Gulyás Csárda Visegrád

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Gulyás Csárda Visegrád vélemények

Kiváló 2023. augusztus 12.a párjával járt itt
Nagyon finomak az ételek. Ár érték arány is jó. Kiszolgálás is kiváló. Köszönöm a finom ételeket,híztam 2 kg-ot.. Vissza térünk még.
Kiváló 2022. szeptember 18.a párjával járt itt
Tegnap Visegradon voltunk a felesegemmel, es egy csodalatos nap utan valami azt sugta be kell ternunk a Gulyas csardaba. Nem bantuk meg! A kedves fogadtatas es az ertelmes kommunikalas csak hab volt a tortan. Kedvenc etelem, a cigany pecsenye, barhova utaztunk eddig mindig kiprobaltam es tobbe kevesbe izlett. Viszont amit itt fogyasztottunk, az fenseges volt.
Átlagos 2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Ez volna a legjobb étterem Visegrádon? Tapasztalataink alapján nem igazán valószínű. Az igaz, hogy jó, forgalmas helyen van, a Duna-parttól kicsit távolabb, de a település középpontjában. Azt a régi 70-es-80-as évekbeli "magyarosch" csárda hangulatot képviseli, ami nem a kultúr-gasztronómiáról, a minőségi alapanyagok használatáról, a korszerű főzési technológiák alkalmazásáról szól.
Gulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - EgyébGulyás Csárda Visegrád - Egyéb
Kiváló 2022. július 19.családjával járt itt
Első alkalommal jártunk a visegrádi Gulyás csárdában. Asztalfoglalás nem szükséges, kellemes tágas kerthelyiség áll rendelkezésre. Az ételválaszék bőséges a levestől a desszertig. Kb 10-15 percet kellett várnunk a frissen készített és gusztusosan tálalt vacsorára. Az étlaptól némi eltérés is engedélyezett, ez nyilván múlt a nagyon kedves pincér srác hozzáállásán is.
Kiváló 2022. március 19.a párjával járt itt
A Visegrádi Vár meglátogatása után, egy levest akartunk enni. Az éttermet már előző nap kinéztük. A benti terembe mentünk. Mindjárt kaptuk ez étlapot. Egy levest kértünk. Mikor kihozták, úgy gondoltuk, egy adag ételt megosztva még el tudunk fogyasztani. Készséges felszolgáló erre lehetőséget adott. az ételek ízletesek voltak, a hely besorolásának megfelelően.
Kiváló 2021. december 28.gyerekekkel járt itt
Finom, házias izek, nagy adag ételek, jó árak. A kiszolgálás gyors, meglepően gyors. A forralt bor a legfinomabb,amit valaha étteremben ittam. Barátságos hely, másodosztályú étterem és ezt tökéletesen nyújtja.
Szörnyű 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
A hétvégén voltunk itt. Búzasört rendeltem, egyszerűen sáros citromkarikával hozták ki. Nem is tettem a sörbe, levettem a pohár széléről és félretettem egy tányérba. Elvitték. Később a kihozott étel díszítésében újra megtaláltam UGYANAZT A KOSZOS, SÁROS CITROMKARIKÁT.
Átlagos 2018. október 9.barátokkal járt itt
Az étterembe megérkezésünkkor pincérrel nem találkoztunk, így helyetfoglaltunk egy asztalnál. Nemsokára megérkezett egy igen b*nkó pincér, aki elénk dobott két étlapot és tovább is ment. Kicsit meglepődve ültünk, mire szerencsére jött a megmentőnk. Egy igazán kedves hölgy.
Gyenge 2018. április 23.a párjával járt itt
Vasárnap délben érkeztünk az étterembe. Mivel kint nem találkoztunk személyzettel és egyébként is bent ültünk volna le szívesebben, így besétáltunk. A bent lévő hölgy meglepődve (azóta sem értjük miért volt olyan váratlan hogy bemegy 2 vendég) fogadott minket. Elárultuk neki, hogy ebédelni szándékozunk.
Kiváló 2018. április 4.a párjával járt itt
Visegrádi tartózkodásunk során egyik este a Gulyás csárdába mentünk vacsorázni. Zárás előtt háromnegyed órával értünk oda,de nagyon kedvesen fogadtak minket! A kiválasztott ételek nagyon ízletesen voltak elkészítve,bőséges adagot kaptunk. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel! Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet! Köszönjük szépen a kedves kiszolgálást.