Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

6. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
12. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
A szálloda kívül-belül nagyon szép, rendezett. A személyzet mosolygós, kedves, pedig nagyon fárasztó a munkájuk. Ízléses a berendezés, mindenütt tisztaság és rend. Bőséges ételkínálat, Várakozásmentes étkezési lehetőséggel. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki a Duna-kanyarba vágyik.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 9.
Az időjárást és a korunkkal járó nehézségeket kitűnően ellensúlyozta és feledtette a szálloda minden irányú figyelmessége és igazi vendégbarát gondoskodása. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedvessége és szolgálatkészsége dicséretes, a felszereltség kiváló, az ellátás tökéletes. Egyedül a zuhanyfülkéből hiányoltunk egy szappantartót, amire a saját szappanunkat tudtuk volna elhelyezni.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Nagyon szép környezetben található a hotel. A bejelentkezés könnyen és gyorsan ment. A szoba kellemes meglepetéssel töltött el bennünket, pici konyha résszel van ellátva, tökéletes tisztaságú, szép fürdővel. A wellness részleg bár nem túl nagy, de elég volt. Az ételek finomak és változatosak. A személyzet kedves és segítőkész volt.

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár fiatal, akár idősebb, bátran merem ajánlani a Royal Club szállodát! A kényelmes szobákat jól egészíti ki a wellness részleg, és a konyha. A környéken rengeteg a látnivaló, akár félpanziós ellátással is ajánlani tudom! A szakácsnak csak gratulálni tudok, nagyon ízletes, és változatos volt minden étel! A személyzet minden tagja kedves, és segítőkész!

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
A Royal Club Hotel az egyik legkényelmesebb, legbarátságosabb szálloda volt, ahol az utóbbi időben megfordultunk. A tágas kényelmes erkélyes szoba, a wellness medencék, a rendkívül finom konyha, és a bőséges választék a legmagasabb igényeknek is megfelelt. A személyzet udvariassága, kedvessége, előzékenysége is elismerést érdemel.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
A bejelentkezés gyorsan megtörtént. Az igazi meglepetést a szoba jelentette, tágas és kényelmesen berendezett, kilátással a Fellegvárra. Nagyon tetszett. A masszázs kiváló volt, jól esett. A hotel konyhája is kitett magáért. A személyzet kedves és segítőkész volt. Nem tudok negatívumot írni. Remélem lesz lehetőség ismét néhány napot itt eltölteni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Röviden és tömören , csak annyit, hogy remekül éreztük magunkat , remek volt a komplett ellátás, a kiszolgálás, a tisztaság kiváló, gratulálok a személyzetnek és novemberben ismételten meglátogatjuk a szállodát.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
A szálloda teljes mértékben kielégitette igényeinket. Gyönyörü környezetben tölthettük el ezt a pár napot és nagyon szép időben. Először jártunk ezen a környéken és igy csodás volt körbejárni a vidéket, látni a várat, a királyi palotát és a többi látványosságot. Igazán szerencse volt, hogy egy szervezett program kapcsán lovagi torna bemutatót nézhettünk meg az alsóvárban.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
A szállás kényelmes volt, tágas superior lakosztályban. A berendezés praktikus, bár a fürdőkádnak örültem volna. Reggeli/vacsora kiadós, volt választék is, szerintem senki nem marad éhes. Az ételek finomak. A wellnes részleg elég nagy, a meleg vizes medence elég meleg. Külön pozitívum, hogy a gyermek medence külön van elhelyezve, így aki pihenni akar, zavartalanul megteheti.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Könnyen megközelithető szálláshely. Kilátás csak egyes emeleti szobákból van. A tisztaság tökéletes. Sajnos bejelentkezéskor nem tájékoztattak a csomagban foglalt masszázsról, amit nem is tudtunk igénybe venni. Az ellátás finom, kiszolgálás figyelmes. a wellnes részleg kisebb, mint gondoltuk, de mivel este már gyerekeke nem mehetnek fürdeni, igy a lehetett úszni is.

Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Royal Club Hotel
6 nap/5 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Mini Golf pályahasználattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.09.03.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 12.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, vezetett túrával, íjászkirály választással, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, hidromasszázs és fényterápia kezeléssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.15.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és tófürdő használattal, ajándék limonádéval vagy sörrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, frissítő itallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszírozógép és hidromasszázskád használattal, kerékpár kölcsönzéssel vagy sószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.12.31.
Royal Club Hotel
5 nap/4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)
Vadregényes pünkösdi hétvége (min. 2 éj)

VisegrádX