Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence-völgy hrsz. 1213

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

3. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
8. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Egy hétvégét töltöttünk itt, szuper volt. Volt gluténmentes étel, laktózmentes. A strand kiváló, a panoráma gyönyörű, a szoba jól felszerelt, kényelmes.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Nagyon szép környezet,közel van Budapesthez! Szép a szálloda,kíváló a Wellness rész. Udvarias a kiszolgálás. Az étterem kínálata nem elég választékos! A szálloda tisztasága megfelelő. A szauna szeánszok sajnos már külön fizetendők. Korábbi években ezek a szálloda szolgáltatáshoz tartoztak. A hotel a szolgáltatásokhoz is viszonyítva drága!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Születésnapjára leptem meg férjemet két éjszakás kikapcsolódással.
Nagyon jól éreztük magunkat, változatosak a termál medencék és szaunák, bőséges a reggeli és vacsora, tágas a szoba.
Közel van a fellegvár, Esztergom, Szentendre, van bőven kirándulási lehetőség! Kicsit magasak az italárak, de hát egyszer élünk :))legközelebb több napra megyünk!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
A szálloda maga szuper, az étterem szép panorámás tágas az étel választék széles körű, az étel allergiásokra is gondoltak. A wellness részleg viszonylag tágas sokfajta szauna, a medencék viszont kicsit szűkösek ha többen vannak. Összességében szuper élmény volt!!!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
MINEK ÍRJÁK ÉRTÉKELÉST, HA NEM JELENTETIK MEG, MIVEL NEGATÍV??????
"Én az igazságról akarok beszélni az embereknek, ehhez azonban először el kell pusztítanunk az igazságként elfogadott hazugságokat. Ha nem tépjük ki gyökerestől, ha nem irtjuk ki ezeket a hazugságokat, egyetlen lépést sem tehetünk az igazság felé."

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Pihenni voltunk a párommal a visegrádi Thermal Hotelben. Az ételek nem voltak nagyon finomak, a recepción úgy éreztem, hogy nincsenek jóba egymással. Alexandra értékesítő a legkedvesebb, legügyesebb szerintem mindenben a rendelkezésünkre állt. A wellness részleg nagyon szép, a szobák kényelmesek és a takarító személyzet is kedves volt. Az árak kicsit húzosak.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 11.
A szép környezetben elhelyezkedő szálloda kedves személyzettel újra néhány napos pihenést tett lehetővé. A bőséges reggeli és vacsora minden nap mindegyik gyerek számára biztosított változatos étrendet. A fürdő részen is mindenki megtalálta a neki legideálisabb lazítási módot. Gyermekprogramokkal is gondoskodtak a kisebbekről.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
A Recepción már nagy meglepetés ért, dinamikus, fiatalos, udvarias hangulat várt minket. Ezt már csak a hotel wellness részlege és étterme tudta felülmúlni. Köszönjük a megannyi szolgáltatást és az élményeket!

Kyra TOP szállásértékelő
2017. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Többször voltam már itt, most is mindennel meg voltam elégedve. legjobb a fürdő, minden igényt kielégít. /Úszás, napozás, termálvíz, élményfürdő, szauna/. Konferencián voltunk, pénteken hamarabb bejelentkeztünk, mint 2 óra,(fél 1-1 körül), de már megkaptuk a szobákat, a fürdőt is lehetett egész nap használni. /Nem úgy, mint pl.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Három napot töltöttünk a szállodában! Megfelelőbb helyet nem is talalhattunk volna a házassági évfordulónk ünneplésére! Büszke vagyok,hogy kis hazám ilyen kiváló szállodával rendelkezik! Biztosan visszatérünk még , remélhetőleg hamarosan,mert a pihenés a mi korunkban nagyon fontos!Köszönünk mindent!

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 12.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, vezetett túrával, íjászkirály választással, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.27. - 2017.07.01.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 18.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.20.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.670,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

VisegrádX