Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

4,8
a 31 visegrádi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2023. augusztus 20.a párjával járt itt
A panoráma és az étlapja miatt választottuk a helyet. Teraszon kaptunk asztalt, ami a medencére és a tájra nézett. A nyári hőségben végig párakapu van felszerelve, így a teraszon is nagyon kellemes volt az idő. A kilátás csodás! Az étel nagyon ízletes, külön köszönet a cukormentes limonádéválaszték miatt.
2022. május 16.a párjával járt itt
Kevés olyan étterem van, ahol ilyen természeti szépségben lehet gyönyörködni, mint a Dunakanyar. Az ember azt hinné, ezt már fokozni nem is lehet, csak ülni, és ámulni kifelé az ablakon. (Nyitott terasz is van, de ekkor az esték még elég hűvösek voltak. ) És tévedtem, mert lehet. Mert a feltálalt ételek látványa is lebilincselő.
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - EgyébHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Egyéb
Kiváló 2020. február 21., üzleti partnerrel járt itt
A Nashira Hotels nevében szeretném megköszönni a Workshop minden igényt kielégítő, professzionális lebonyolítását. A kiemelkedő tisztaság mellett, felejthetetlen kulináris élményekkel gazdagodtunk éttermükben. A személyzet figyelmes és rendkívül kedves, családias hangulatot varázsol. Gratulálok, egyben a legjobbakat kívánom!
Kiváló 2019. június 14.barátokkal járt itt
Június 4-én unokatestvéremékkel kávézni mentünk be a Silvanus Hotelba. Korábban jártunk ott, ismerős volt a járás. Sorompó ki- és bejutás simán ment. Az étteremben Zsuzsa főpincér fogadott bennünket, és rögtön felajánlotta a terasznál lévő üres asztalt, ahonnan gyönyörű kilátás nyílt a Dunakanyarra.
Kiváló 2019. május 19.a párjával járt itt
Az ételek finomak, a panorama káprazatos. Udvarias, profi kiszolgalás. Jartam mar néhány helyen, de ezt a kilátást nehéz überelni. Egy nagyon kellemes vacsorat sikerült itt eltöltenünk. Köszönjük! Régóta ismerem a helyet, és mindig nagyon jó elményekkel távozom. A környeken jókat lehet sétalni. Szerintem Magyarorszag egyik legszebb helye.
2019. február 19.családjával járt itt
Ételek finomak, ízletesek. Nem nagy adagok, árban 4*-os árak. Díszítés egyedi. Kedves,figyelmes kiszolgálás, jó volt látni, hogy fiatal tanulókat is foglalkoztatnak, segítik a betanulásukat. Családi pár napos pihenésünket töltöttük itt február közepén. Egész család jól érezte magát! Köszönjük!
Kiváló 2019. február 16.a párjával járt itt
Elsősorban a remek kiszolgálást említeném, amit Jànos pincér úrtól kaptunk. Nagyon összeszedett, udvarias volt mindvégig míg ott tartózkodtunk.
Az ételeket amiket rendeltünk nagyon szépen tàlalva kaptuk a kezünkhöz és ízletesek voltak és olyannyira elégedettek voltunk, hogy haza is vittünk belőle hisz a porció bőséges volt.

Köszönjük!
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Külső kép
Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
Csodás környezet, alázatos, kedves, segítőkész személyzet finom ízletes ételek. A kilátás meseszép! Sok szállodában megfordultunk már, de az itteni személyzet túltesz mindenen... hihetetlenül jól éreztük magunkat!
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Külső képHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Külső kép
Kiváló 2018. június 12.a párjával járt itt
Egy csodálatos hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. Nagyon kedves, udvarias, segítőkész, figyelmes a személyzet. Gyönyörű a kilátás! Az étteremben finom, bőséges választékú ételek, italok. Tiszta és szép. Az ételallergiások is megtalálhatják a számukra megfelelő ételeket. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Remélem még nekünk is lesz rá lehetőségünk, hogy visszatérjünk.
Kiváló 2018. április 2.gyerekekkel járt itt
Udvarias, segítőkész személyzet, csodálatos kilátás, kitűnő ételek. Azt kaptuk, amit vártunk, ár-érték arányban. Mindenkinek ajánlom, érdemes kipróbálni.
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/ital
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádFekete-hegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • brunch • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, magyar slágerek
Gépzene: musical, opera, operett, szimfonikus
Különtermek
Lovag - max. 100 fő