Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
3. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy 0134

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád a térképen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
5. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Szállás,ellátás, ételek, minden tökéletes volt. Mesés környezet, udvarias előzékeny személyzet. Egy felejthetetlen hétvégét töltöttünk el. Nem is emlékszem még ilyen udvarias és előzékeny emberekre, és ebben mindenki benne van a pincér tanulótól, karbantartó, recepciós, szálloda vezetése. Remélem nem hagytam ki senkit.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Csalàddal töltöttünk pár napot a szàllodában.Nagyon jól éreztük magunkat.Nagyon szép helyen van a szálloda, gyönyörű panoràma,jó levegő.Tiszta kényelmes szoba,fürdő, baràtsàgos személyzet,finom ételek.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Csodálatos,gyönyörű környezet. A személyzet nagyon kedves,udvarias! Bőséges,változatos,finom ételek! Tiszta és kényelmes szoba. A wellness részleg kicsi. :)Sajnos,a fürdőköpeny mérete nem volt megfelelő,az előzetes egyeztetés ellenére. A szobánkból(Dunai Standard Premium-101)a kilátás élvethetetlen volt. Az erkély bal sarkában állva láthattuk a Dunakanyart.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Nagyon jól éreztük magunkat, 3 napot töltöttünk itt el a párommal. Csodálatos volt a hotel, a táj és a személyzet is! Az ételek nagyon finomak voltak. A wellness szolgáltatással is meg voltunk elégedve. A kandalló a pihenőben különösen tetszett nekünk. Itt is szeretnénk minden ott dolgozónak köszönetet mondani, hogy szebbé tették a pihenésünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
Gyönyörű környezetben , festői kilátással , csendes , nyugodt körülmények között , teljes kényelemben , ellátással , kiszolgálásban volt részünk ! A félpanziós ellátás abszolut bőséges , nagyon váltózatos az ételek össze állítása , kínálata . Sajnos nem tudtunk mindent megkóstolni , de remek ízlésre vall az étrend össze állítása !

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3.
3 napot töltöttünk itt, a kiszolgálás profi,a személyzet nagyon kedves volt. Az ételek rendkívül bőségesek és finomak /svédasztal/. A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, csodás a kilátás.A wellnes részleg kicsi, de jó volt.A szemben levő vár jó kis sétatúra.A szoba tiszta és kényelmes volt.Nyugodt, csendes hely.Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
Rendkívül meglepett, amikor a hotel recepcióján arról értesültünk, hogy a felnőttek számára is szolgálnak meglepetésekkel, játékokkal, "kincskereső" feladatokkal, kvíz-műsorokkal. Persze, hogy mindegyikre beneveztünk, amelyet kedves animátorok irányítottak.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
Nagyon szuper hely.
Minden evszaknak megvan a maga varazsa.
A szolgaltatasok szuperek.
Az alkalmazottak kedvessek es szalloda kulomboző meglepetessel kedveskedik az oda latogatoknak.
Nagyon jol ereztuk magunkat es az egyik legkedveltebb hely marad szamunkra.
Biztos vagyok benne hogy meg talalkozunk.
Köszönjuk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
Kellemes 3 napot töltöttünk párommal. Már másodszor jártunk itt, de ismét nem csalódtunk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Máskor is megyünk, az ételek minősége jó, a választék bőséges, a személyzet kedves figyelmes, és persze a kilátás innen gyönyörű . A szoba kellemes és a felszerelése megfelelő, egy - a szobai párnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Otthonos, hangulatos szálloda elképesztően udvarias és készséges személyzettel! A szobák modernek, felújítottak, ágy kényelmes. Az éttermi választék remek, ételek különlegesek és nagyon finomak! Esténként élő bár zene, kandalló... mi kell még?! Nagyon jól éreztük magunkat!

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.01.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Patak Park Hotel
Akár 1 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness terasz és fitness liget használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, városnézéssel
2015.01.22. - 2017.12.28.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, sportpálya használattal, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2017.12.21.
2017.10.20. - 2017.10.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi fürdőzés (min. 2 éj)

VisegrádX