Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence-völgy hrsz. 1213

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
11. helyezett Budapest környékén - 258 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 12.
Megérkezésünkkor a legtermészetesebb volt, hogy egy fiú segített felcipekedni a szobába (azaz csak ő cipekedett. . . :) a sok apróbb és nehezebb pakkjainkkal. Megnyugtató érzés volt, hogy a kocsi akksija miatt nem kellett aggódni, vagy a téli nagy hóeséstől, mivel be tudtunk állni a szálloda garázsába.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A szálloda gyöngyörű, kívül és belül is. Nagyon szép helyen van és csodás a kilátás. A személyzet kedves ami a fiatalokat illeti, az idősebb pincérek a záró rendezvényünkön igazán negatívak voltak vagy csak fáradtak. A szoba tágas és nagyon kényelmes volt, az ágy szuper a fürdő tiszta. Ami személy szerint nekem nem tetszett az az ételek voltak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Általában mindennel meg voltam elégedve. A tisztaság, a személyzet kiváló. Bár a szaunában a homokórát 4 nap alatt nem sikerült felszerelniük ez kicsit bosszantott, de összességében jó volt minden. Egyedül a kajával volt részemről probléma. Az egyik szakács nagyon jól főzött a másik meg vacakul. Ezt meg is említettem a szállodában.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Munkavállalóként érkeztem és nyugdíjasként távoztam a szállodából. A szállodai szolgáltatások kiválóak. A szilveszteri elő és az újévi program teljes
sikert aratott mindkettőknél! A szilveszteri program lebonyolítása hagyott kisebb
hiányérzetet (hangosítás, műsorvezetés), de a hangulat, a zenekar , az ellátás nagyon színvonalas volt. Köszönjük !

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Dunára néző oldalán volt a szobánk, ami remek kilátást biztosított a 3. emeletről. A szoba meglepően nagy volt, kényelmesen töltöttük ott az időt. A wellness részleg nagyon jó volt. A kirándulások után nagyszerű volt a termál vízben elpihenni, vagy az aroma helyiségekben, szaunában ejtőzni. A szauna szeánszok tették érdekesebbé a pihenést.

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én nagyon elégedett voltam a szállodával! Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szilveszteri műsor szörnyű, akadozott a kihangosítás, a terem végén,ami szinte 50 m semmit nem lehetett látni és hallani. A zene nem a szállodaban lévő korosztályhoz volt igazítva. Így éjjel 2-re alig volt már vendég. A bár részén 9 személy volt, de 20 percet vártunk 4 sörre. A medencénél lévő bufeben a lányok átlagon felül teljesítettek, de a ket szemely kevés volt.

Értékelt: 2017. január 3.
A szálloda nagyon jó, szép helyen van jó a parkolás ,a wellness kiváló. A szoba kényelmes jó az elhelyezkedése (Dunára néző szoba volt ). Programok szórakoztatóak tartalmasak. Egyedül az étkezéssel voltak és az ízekkel problémák. Szilveszteri gála vacsora fél nyolctól fél tízen kettőig tartott !Egy-egy fogás között sokszor egy óra telt el.

Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon sokáig tartott a szilveszteri vacsora felszolgálása.A kacsamell sületlen és íztelen volt.Nagyon teremben hátul -ahol mi kaptunk helyet- nem volt élvezhető a zene és a műsor, a hang nem ért el hozzánk.Az éjféli ételek finomak voltak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
A televizó feleslegesen bonyolult. Az első alkalommal még elmegy, de öregeknek ez már lehet, hogy tul bonyolult. A harmadik emeletnek a negyediken lévő raktár néha zajos. Gyermek is futkosott néha. A konyha nagyon fűszertelen. A garnirung lehetne változatosabb. Nagyon EU szabvány szerint főznek a szakácsok. Az italárak magasak.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolóval, internet eléréssel
2015.09.01. - 2017.06.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 12.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, kedvezmény kuponnal, szombatonként gyertyafényes esti fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet eléréssel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, medence és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.30.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)

VisegrádX