Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
3. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy 0134

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád a térképen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
5. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

vmagdi TOP szállásértékelő
vmagdi TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Már harmadszor voltam a szállodában. Egyszerűen nem tudok betelni a látvánnyal, csodaszép, gyönyörű, pazar, egyedülálló. Nagyon jó időnk volt, így beköltöztem a kinti medencébe! A személyzet nagyon udvarias, előzékeny, mindenre figyelő, segítőkész. A szobánk nemrégiben nagyon szépen felújított szoba volt. Az ellátás jó volt, különösen a levesek ízlettek.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Tökéletes kiszolgálás, finom ételek, csodaszép kilátás! Nem csalodtuk! Sajnos rengeteg szállodarol szuper kepek keszulnek, de a Silvanus hotel olyan mint a képeken!Egy CSODA!! Nagyon jól éreztük magunkat a párommal! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen!

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
2 éjszakát töltöttünk el Visegrádon édesanyámmal, és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és segítőkész, a szobák tiszták és kényelmesek, a kilátás pedig lélegzetelállító, mind a szobából, mind a szálloda több területéről is. Az étterem kínálata sokszínű és különleges, olyan ételekkel találkoztunk, amivel a hétköznapi életben csak ritkán.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Egy Éjszakát töltöttünk el párommal a szállodában, fantasztikus látvány fogadott a szobából kinézve. A svédasztalos vacsora bőséges bár a húsból számunkra egy kicsit kevés volt a választék. Nagyon Nagyon Kedves Segítőkész személyzet. Az Étterem Gyönyörű és igény és hely esetén még a teraszon is vacsorázhatunk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először is a szálloda tisztaságát és a személyzet kedvességét emelném ki. Gyönyörű környezetben találtuk magunkat, csodaszép kilátással a Dunakanyarra és a fellegvárra. A szobánkban minden kényelmet megtaláltunk, kifogástalan volt minden! A felkínált ételek választékosak, finomak és nagyon gusztusosak voltak. Külön gratulálunk a szakácsoknak!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Megérkezésünkor már tudtam, hogy jól döntöttem a foglalását illetően. Mesés festői környezetben egy színvonalas hotel helyezkedik el. Csak jó dolgokat tudok írni az ott töltött napokról. Sok szállodában volt szerencsém aludni, de sehol nem tapasztaltam még ilyen szívből jövő kedvességet, udvariasságot, mindenki vendégorientált, mosolygós.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
Egyertelmuen tularazot. Babakocsival nehéz közlekedni a szállodában. Vannak mas nehézségek is a kisgyerkes csaladokank:pl. nincs gyerek evoeszkoz. Vacsoránál a desszert olyan semmilyen.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Az ételek jók voltak, a játszószoba mellett volt az asztalunk, így folyamatosan tudtuk követni mit csinálnak a gyerekeink, sőt még egy kedves hölgy is foglalkoztatta a gyerekeket. Csak nagyon sok kupont adtak el, így a wellness rész zsúfolt volt. Öltözőszekrény már nem volt szabad. És a medencében hiába van kiírva, hogy ugrálni tilos senki nem volt aki rászólt volna a gyerekekre, hogy ne ugráljanak be.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Bár nem sok időt tudtunk itt eltölteni, biztosan visszatérünk hosszabb időre is. A környezet páratlan, a személyzet kifogástalan, egyedi italkülönlegességek és fenséges ételek , minden igényt kielégítő kényelem. Részt vettünk a borkóstolón is, ami mindent felülmúlt. Egy igazi élménnyel lettünk gazdagabbak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Szállás,ellátás, ételek, minden tökéletes volt. Mesés környezet, udvarias előzékeny személyzet. Egy felejthetetlen hétvégét töltöttünk el. Nem is emlékszem még ilyen udvarias és előzékeny emberekre, és ebben mindenki benne van a pincér tanulótól, karbantartó, recepciós, szálloda vezetése. Remélem nem hagytam ki senkit.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, belépőjeggyel, internet elérhetőséggel
2017.07.07. - 2017.07.09.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 12.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, vezetett túrával, íjászkirály választással, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna szeánszokkal, börzsönyi túrával, éjszakai fürdőzéssel, gyermekprogramokkal, wellness ebéd kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.12.23.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.27. - 2017.07.01.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

VisegrádX