Don Vito Pizzéria & Étterem Visegrád

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Don Vito Pizzéria & Étterem Visegrád vélemények

2023. szeptember 15.a párjával járt itt
Férjemmel 15 éve rendszeresen látogatjuk a Don Vito Pizzériát Visegrádon. Szeretjük ezt a helyet. Nyáron ki lehet ülni az utcára, bámészkodni, télen bebújni a méretes sarok bőrülésekre. Mindig pizzát kérünk. Legutóbb is azt ettünk, magyarosat, amin most nem volt pepperoni. Kértünk hozzá egy kis kechupot és erős Pistát.
Kiváló 2023. február 12.a párjával járt itt
Hangulatos hely, jó kiszolgálás, bár egy kicsit sokat kellett várni a kajára, de megérte. Szerintem a főétel bőséges, finom. A személyzet barátságos, kedves.
Don Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - Egyéb
Gyenge 2022. január 5.a párjával járt itt
A megrendelt ételekkel teljesen elégedettek voltunk (szűzérme és tarja). A felszolgáló a rendelés felvétele után többet nem kérdezte, hogy szeretnénk e még esetleg valamit. A leveses kanál és a villa is rászáradt ételmaradékos volt. A kötelező 10%-os tip sem volt látható helyen feltüntetve, csak fizetésnél szembesültünk vele.
Kiváló 2021. december 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes volt belepni a "kemence meleg" étterembe decemberben. Pizzat rendelt a család, az étel finom volt, a kemence hangulatos, előttünk sütötték a pizzákat. A helyről nem tudok mondani többet. Egyszerű
Don Vito Pizzéria & Étterem Visegrád - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. október 5.családjával járt itt
Hétvégi kirándulásunk egyik estéjén házhoz rendeltünk pizzákat az étteremből. Azt már telefonon jelezték, hogy hosszú a várakozási idő, amivel nem is volt gond, a jelzett időpontban hozták a pizzákat, de akkor már jócskán kihűltek voltak. Ízre elment, semmi extra nem volt egyik sem.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Gyenge 2020. július 14.családjával járt itt
Két pizzát vettünk, előre kifizetve házhozszállítással. Időben megkaptuk, de az egyik pizza olyan szinten száraz volt, hogy az ehetetlenné tette. A dupla sajt helyett szerintem csak fél adag volt, a gomba, kukorica csak rádobálva a tetejére, ami jól kiszáradt sütés közben. A széle legalább 5cm volt. Nagyon bosszantó amikor éhes az ember!
Kiváló 2019. július 13.egyedül járt itt
Kedves kiszolgálás, széles mmosollyal. Nagyon ízléses kívülis és belül is. Az ételek nagyon finomak. Minden "ételrajongónak" ajánlom akiknek jó az ízlése.
Szörnyű 2018. október 15.gyerekekkel járt itt
Október 14. - én jártunk ezen a helyen. Amint beléptünk a személyzet sokat mondóan hallgatott, sőt úgy tettek, mintha észre sem vettek volna minket. Értettük a jelzést és mi sem nagyon kérdezősködtünk. Valahogy úgy hozta a sors, hogy a tanácstalan ténfergésünk miatt mégis csak a személyzet útjába kerültünk.
Szörnyű 2017. június 19.gyerekekkel járt itt
Visegrádi nyaralásunkon pizzázni szerettünk volna. A Don Vito Pizzéria ígéretes választásnak tűnt. Az étteremben azonban kellemetlen szag csapta meg az orrunkat. Néhány méterrel távolabb mégis helyet foglaltunk. Azonnal kaptunk étlapot. Fél perc elég volt, hogy eldöntsük, nem szeretnénk itt ebédelni. Erőteljes húgyszagot éreztünk.
Kiváló 2017. február 10.a párjával járt itt
Különleges a berendezése az étteremnek, s ettől lesz annyira hangulatos. A felszolgálás figyelmes és udvarias volt, az ételek ízre, állagra tökéletesek voltak. Nem kellett sokat várni az ételekre, melyek nagy adagok voltak,
ehhez képest az ár is tetszetős.