Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
2013 júniusában jártam a párommal ezen a helyen. Pazar a kilátás és csodálatos a környezet! Segítőkész személyzettel ellátott,akik maximális kiszolgálásra törekednek odafigyelve a vendégekre. Változatos és finom ételek! Makulátlan tisztaság a lakosztály és a wellness részlegben is egyaránt! Ide bármikor visszatérnék,bátran ajánlom másoknak is!
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Húsz éve járunk ide, ezalatt az idő alatt óriási fejlődésen ment keresztül, visszaemlékezve még háromcsillagos szálloda volt, azóta a létesítmény különböző wellness-szolgáltatásokkal bővült, szerzett még egy csillagot, amit ki is érdemelt. Csodálatos érzés nyáron a medencéből látni az egész Dunakanyart.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
2013 július elején volt szerencsénk a szálloda vendégeként itt pihenni a párommal, egy Dunakanyarra néző szobában. Az ablakból, az étterem teraszáról és a medencéből is a leírhatatlanul gyönyörűséges tájban gyönyörködhettünk. Az idő is nagyon szép volt, a szálloda személyzete pedig végtelenül udvarias.
2013. november 29.a párjával járt itt
Én a párommal jártam itt 2013 október közepén. Az idő sajnos nem volt a legjobb akkor,de ezt elfelejtette velünk az,hogy a szálloda viszont nagyon szuper volt,főleg az,hogy Duna kanyarra néző szobánkból a kilátás valami pazar volt. Az utolsó nap reggelén mikor felkeltünk és kinéztünk az erkélyről a felkelő nap beragyogta az egész tájat,Nekem még a szám is tátva maradt attól a látványtól.
Kiváló 2013. november 28.gyerekekkel járt itt
2013 nyarán jártam itt családommal. Csodálatos környezet, kiváló wellness részleg, finom ételek, komfortos szoba,gyönyörű kilátás szobából teraszról,étteremből egyaránt. A személyzet kedves, segítőkész. A kinti medence valóban nagy élmény kicsiknek, nagyoknak egyaránt. Mintha egy hatalmas vízesés szélén lennél, és onnan csodálhatnád a festői panorámát.
Kiváló 2013. november 27.csoporttal járt itt
A szálloda fekvése rendkívül kedvező és csodálatos, mind melegebb és mind téli, havas időszakban egyaránt. A személyzet munkájával teljes mértékben meg voltam elégedve, a szobák szépek, megfelelő nagyságúak. Külön öröm volt a billiárd, bowling lehetőség.
Az étel nagyon finom és változatos, merem ajánlani mindenki számára.
Nagyon jól éreztem magam, biztos, hogy vissza fogok még oda menni.
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
2013. október végén jártam itt a családommal, 3 napot töltöttünk itt el. Csodálatos környék, meseszép helyszín. A szállás, étel és wellness luxus kivitelű! A személyzet kedves, szeretnénk még itt vendégeskedni! Mindenkinek ajánlom, nem fog csalódni. Magával ragadó, örök emlék marad! Köszönjük szépen!
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Másfél évtizede évente többször is kényeztetjük magunkat itt a feleségemmel, de fenőtt gyermekeim is kedvelik ezt a csodás szállodát. Itt minden a vendégekről szól. Az összes szállodai alkalmazott figyelmes, szolgálatkész,udvarias a környezet, a szálloda és környéke "királyi".
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
2013. októberében jártam itt a férjemmel. . . a helyszín a környezet csodálatos. . . A szállással és a szolgáltatásokkal maximálisan elégedettek voltunk. . . Nagyon jókat ettünk. a wellness szolgáltatásokkal kényeztettük magunkat, masszázson is részt vettünk. Az idő is nekünk kedvezett, igazi őszi időben élvezhettük a szálloda vendégszeretetét.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Csodálatos környezetben töltöttünnk a családommal 4 gyönyörű napot.A szálloda személyzete,a kiszolgálás,a fantasztikus szakácsaik,a szálloda felszereltsége mind a mi kényeztetésünket szolgálta.A panoráma oly gyönyörű, hogy nem tudtunk betelni vele,a welnes részleg is tökéletes.
Köszünjük!