Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence-völgy hrsz. 1213

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 259 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Három napot töltöttünk a szállodában! Megfelelőbb helyet nem is talalhattunk volna a házassági évfordulónk ünneplésére! Büszke vagyok,hogy kis hazám ilyen kiváló szállodával rendelkezik! Biztosan visszatérünk még , remélhetőleg hamarosan,mert a pihenés a mi korunkban nagyon fontos!Köszönünk mindent!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
A pincérek látszólag jól végezték munkájukat, de mit a robotok dolgoztak,az ajkukról
egy mosoly és kedvesség nem jött le .Többi szolgáltatással meg voltunk elégedve.Tisztelettel Idősebb pár.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
Nagyon szívélyes fogadtatás volt már eleve a recepciónál, részletes tájékoztatás után--szép kis szoba várt ránk. A fürdési lehetőségek minden igényünket kielégítette--unokánk nagyon élvezte a medencéket. Az éttermi választék--szuper volt, a kiszolgálás barátságos , udvarias volt. A távozásnál--gyors ügyintézés, segítőkészség volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Bő egy napos wellness hétvégét töltöttem a Thermal Hotel Visegrádban a férjemmel, hogy megünnepeljük a 6. házassági évfordulónkat. Ezt a hétvégét a kisgyerekünk nélkül töltöttük, de megállapítottuk, hogy ide szívesen visszatérnénk vele is, mert nagyon gyerekbarát szállodának tűnik. Mindhárom étkezés fenséges volt: nagy, bőséges választék, ízletes ételek, italok.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Kicsit zavaró tényező volt, hogy vasárnapi bejelentkezést pontosan 14 órakor kezdték meg és akkor már elég szép számban álltunk libasorban. Nekünk még ezután is várni kellett, mert a szobánkat még nem takarították ki. Minderről előtte sajnos semmi tájékoztatást nem kaptunk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Életkorunk miatt már volt alkalmunk sok jó helyen tölteni több-kevesebb vendégéjszakát. Nyugodt szívvel mondhatom, hogy a négy csillagosok közt is kiemelkedően remek a THV. Minden tágas, kényelmes, tiszta, ami jelentősen növeli a komfort-érzetet. A wellness részleg valóban termál strand színvonalú, kicsinek, idősnek egyaránt kitűnő.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Kiváló pihenést biztosít Thermal Hotel minden korosztály részére.
A Wellness részlege minden igényt kielégít.
Az ízlésesen berendezett szoba maximális kényelmet biztosít.
A Hotel tisztasága kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész.

Köszönjük a vendéglátást !

2017. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
A szálloda könnyen megközelíthető. A wellness részleg kiváló! A szauna világ minden igényünket kielégítette! A reggeli és a vacsora széles választékból állt. A szobák rendkívül tiszták és kényelmesek. A személyzet nagyon figyelmes. Remélem lesz még lehetőségünk visszatérni.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk a hotelben,ami szép és tiszta! A wellness rész nagyon jó,a pihenő rész pedig egészen különleges! Az ételek elegendőek,ugyan kicsit sótlanok és szerintem kevés az 1 kávégép a sok emberhez. A szoba is szép és kényelmes,kivéve az ágy matracát,borzalmas puha.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 21.
Unokáink társaságában és barátokkal töltöttünk hétvégét a Thermál Hotel Visegrád vendégeiként. Ismét igazolódott a magyar vendégszeretet. Elégedettek voltunk, úgy az ételekkel ,a szobák és a wellnes részleg tiszataságával. Az alkalmazottak hozzáállása a vendégekhez kitünő. Köszönjük
Biztos, hogy még visszatérünk. Aki nem hiszi,tessék kipróbálni.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Gastland M1 Hotel
Páty
2-3 éjszaka 9.090,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, Termál -és Élményfürdő használattal, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, parkolással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Bo18 Hotel Superior
31,5 EUR/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.03.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX