Royal Club Hotel Visegrád ★★★★

Royal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád
Royal Club Hotel VisegrádRoyal Club Hotel Visegrád

Royal Club Hotel Visegrád bemutatkozása

A négycsillagos, 49 klimatizált szobával illetve apartmannal rendelkező Royal Club Hotel a Dunakanyar egyik legszebb részén, a történelmi emlékeket őrző Visegrád központjától 400 méter távolságra található; a Dunára, Dunakanyarra, és a várra néző panorámával várja vendégeit.

A Royal Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád - Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Royal Club Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2023. január 11.a párjával járt itt
Szuper szilvesztert töltöttünk a szállodában. A szoba nagyon kényelmes volt, a személyzet segítőkész, kedves. Az ételválasztékkal maximálisan elégedettek voltunk, mindig találtunk finom fogásokat. A szilveszteri műsor is nagyon színvonalas volt, külön pont jár arra, hogy a gyerekek is be lettek vonva a "buliba". Másoknak is tiszta szívvel ajánlom a Royal Club Hotelt.
Kedves Éva!
Hálásan köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét!
Hatalmas öröm számunkra, hogy kellemes időt töltöttek szállodánkban, és hogy minden szolgáltatásunkkal meg voltak elégedve. Örülünk, hogy a gyerekekkel együtt ünnepelhették az újévet!
Sok szeretettel várjuk vissza Önt és családját!
2023. január 12., Kürti Mercédesz , Royal Club Hotel
2022. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A hotel nagyon jól helyen van közel a belvároshoz és a Rév kikötőhöz, ár érték arányban szuper. Az ételek minősége megfelelő és a konyhasarok plusz extra. A wellness részleg világos rendszeresen takarítják, így nem áll tócsákban a víz. Az Xbox ingyenesen használható és van egy interaktív asztal, amivel 4 ember játszhat együtt.
Szörnyű 2022. április 25.a párjával járt itt
Húsvét hétvégét töltöttem ott Feleségemmel (3 éjszaka). Sajnos előre kellett utalni az egész összeget majd 300. eFt (még utólag IFA, parkolás, szervízdíjak… meg is haladta az előbb írt összeget)
Az első benyomás ahogy beléptünk a (4 CSILLAGOS ). szállodába.
Royal Club Hotel válasza
Kedves Árpád! Sajnálattal olvastuk, hogy a szállodánkban töltött kikapcsolódás nem a tervezetteknek megfelelően alakult. Őszintén sajnáljuk, hogy éttermünk nem volt felkészülve cukormentes desszertekkel, mindenképpen keresünk erre megoldást, hogy a jövőben ne részesüljenek hátrányban cukorbeteg vendégeink.
2022. április 27., Belán Miklós, Royal Club Hotel
2022. április 21.a párjával járt itt
A szoba tiszta rendezett volt, a teraszon lèvő szêkekről ez mâr nem momdható el sajnos. Szemèlyzet, kedves, udvarias volt. Az első esti vacsora nagyon nem nyügözött le minket, többi napon reggeli, vacsora vàlasztèkàval nem volt gond, aki itt nem tudott vàlasztani, az nem is akart. Ami nagyon nem tetszett: 10.
Kedves Ervin!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét.
Örülünk, hogy a szoba tisztaságával és személyzetünk kedvességével meg volt elégedve.
Sajnáljuk, hogy ilyen sokszor kellett telefonálnia. Mindenképpen utána fogunk járni, hogy mi volt az oka és igyekezni fogunk, hogy máskor ilyen ne forduljon elő.
2022. április 22., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Átlagos 2022. április 11.a párjával járt itt
Elég régen voltunk már, de nem voltunk megelégedve
- az ételekkel: ránézésre gusztusosak voltak, de az ízük nem volt jó, a leveseknek főleg ugyanolyan ízük volt mindennap, bár különbözőek voltak. Nem tetszett, hogy mindenre rászámolták a borravalót, akár akartam adni, akár nem. - a wellness-sel: ilyen gyerekzsivaj-ban, mint, ami ott volt, nem lehet kikapcsolódni.
Royal Club Hotel válasza
Kedves László! Először is szeretném megköszönni, hogy időt szánt rá, hogy leírja tapasztalatait. Őszintén sajnálom, hogy csalódottsággal töltötte el az újralátogatás szállodánkba. Örülünk, hogy az ételek tálalását gusztusosnak találta, de sajnáljuk, hogy a levesek hasonló ízvilága nem nyerte el tetszését.
2022. április 12., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Kiváló 2022. március 22.a párjával járt itt
Teljesen elégedettek voltunk mindennel,nagyon jól éreztük magunkat!
A hotel kívül,belül szép,a szoba ,fürdőszoba is szép,tiszta,tágas. A wellness részleg is tetszett. A reggeli,vacsora ízletes és választékos volt.
Az élő zene a vacsorához külön tetszett,hangulatos volt. A személyzet pedig nagyon kedves és segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat!
Ajánlom!
Kiváló 2022. február 20.a párjával járt itt
A szoba appartmann jellegű volt, konyhával. Az evőeszközök hianyoztak, de a személyzet mindenben segített. Az ételek kiválóak voltak, és nagyon változatosak is. A környzet pedig magáért beszél. Erdemes sokat kirándulni. A párom szülinapra kapta az utat, és a vacsoránál legnagyobb meglepetésünkre kaptunk 2 pohár pezsgőt, ezzel köszöntötték Őt.
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük a fantasztikus véleményt! Részünkről az öröm, hogy sikerült egy nagyszerű élményt nyújtani Önöknek, valamint egy kis meglepetést a párja születésnapjára. Köszönjük, hogy kiemelték ételeink változatosságát és kiválóságát!
2022. február 22., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Kiváló 2021. december 3.a párjával járt itt
Teljesen elégedett voltam mindennel.A szoba,fürdőszoba tiszta,tágas.A wellness részleg nagyon jó volt.A reggeli,vacsora választékos és finom volt.A személyzet kedves és segítőkész.Az egész szálloda szerintem 5*.Fogom ismerőseimnek ajánlani és mi is fogunk még idejönni.Köszönjük nagyon jól éreztük magunkat!
Royal Club Hotel válasza
Kedves Istvánné, nagyon szépen köszönjük az 5 pontos értékelést és az ajánlást, továbbá a kedves szavakat! Nagy örömünkre szolgál, hogy szállodánkat 5 csillagosnak találta és köszönjük, hogy külön kiemelte választékos étkezéseinket, nagyon jó wellness részlegünket és tiszta szobáinkat értékelése során!
2021. december 4., Belán Miklós, Royal Club Hotel
Kiváló 2021. október 21.gyerekekkel járt itt
40. Szülinapom és a kisfiam 9. Szülinapjára gondoltuk, hogy a Hotelben szeretnénk megünnepelni ezt a csodás napot ami felejthetetlen élményt nyújtott számunkra Mosolygós személyzet, bőséges isteni finom étkezés nagyon aranyos fogadtatás! A wellness részleg felejthetetlen volt minden igényt kielégítő a kisfiam alig tudtuk kiszedni a medencéből!
Kiváló 2021. október 12.a párjával járt itt
Remek szállás remek személyzet és kaja. De sajnos a wellness elég gyenge.2 medence össz:14 fő .Ha félig van a szálloda sorban állás van a medencéknél. És hiányzót a pezsgőfürdő nekem.
Royal Club Hotel Visegrád a térképen
2025 VisegrádDuna-parti út 15.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • bioszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1651 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár