Rigoletto Cukrászda Visegrád

Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Rigoletto Cukrászda Visegrád vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 26. járt itt
Visegrádi kirándulásunk alkalmával kerestünk egy fagyizót, amely jó helyen, a központban található.
Sok féle süti volt, elfogadható áron, mi most fagyit kóstóltunk. Nagy kerti rész tartozik hozzá, ez is csábított, hogy megpihenjünk ott.
Rigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - EgyébRigoletto Cukrászda Visegrád - Egyéb
2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Népszerű, forgalmas cukrászda jó megközelíthetőséggel, a főút, a Duna-part és a rév közelében. Parkolni a szemben lévő bolt mögötti nagy parkolóban ajánlott, az út mellett elég esélytelen. A cukrászdában főként hétvégén és turista szezonban elég jelentős tömeg szokott összegyűlni.
Kiváló 2022. április 16.a párjával járt itt
Otthonos. Tiszta hely. Végtelenül kedves, udvarias és tökéletes kiszolgálás. Rég ettem ilyen tökéletes Somlói galuskát. A látvány sem utolsó a cukrászdában, és a fagylalt is nagyon jó. És ami nem utolsó a sorban, van növényi tej a kávéhoz.
2020. július 10.gyerekekkel járt itt
Egy napos kirándulás alkalmával tértünk be ide.
A személyzet kedves.A hely barátságos.A fagylalt és a kávé nagyon ízlett.
Kiváló 2019. október 8.a párjával járt itt
Sajnos nem túl jó időnk volt, de a fagyi ki nem maradhat sehol.
A kiszolgálás nagyon kedves, a választék bőséges. Különleges, nem megszokott ízeket is találtunk. Harmónikusak, finomak a fagylaltok. Bár mi a normál fagyikat fogyasztjuk, de jó érzés látni, hogy "mentesek" is vannak. Nem szabad kihagyni ezt a helyet, a komphoz is közel van.
2018. július 26.barátokkal járt itt
Néhány napot töltöttünk Visegrádon és fagylalt szempontjából naponta megjelentünk ebben a cukrászdában. A citromos vitte a prímet. Volt náluk diabetikus is, ami a mai világban nem egy extra dolog, még sincs nagyon sok helyen. Utazó társam ritkán fagyizik, de akkor is csak azt fogyaszt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. június 15.egyedül járt itt
Ma a komp-kikötőhöz legközelebb ezt a kis cukrászdát találtam a legszimpatikusabbnak. Egy jó kis kávét ittam ott (a nyáron szokásos 1 gombóc fagyival, bele a kávémba), és egy szelet finom tortát is ettem. Korrekt áron, jó minőségben, udvarias, sőt, kedves kiszolgálással.
2016. augusztus 22.családjával járt itt
Múlt hó végén megejtett visegrádi kiruccanásunk alkalmával mindössze egy cukrászdalátogatásra volt időnk. Apám két gombóc mogyorófagylaltot kért, ő ebben jó, hogy ugyanabból kér két gombócot, mindenkori elszörnyülködésemre, hisz én mindig a “varietas delectat” elvét követtem. Jómagam egy hirtelen ötlettől vezérelve puncsot kértem.
Rigoletto Cukrászda Visegrád - Étel/italRigoletto Cukrászda Visegrád - Étel/italRigoletto Cukrászda Visegrád - Külső képRigoletto Cukrászda Visegrád - Belső