatonfüredCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
106 értékelés