Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

A Thermal Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak 62+ (min. 2 éj)
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár (min. 2 éj)
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár teljes előrefizetéssel (min. 4 éj)
Legjobb ár teljes előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
2024.04.30-ig
Hotel Eger Park

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. május 31.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk itt, szebb környezetre számítottam. A Dunapart elhanyagolt és lehangoló. A reggeli választékos volt, a vacsora már nem annyira. A hallban lévő kávézóban du. 3/4 4-kor már nem kaptunk kávét ( 4-ig van nyitva), mondván már elmosták a kávéfőzőt. A szobák jól felszereltek, a fürdőszoba tiszta. A wellness rész kiváló, jó szolgáltatásokkal.
Kiváló 2017. május 29.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt, szuper volt. Volt gluténmentes étel, laktózmentes. A strand kiváló, a panoráma gyönyörű, a szoba jól felszerelt, kényelmes.
Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Nagyon szép környezet,közel van Budapesthez! Szép a szálloda,kíváló a Wellness rész. Udvarias a kiszolgálás. Az étterem kínálata nem elég választékos! A szálloda tisztasága megfelelő. A szauna szeánszok sajnos már külön fizetendők. Korábbi években ezek a szálloda szolgáltatáshoz tartoztak. A hotel a szolgáltatásokhoz is viszonyítva drága!
Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
Születésnapjára leptem meg férjemet két éjszakás kikapcsolódással.
Nagyon jól éreztük magunkat, változatosak a termál medencék és szaunák, bőséges a reggeli és vacsora, tágas a szoba.
Közel van a fellegvár, Esztergom, Szentendre, van bőven kirándulási lehetőség! Kicsit magasak az italárak, de hát egyszer élünk :))legközelebb több napra megyünk!
2017. április 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda maga szuper, az étterem szép panorámás tágas az étel választék széles körű, az étel allergiásokra is gondoltak. A wellness részleg viszonylag tágas sokfajta szauna, a medencék viszont kicsit szűkösek ha többen vannak. Összességében szuper élmény volt!!!
Szörnyű 2017. április 17.gyerekekkel járt itt
MINEK ÍRJÁK ÉRTÉKELÉST, HA NEM JELENTETIK MEG, MIVEL NEGATÍV??????
"Én az igazságról akarok beszélni az embereknek, ehhez azonban először el kell pusztítanunk az igazságként elfogadott hazugságokat. Ha nem tépjük ki gyökerestől, ha nem irtjuk ki ezeket a hazugságokat, egyetlen lépést sem tehetünk az igazság felé."
2017. április 16.a párjával járt itt
Pihenni voltunk a párommal a visegrádi Thermal Hotelben. Az ételek nem voltak nagyon finomak, a recepción úgy éreztem, hogy nincsenek jóba egymással. Alexandra értékesítő a legkedvesebb, legügyesebb szerintem mindenben a rendelkezésünkre állt. A wellness részleg nagyon szép, a szobák kényelmesek és a takarító személyzet is kedves volt. Az árak kicsit húzosak. .
Kiváló 2017. április 11.gyerekekkel járt itt
A szép környezetben elhelyezkedő szálloda kedves személyzettel újra néhány napos pihenést tett lehetővé. A bőséges reggeli és vacsora minden nap mindegyik gyerek számára biztosított változatos étrendet. A fürdő részen is mindenki megtalálta a neki legideálisabb lazítási módot. Gyermekprogramokkal is gondoskodtak a kisebbekről.
2017. április 10.a párjával járt itt
A Recepción már nagy meglepetés ért, dinamikus, fiatalos, udvarias hangulat várt minket. Ezt már csak a hotel wellness részlege és étterme tudta felülmúlni. Köszönjük a megannyi szolgáltatást és az élményeket!
Kiváló 2017. március 28.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a szállodában! Megfelelőbb helyet nem is talalhattunk volna a házassági évfordulónk ünneplésére! Büszke vagyok,hogy kis hazám ilyen kiváló szállodával rendelkezik! Biztosan visszatérünk még , remélhetőleg hamarosan,mert a pihenés a mi korunkban nagyon fontos!Köszönünk mindent!
Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádLepence völgy 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár