Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Royal Club Hotel Visegrád
2025 Visegrád, Fő utca 92.

Royal Club Hotel Visegrád a térképen

Royal Club Hotel Visegrád értékelése:

8. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
16. helyezett Budapest környékén - 258 szállás közül

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit. A szálloda a város földrajzi helyzetét, természeti, történelmi és gyógyvíz adta lehetőségeit kihasználva testi-lelki felfrissülést nyújt.

Royal Club Hotel Visegrád képei

Royal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Nagyon kellemes, kulturált szálloda.A tisztaság különösen magas szintű.
Ami enyhén zavaró, hogy az étteremben az asztalok kicsik, és nagyon zsúfoltan vannak. A wellness részleg is lehetne valamivel nagyobb, de ez csak sok vendég esetén zavaró /szauna, jakuzzi/.
Összességében mindennel meg voltunk elégedve.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Karácsonyi ajándéknak szántuk az unokáknak a téli szüneti 4 napos pihenést ebbe a remek szállodába. Izgultunk,hogy fog tetszeni a gyerekeknek a szoba (excluziv lakosztályban fértünk el),az ellátás,a szórakozási lehetőségek. Kitörő örömmel fogadták az ajándékot. Remek volt a reggeli,ebéd,s a vacsora. Sokat úsztak, asztaliteniszeztek ,s a legkisebb unokám megtanult a nagypapától biliárdozni is.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
A szoba tiszta,tágas,minden igényt kielégítő.A személyzet kedves és figyelmes,a wellnes-részleg nem túl nagy,de élvezhető.Az étkezés viszont lehetett volna változatosabb is,de az ételek finomak voltak.Összességében remek ,csendes pihentető 4 napot töltöttünk itt,szívesen ajánlom másoknak is!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 2.
A szoba szép és tiszta, kényelmes nagy ággyal. A személyzet udvarias, és segítőkész.
A wellness részleg nem túl nagy, de mindig akadt helyünk, mind a szaunában, mint a medencékben. Az étkezéseknél lehetett volna nagyobb a választék, 5 nap után a reggeli kicsit egysíkú volt. Összességében jó hely, jól éreztük magunk. Bátran ajánlom.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 26.
Megérkezés után nagyon kedvesen fogadott a recepciós hölgy. Rögtön elfoglalhattuk a lakosztályunkat, ami nagyon tágas és szép kényelmes volt. nagyon tiszta és szép volt az ebédlő, és a felszolgálók is nagyon figyelmesek voltak. Az étkezés változatos és finom volt.A recepciós hölgyek mindég készségesek voltak bármilyen kérdésünkkel kapcsolatban.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
A ételek nem választékosak.(de finomak)
A lakosztály jo.

Evőeszközök nincsenek.
Tisztaságra nem volt panaszunk.
Wellness 2 medence 2infra 1finn szauna
Szolárium.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A neten való böngészés után nejem találta e helyet mely kedvező feltételekkel Kínált pihenést. . Közel van Bp. -hez,ami azért volt fontos,mert vártuk első dédunokánkat. /Még mindig várjuk/
A szállodát fentebb értékelte. Külön tetszett,hogy a személyzet csupa fiatalból tevődött össze. Nagyon udvariasak voltak,és ahogy észrevettem rugalmasan kezelték a felmerülő problémákat.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 13.
Nagyon színvonalas, népszerű, modern, valóban négycsillagos szálloda, kedves kiszolgálás, remek ételek. A különböző magvaktól kezdve, aszalt és friss gyümölcsökön keresztül, a többfogásos főételekig minden megtalálható volt. Eddig még egyetlen szállodában sem volt szerencsénk magvakhoz és aszalt gyümölcsökhöz, így számunkra remek csemegét nyújtott.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló helyen,szép időben,sok látványossággal a környéken,örömteli nyaralásban volt részünk,kitűnő étkek, és meleg fogadtatás mellet.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen fekszik,könnyen megközelíthető, s nem utolsó szempont az ingyenes parkolás. A szobánkból pazar kilátás volt a Dunára, a parkolóból a Fellegvárra. A recepciós hölgyektől a felszolgálókig, a háttérszemélyeken keresztül mindenki kedves volt. Nagyszerű irányítása van a szállodának. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve a wellnessen keresztül az ellátásig.

Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, télen sószoba használattal, zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.05.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, beltéri játékok ingyenes használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.02.28.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Full Moon Design Hostel
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő vagy bor bekészítéssel, buszos városnézéssel, dunai hajókázással, Morrisons VIP belépővel, internet elérhetőséggel
2016.10.07. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.316,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)

VisegrádX