Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
3. helyezett Visegrád

2025 Visegrád, Fekete-hegy 0134

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád a térképen

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
5. helyezett Budapest környékén - 259 szállás közül

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád képei

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
Rendkívül meglepett, amikor a hotel recepcióján arról értesültünk, hogy a felnőttek számára is szolgálnak meglepetésekkel, játékokkal, "kincskereső" feladatokkal, kvíz-műsorokkal. Persze, hogy mindegyikre beneveztünk, amelyet kedves animátorok irányítottak.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
Nagyon szuper hely.
Minden evszaknak megvan a maga varazsa.
A szolgaltatasok szuperek.
Az alkalmazottak kedvessek es szalloda kulomboző meglepetessel kedveskedik az oda latogatoknak.
Nagyon jol ereztuk magunkat es az egyik legkedveltebb hely marad szamunkra.
Biztos vagyok benne hogy meg talalkozunk.
Köszönjuk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
Kellemes 3 napot töltöttünk párommal. Már másodszor jártunk itt, de ismét nem csalódtunk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Máskor is megyünk, az ételek minősége jó, a választék bőséges, a személyzet kedves figyelmes, és persze a kilátás innen gyönyörű . A szoba kellemes és a felszerelése megfelelő, egy - a szobai párnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Otthonos, hangulatos szálloda elképesztően udvarias és készséges személyzettel! A szobák modernek, felújítottak, ágy kényelmes. Az éttermi választék remek, ételek különlegesek és nagyon finomak! Esténként élő bár zene, kandalló... mi kell még?! Nagyon jól éreztük magunkat!

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Remek 3 éjszakát töltöttünk a Silvanus hotelben.A wellness minden igényünket kielégítette.Az ételek fantasztikusak voltak ,a személyzet pedig nagyon kedvesek. üdv Vinczéné Melinda

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
1. )Fürdőköpeny méretével komoly problémák vannak ! Átlagos férfi méretem ellenére, nehezen tudtak kiszolgálni. 2. )A szobai kispárnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek. 3. )A uszoda-wellness után vizes holmik felakasztására nincs a
a fürdőszobában lehetőség
4. )Klima rendkivül zajos , kb. 35-40 decibell,kénytelen voltam
kikapcsolni, mert nem lehetett pihenni.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 26.
Párommal töltöttünk el 3 napot kuponos foglalással, felár ellenében Dunára néző szobában. Sajnos érkezéskor nagy volt köd, ezért nem volt semmi kilátás. A szobában kicsit bezártság érzetünk volt, de a tisztasággal nem volt gond, ellenben a klima hangos volt, ezért éjjel nehezen aludtunk. A hotel nagyon szép, az étterembőla kilátás gyönyörű.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 14.
Egy téli hétvégén érkeztünk a szállodába, ahol összességében nagyon jót pihentünk. Szobánk a Fellegvárra nézett, tágas volt, szép nagy fürdővel. A személyzet nagyon udvarias, az ételek változatosak és finomak. A hall nagyon hangulatos volt a pattogó tűzzel és a karácsonyi dekorációval. A tisztaságon még kicsit lehetne javitani, de összességében elfogadható.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 10.
Csodás kilátás, választékos finom ételek, már felújított szoba tisztasága kényelme, felszereltsége jó, wellness a szálloda kapacitásához rossz időben zsúfolt lehet, nyári időszakban visszatérünk :-)

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18.
Őszi nyaralás! Köszönöm, hogy a hotel vendége lehettem, mert párommal együtt csodásan éreztük magunkat 2016 szeptemberében. Igaz, hogy nem "modern" / a vendégkönyvben kifogásolták/ ugyanakkor minden területen magas színvonalat nyújtó vendégbarát, patinás szálloda. A környezet lenyűgöző,az ételek kínálata nagyon jó. Mi minden este találtunk valami különlegeset is.

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.02.22. - 2017.12.31.
Royal Club Hotel
Akár 1 éjszaka 13.950,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkakóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, húsvéti programokkal, íjászattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.15. - 2017.03.31.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.06. - 2017.03.09.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Tóparti húsvét (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)

VisegrádX