Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Pünkösd (min. 2 éj)
Royal Club Hotel Visegrád - Négy éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 4 éj)
Négy éjszakás ajánlat félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

2016. június 19.gyerekekkel járt itt
Kellemes hotel, egy gyermekkel töltöttünk ott 2 éjszakát. A szoba rendben volt, a tetôteraszon a kövek közötti gazt, valamint a növények közötti gazt kiszedhetnék, így ápolatlan benyomást kelt. A szálloda körüli kert nagyon szép, a fű is gondozott, a tetőterasz is lehetne ilyen.
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a Royal Club Hotelben, összességében meg voltunk elégedve. A személyzet kedves, a szoba tiszta, nagy és kényelmes. Az ételválaszték lehetne valamivel bővebb, illetve a wellnessben a nagy medence vize lehetne melegebb :) Bármikor szívesen visszamennénk.:)
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Borongós kora-este volt, amikor a visegrádi Royal Club Hotel parkolójába érkeztünk. A recepcióhoz érve meglepve tapasztaltam, hogy az étteremben éppen vacsorázó vendégnek szinte a tányérjába láttam. Kissé összefolyik a két különböző funkciójú helyszín. A kávézó a recepció oldalában hangulatosan bújik meg.
2016. május 18.családjával járt itt
Április első vasárnapján voltunk családommal hárman a Royal Club Hotel szállodában. 15 órától lehetett elfoglalni a szobát,mivel mi előbb érkeztünk kettő órával addig elmentünk a központba sétálni és megebédeltünk a Gulyás csárdában,de így is hamarabb érkeztünk vissza fél órával.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Visegrádon a hotel megközelítése egyszerű, az épület hangulatos.
Ami tetszett: A személyzet nagyon figyelmes és probléma megoldó volt. A szobák ki alakítása és felszereltsége a kényelmet szolgálta.
Ami nem: Vacsoránál a túlfűszerezett ételek, legalább igény esetén lenne kérhető, gyermekbarátibb étel. Ezen kívül hiányzik egy játszó szoba a kicsiknek.
Royal Club Hotel Visegrád - KörnyékRoyal Club Hotel Visegrád - Szobák
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Igazából semmi különös. . gondolkodtam, mit is írhatnék a szállodáról, de semmi nem jutott eszembe olyan, amit pozitívumként, illetve durva negatívumként megemlítenék, pedig csak 3 hete voltunk itt. . . őszintén bevallva, olyan semmilyen, teljesen feledhető. Visegrád az egyik kedvenc városunk, többször megszálltunk már itt.
Átlagos 2016. május 16.a párjával járt itt
Visegrádon jártunk royal club hotelben, ami 1 éve nyitott. közvetlenül a főút mellett épült, ami egyébként nem túl szerencsés választás, mert elég nagy a forgalom. parkoló elöl-hátul, a kinti medence sajnos a főút felé néz,így aztán a csend a napozóknak nem jár, de maga a szálloda nagyon szép, igényes kivitelezésű, ízléses kézzel bántak mindennel az alkotók.
2016. május 12.a párjával járt itt
Imádom a modern stílusú hoteleket. Egy éjszakát és egy tartalmas napot töltöttem a barátommal ebben a hotelben. Amint beléptünk megcsapott a tisztaság illata, a beépített spotlámpák fényével megvilágított aula megerősített, hogy jó választás volt! A szobánkba azonnal beleszerettem: stílusos, tágas, napfényes, hatalmas franciaággyal, gyönyörű modern fürdőszoba nagy zuhanykabinnal.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Átlagos 2016. május 7.egyedül járt itt
Legalább 7 alkalommal jártam már a szállodában. Szeretem a Dunakanyart, szeretem a tavaszi zsongást ebben a városkában, s ha tömegközlekedéssel érkezem, a megközelíthetősége is nagyon szerencsés. Idén úgy alakult,hogy egyedül vendégeskedtem a szálláshelyen.
Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép a Royal club Hotel. Az ételek finomak voltak és választékosak. Nagyon jó szobánk volt. Panoráma a Dunára. Jó a Wellnesz része is. Nagyon nagy a tisztaság. a személyzet barátságos. Minden nagyon jó volt. Jó a parkolási lehetőség kamerával védett területen lehet parkolni. Nekünk az apartman tetszett és ezt választottuk. Több alkalommal jártunk a szállodában.
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár