Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
3. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy 0134

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád a térképen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 258 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Otthonos, hangulatos szálloda elképesztően udvarias és készséges személyzettel! A szobák modernek, felújítottak, ágy kényelmes. Az éttermi választék remek, ételek különlegesek és nagyon finomak! Esténként élő bár zene, kandalló... mi kell még?! Nagyon jól éreztük magunkat!

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Remek 3 éjszakát töltöttünk a Silvanus hotelben.A wellness minden igényünket kielégítette.Az ételek fantasztikusak voltak ,a személyzet pedig nagyon kedvesek. üdv Vinczéné Melinda

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
1. )Fürdőköpeny méretével komoly problémák vannak ! Átlagos férfi méretem ellenére, nehezen tudtak kiszolgálni. 2. )A szobai kispárnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek. 3. )A uszoda-wellness után vizes holmik felakasztására nincs a
a fürdőszobában lehetőség
4. )Klima rendkivül zajos , kb. 35-40 decibell,kénytelen voltam
kikapcsolni, mert nem lehetett pihenni.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 26.
Párommal töltöttünk el 3 napot kuponos foglalással, felár ellenében Dunára néző szobában. Sajnos érkezéskor nagy volt köd, ezért nem volt semmi kilátás. A szobában kicsit bezártság érzetünk volt, de a tisztasággal nem volt gond, ellenben a klima hangos volt, ezért éjjel nehezen aludtunk. A hotel nagyon szép, az étterembőla kilátás gyönyörű.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Egy téli hétvégén érkeztünk a szállodába, ahol összességében nagyon jót pihentünk. Szobánk a Fellegvárra nézett, tágas volt, szép nagy fürdővel. A személyzet nagyon udvarias, az ételek változatosak és finomak. A hall nagyon hangulatos volt a pattogó tűzzel és a karácsonyi dekorációval. A tisztaságon még kicsit lehetne javitani, de összességében elfogadható.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 10.
Csodás kilátás, választékos finom ételek, már felújított szoba tisztasága kényelme, felszereltsége jó, wellness a szálloda kapacitásához rossz időben zsúfolt lehet, nyári időszakban visszatérünk :-)

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18.
Őszi nyaralás! Köszönöm, hogy a hotel vendége lehettem, mert párommal együtt csodásan éreztük magunkat 2016 szeptemberében. Igaz, hogy nem "modern" / a vendégkönyvben kifogásolták/ ugyanakkor minden területen magas színvonalat nyújtó vendégbarát, patinás szálloda. A környezet lenyűgöző,az ételek kínálata nagyon jó. Mi minden este találtunk valami különlegeset is.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Csodálatosan szép környezetben épült a hotel. A szobából káprázatos kilátás nyílik a Dunára,és a medencéből is meseszép panorámában gyönyörködhettünk. A szakképzett személyzet kedves, barátságos és udvarias volt .A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és finom volt. Párommal nagyon jól éreztük magunkat . Köszönjük szépen !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Köszönettel a kifogástalan ellátásért és a vendéglátásért, jól éreztük magunkat és máskor is jövünk.
Gratulálok a személyzetnek és a szálloda vezetőségének a körülményekért és az elvégzett munkáért.
A szállodát munkatársaimnak és barátaimnak is ajánlani fogom, mert biztosan nem fognak csalódni:

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Kellemes hetet töltöttünk a Hotel Silvanusban. A szoba kellemes, az agyak nagyon kényelmesek. Az egyetlen hiányosság a tévén a mozicsatornak hiánya. A személyzet nagyon udvarias. Az ételek kifogastalanok. mindenképpen vissza fogunk menni, hogy kipróbáljuk nyáron is a szálloda által nyújtott szolgáltatásokat.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, télen sószoba használattal, zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.05.31.
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2015.01.22. - 2017.12.28.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándékkal, wellness használattal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, internet használattal, parkolással
2016.12.01. - 2017.04.01.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)

VisegrádX