Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
3. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy 0134

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád a térképen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
5. helyezett Budapest környékén - 259 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Nagyon jól éreztük magunkat, 3 napot töltöttünk itt el a párommal. Csodálatos volt a hotel, a táj és a személyzet is! Az ételek nagyon finomak voltak. A wellness szolgáltatással is meg voltunk elégedve. A kandalló a pihenőben különösen tetszett nekünk. Itt is szeretnénk minden ott dolgozónak köszönetet mondani, hogy szebbé tették a pihenésünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
Gyönyörű környezetben , festői kilátással , csendes , nyugodt körülmények között , teljes kényelemben , ellátással , kiszolgálásban volt részünk ! A félpanziós ellátás abszolut bőséges , nagyon váltózatos az ételek össze állítása , kínálata . Sajnos nem tudtunk mindent megkóstolni , de remek ízlésre vall az étrend össze állítása !

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
3 napot töltöttünk itt, a kiszolgálás profi,a személyzet nagyon kedves volt. Az ételek rendkívül bőségesek és finomak /svédasztal/. A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, csodás a kilátás.A wellnes részleg kicsi, de jó volt.A szemben levő vár jó kis sétatúra.A szoba tiszta és kényelmes volt.Nyugodt, csendes hely.Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
Rendkívül meglepett, amikor a hotel recepcióján arról értesültünk, hogy a felnőttek számára is szolgálnak meglepetésekkel, játékokkal, "kincskereső" feladatokkal, kvíz-műsorokkal. Persze, hogy mindegyikre beneveztünk, amelyet kedves animátorok irányítottak.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
Nagyon szuper hely.
Minden evszaknak megvan a maga varazsa.
A szolgaltatasok szuperek.
Az alkalmazottak kedvessek es szalloda kulomboző meglepetessel kedveskedik az oda latogatoknak.
Nagyon jol ereztuk magunkat es az egyik legkedveltebb hely marad szamunkra.
Biztos vagyok benne hogy meg talalkozunk.
Köszönjuk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
Kellemes 3 napot töltöttünk párommal. Már másodszor jártunk itt, de ismét nem csalódtunk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Máskor is megyünk, az ételek minősége jó, a választék bőséges, a személyzet kedves figyelmes, és persze a kilátás innen gyönyörű . A szoba kellemes és a felszerelése megfelelő, egy - a szobai párnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Otthonos, hangulatos szálloda elképesztően udvarias és készséges személyzettel! A szobák modernek, felújítottak, ágy kényelmes. Az éttermi választék remek, ételek különlegesek és nagyon finomak! Esténként élő bár zene, kandalló... mi kell még?! Nagyon jól éreztük magunkat!

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Remek 3 éjszakát töltöttünk a Silvanus hotelben.A wellness minden igényünket kielégítette.Az ételek fantasztikusak voltak ,a személyzet pedig nagyon kedvesek. üdv Vinczéné Melinda

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
1. )Fürdőköpeny méretével komoly problémák vannak ! Átlagos férfi méretem ellenére, nehezen tudtak kiszolgálni. 2. )A szobai kispárnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek. 3. )A uszoda-wellness után vizes holmik felakasztására nincs a
a fürdőszobában lehetőség
4. )Klima rendkivül zajos , kb. 35-40 decibell,kénytelen voltam
kikapcsolni, mert nem lehetett pihenni.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 26.
Párommal töltöttünk el 3 napot kuponos foglalással, felár ellenében Dunára néző szobában. Sajnos érkezéskor nagy volt köd, ezért nem volt semmi kilátás. A szobában kicsit bezártság érzetünk volt, de a tisztasággal nem volt gond, ellenben a klima hangos volt, ezért éjjel nehezen aludtunk. A hotel nagyon szép, az étterembőla kilátás gyönyörű.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.06.30.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 20.950,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, gyermekprogramokkal, locsoló bállal, lovaskocsizással, pincelátogatással
2017.04.15. - 2017.04.17.
2017.04.28. - 2017.05.01.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX