Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

8. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
17. helyezett Budapest környékén - 259 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akár fiatal, akár idősebb, bátran merem ajánlani a Royal Club szállodát! A kényelmes szobákat jól egészíti ki a wellness részleg, és a konyha. A környéken rengeteg a látnivaló, akár félpanziós ellátással is ajánlani tudom! A szakácsnak csak gratulálni tudok, nagyon ízletes, és változatos volt minden étel! A személyzet minden tagja kedves, és segítőkész!

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
A Royal Club Hotel az egyik legkényelmesebb, legbarátságosabb szálloda volt, ahol az utóbbi időben megfordultunk. A tágas kényelmes erkélyes szoba, a wellness medencék, a rendkívül finom konyha, és a bőséges választék a legmagasabb igényeknek is megfelelt. A személyzet udvariassága, kedvessége, előzékenysége is elismerést érdemel.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
A bejelentkezés gyorsan megtörtént. Az igazi meglepetést a szoba jelentette, tágas és kényelmesen berendezett, kilátással a Fellegvárra. Nagyon tetszett. A masszázs kiváló volt, jól esett. A hotel konyhája is kitett magáért. A személyzet kedves és segítőkész volt. Nem tudok negatívumot írni. Remélem lesz lehetőség ismét néhány napot itt eltölteni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 10.
Röviden és tömören , csak annyit, hogy remekül éreztük magunkat , remek volt a komplett ellátás, a kiszolgálás, a tisztaság kiváló, gratulálok a személyzetnek és novemberben ismételten meglátogatjuk a szállodát.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 9.
A szálloda teljes mértékben kielégitette igényeinket. Gyönyörü környezetben tölthettük el ezt a pár napot és nagyon szép időben. Először jártunk ezen a környéken és igy csodás volt körbejárni a vidéket, látni a várat, a királyi palotát és a többi látványosságot. Igazán szerencse volt, hogy egy szervezett program kapcsán lovagi torna bemutatót nézhettünk meg az alsóvárban.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
A szállás kényelmes volt, tágas superior lakosztályban. A berendezés praktikus, bár a fürdőkádnak örültem volna. Reggeli/vacsora kiadós, volt választék is, szerintem senki nem marad éhes. Az ételek finomak. A wellnes részleg elég nagy, a meleg vizes medence elég meleg. Külön pozitívum, hogy a gyermek medence külön van elhelyezve, így aki pihenni akar, zavartalanul megteheti.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Könnyen megközelithető szálláshely. Kilátás csak egyes emeleti szobákból van. A tisztaság tökéletes. Sajnos bejelentkezéskor nem tájékoztattak a csomagban foglalt masszázsról, amit nem is tudtunk igénybe venni. Az ellátás finom, kiszolgálás figyelmes. a wellnes részleg kisebb, mint gondoltuk, de mivel este már gyerekeke nem mehetnek fürdeni, igy a lehetett úszni is.

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 26.
Nagyon kellemes kikapcsolódás volt! A szálloda villa apartman része tökéletes volt,tágas és redezett! az étkezések mindig változatosak voltak, az árak a bárban teljesen vendég barátok! a wellness rész a pihenésre vágyóknak tökéletes, a masszàzs kiváló! a személyzet nagyon korrekt és segítőkész! kedvesek és mindig mosolyognak!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Nagyon kellemes, kulturált szálloda.A tisztaság különösen magas szintű.
Ami enyhén zavaró, hogy az étteremben az asztalok kicsik, és nagyon zsúfoltan vannak. A wellness részleg is lehetne valamivel nagyobb, de ez csak sok vendég esetén zavaró /szauna, jakuzzi/.
Összességében mindennel meg voltunk elégedve.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Karácsonyi ajándéknak szántuk az unokáknak a téli szüneti 4 napos pihenést ebbe a remek szállodába. Izgultunk,hogy fog tetszeni a gyerekeknek a szoba (excluziv lakosztályban fértünk el),az ellátás,a szórakozási lehetőségek. Kitörő örömmel fogadták az ajándékot. Remek volt a reggeli,ebéd,s a vacsora. Sokat úsztak, asztaliteniszeztek ,s a legkisebb unokám megtanult a nagypapától biliárdozni is.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.18. - 2017.03.31.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 18.553,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness részleg használattal, tekepálya és teniszpálya használattal, hollókői belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.
Royal Club Hotel
2 vagy 3 éjszaka 16.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, pálinkakóstolással, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.01.

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX