Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

4,8
a 31 visegrádi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2018. január 9.egyedül járt itt
Karacsony tajekan toltottem Onoknel ketto hetet,mar nem eloszor. Teljesen feludultem. A csaladias toredes es az udvarias kiszolgalasnak koszonhetoen. Az etelek kitunoek voltak. Kulonosen a halaszle. Mindenkinek koszonom,a kellemes elmenyeket. Es boldog ujevet kivanok! ! Ha lehetosegem lesz,ujra elmegyek onokhoz. Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a gyonyoru,bekes helyet.
Kiváló 2017. november 30.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom ezt helyet! Tizenöt éve járunk ide. Remekül érezzük magunkat. A személyzet nagyon kedves és nem tolakodó, de figyelmes. Nagyon változatosak és ízletesek az ételek. Az árak elfogadható reálisak. Ezért minőséget nyújtanak. Tiszta kulturált, csodálatos az étteremből a panoráma ami a vendég elé tárul. Ez így együtt mindig hatalmas élmény.
Kiváló 2017. november 13.családjával járt itt
Teljes mértékben meg voltam elégedve az étteremmel. A személyzet hihetetlenül barátságos és udvarias, az ételek választékosak. Még az a leves is ízlett, amiről úgy tudtam, nem szeretem. :) Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az éttermet, s külön kiemelendő, hogy a gyermekek kedvenc ételeit is feltálalják minden alkalommal. A panoráma gyönyörű. Minden kiváló.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2017. szeptember 7.a párjával járt itt
A Dunakanyar egyik legszebb kilátással bíró étterme. Sajnos nem mindig sikerült helyet találnunk a legszélső asztalsornál. De ha igen, csak fogyasztottunk és néztük a gyönyörű tájat. (A belső asztalok között viszont nagyon keskeny a közlekedőfolyosó, svédasztalos étkezésnél a vendégek között az összeütközéseket nagy figyelemmel lehet elkerülni.
Kiváló 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
A Szálloda gyönyörű, a környék csodálatos. A Panoráma Étteremben a Dunakanyar gyönyörű látványát még emeli a svédasztalon található - kitűnő szakácsok által készített- nagyszerű ételcsodák. Változatos, nagy választék, amit a szem-száj elbír, nem lehet végigenni a kínálatot.
Kiváló 2017. június 23.a párjával járt itt
Kellemes fogadtatás, mindenre odafigyelő kiszolgálás. Az ételek jóízűek, frissek, széles a választék, mindenki megtalálhatja azt, amit szívesen fogyaszt.

Ez alól kivétel az édesség, ahogy máshol, itt sem sikerült eltérni a túlédes, különböző színű, de nagyon hasonló ízű kis "kockáktól". Javította a helyzetet a friss görögdinnye és a helyben készült fánk.
Kiváló 2017. március 16., csoporttal járt itt
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni!
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2017. március 6.barátokkal járt itt
Hollandiából elsö alkalommal Magyarországon látogatáson résztvett barátommal jártunk itt 2017 március 3-án pénteken este 18:30 óra körül. Mindössze egy kávéra hajtottunk fel Esztergomból és Budapest között. A Melange kitünö volt a behütött Staropramen szintén izlett barátomnak. A felszolgálás gyors, udvarias úgy ahogyan azt egy ilyen helyen elvárjuk.
Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
Ide akkor is be lehet térni, ha az ember nem szállóvendég. Csak jó időben gyere és igyekezz jó helyet foglalni, mert a Dunára néző panoráma nagyon pazar. Csodafinom ételek szép tálalásban az előételektől kezdve egészen a desszertekig. Nagyon figyelmes, udvarias a személyzet, kik lesik minden kívánságod.
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Alig vártam, hogy végre vacsorázhassunk az étteremben! Éhesen, korgó gyomorral érkeztünk ide és már a folyosón megcsapott az a jóó illat. Egy idősebb Úr kísért az asztalunkhoz, nagyon kedves és illedelmes volt! Első fogásként egy sajtkrém levest kóstoltunk meg. . de a lehető legjobb választás volt!
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádFekete-hegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • brunch • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, magyar slágerek
Gépzene: musical, opera, operett, szimfonikus
Különtermek
Lovag - max. 100 fő