Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2024. február 23.a párjával járt itt
Csodálatos hely , gyönyörű kilátással , az ételek fantasztikusak, mivel én glutén érzékeny vagyok bőségesen tudtam választani az ételek közül. Kiemelném a személyzetet akik roppant figyelmesek és odaadóak , csodálatos emberek köszönünk mindent egy élmény volt. Szuper csapatés igen igaz a mondás ami ki van írva önöknél hogy úgy kell fogadni a vendéget mit barátainkat
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép
2023. október 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor láttam már fotókat a visegrádi Hotel Silvanusról, ami nagyon megtetszett, s elutaztunk mi is a családdal. A kültéri medencéből rálátunk a Duna kanyarra, amely lélegzetelállító és csodálatos. Már az is ha csak leülünk a fűbe és gyönyörködünk. Valódi élmény.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép
Kiváló 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
Csodás helyen van, rengeteg látnivalóval. Fiatal, lendületes csapat, akik segítőkészek, lesik a vendég kívánságait. Kültéri medencéből gyönyörű kilátás a Dunakanyarra. A koktélokat kiválóan keverik :) A konyha kiváló, sokféle ételből lehet választani, étkezéseket a nyitott teraszon és a széthúzható üvegfalú étteremben fogyasztottuk el, ami különösen a reggeleken volt nagyon hangulatos, nyugalmat árasztó.
2023. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
Van elég parkolóhely, gyors a recepción a becsekkolás és a kicsekkolás is. A személyzet, mindenki nagyon kedves! A szobával minden rendben volt, kényelmes ágyak, éjszaka pihentetően csend volt. Örültünk, hogy volt vízforraló is. A kétéves fiúunokánk is nagyon jól érezte magát, a játszó rész szuper, bár lehetne még bővíteni 1-2 kisautóval a választékot, de a babákkal és a kiskonyhával is jól eljátszott.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 2.a párjával járt itt
Nagyon hely, gyönyörű panorámával rendelkező, nagyon finom ételek, jó italok, koktélok, kedves, barátságos személyzet.
Csak ajánlani tudom a hegyvidéki wellness kedvelőinek.
2022. november 18.barátokkal járt itt
4 napot töltöttünk a festői környezetben lévő szállodában. A szobánk hosszú és keskeny, de az ágy kiváló, sok holmival nem érdemes menni , mert nincs sok pakoló. Az ételek rendben voltak, nagy és sok színű választék, a pincérek udvariasak. A wellness szerencsére nem volt zsúfolt, mert a ködös idő miatt nem tudtunk kirándulni.
2022. augusztus 24.a párjával járt itt
Nagyon jó volt itt tölteni Párommal egy hétvégét nyáron.
Kitűnő ételek, italok, változatos programok.
Gyönyörű panoráma a Dunára.
Ha tehetjük máskor is visszajövünk.
Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Négy nap hârom éjszaka.Kevés volt.Győnyöeű környezet,kedves személyzet,szuper wellness,tiszta rendezett körülmények.visszamennénk
Kiváló 2022. június 9.a párjával járt itt
Rendkívül szép kilátás, udvarias mindig mosolygós és figyelmes személyzet. Kiváló ételek, nagyon nagy tisztaság. Jó megközelíthetőség és a közelben rengeteg kirándulási lehetőség és óriási program választék. A gyerekeinknek nagyon hálásak vagyunk, hogy ide szerveztek nekünk pihenést, illetve ünneplést.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2022. június 2.a párjával járt itt
Kollégám javaslatára érkeztünk,ők már 3x voltak,de mi is visszajövünk,csodálatos panorámás szobt kaptunk,wellness és az ételek kíválóak,kedves személyzet fogadott,és olyan jó az az illat a folyosón is. Panoráma liftből is mindig csodáltuk a kilátást, kutyabarát hely ,ami szintén fontos.
Van valami varzslatos az ottani levegőben
Köszönjük,a viszontltásig!