Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

A Thermal Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak 62+ (min. 2 éj)
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár (min. 2 éj)
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 3 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Visegrádi pihenés (min. 2 éj)
Visegrádi pihenés
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Kiváló 2017. február 4.a párjával járt itt
A dunakanyar legszebb részén, a kiváló Thermal hotelben a pihenni vágyóknak minden adott,hogy csendes környezetben feltöltődjenek A wellness részleg mind az idősebbeknek,mind a gyermekkel érkező fiataloknak biztosítja a kellemes időtöltést.
2017. február 1.a párjával járt itt
2017. január 8-10 között volt szerencsénk eljutni ebbe a hotelbe,ami nagyon szép helyen található. Mi a parkolóra néző szobát választottuk,ugyanis a Dunára néző feláras,de nem igazán érte volna meg,mert annyira nem látni rá,mint gondolnánk. Az ételek finomak, a reggelinél törekednek a magyarosságra, pl.
Átlagos 2017. január 27.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a 331-es szobában, minden este 10 órától éjfélig a 4. szintről , ami elvileg nem a vendégeké volt , folyamatos zörgést hallottunk minden egyes éjszaka. Félpanziós ellátáson voltunk, a reggelinél a tojás szárazra volt készítve, a többi azok tűrhetők voltak.
Kiváló 2017. január 26.a párjával járt itt
A hotellel és a szolgáltatásokkal is meg voltam elégedve. Remek a kilátás, van kirándulási lehetőség is. Az étkeztetés teljesen megfelelő volt. Az étterem és a cukrászat,valamint a felszolgáló személyzet is dicséretet érdemel. A masszázs Isteni,a fürdő rész kellemes. Egy hibát azért találtam.
2017. január 25.a párjával járt itt
A szálloda túlárazott a szolgáltatások szinvonalához képest. A wellness részleg zsúfolt,a szálloda által szervezett vasárnap esti borvacsora vendégei miatt nem volt egyetlen szabad ágy vagy szék sem.
Az éttermi szolgáltatások átlagosak,a választék közepes.
A szobai tv-n nincs sportcsatorna.
A tisztasággal,az elhelyezéssel és a személyzettel elégedettek voltunk.
Kiváló 2017. január 12.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor a legtermészetesebb volt, hogy egy fiú segített felcipekedni a szobába (azaz csak ő cipekedett. . . :) a sok apróbb és nehezebb pakkjainkkal. Megnyugtató érzés volt, hogy a kocsi akksija miatt nem kellett aggódni, vagy a téli nagy hóeséstől, mivel be tudtunk állni a szálloda garázsába.
2017. január 11.kollégákkal járt itt
A szálloda gyöngyörű, kívül és belül is. Nagyon szép helyen van és csodás a kilátás. A személyzet kedves ami a fiatalokat illeti, az idősebb pincérek a záró rendezvényünkön igazán negatívak voltak vagy csak fáradtak. A szoba tágas és nagyon kényelmes volt, az ágy szuper a fürdő tiszta. Ami személy szerint nekem nem tetszett az az ételek voltak.
2017. január 7.a párjával járt itt
Általában mindennel meg voltam elégedve. A tisztaság, a személyzet kiváló.
Bár a szaunában a homokórát 4 nap alatt nem sikerült felszerelniük ez kicsit bosszantott, de összességében jó volt minden.
Egyedül a kajával volt részemről probléma. Az egyik szakács nagyon jól főzött a másik meg vacakul. Ezt meg is említettem a szállodában.
Összességében viszont nagyon jó volt.
Kiváló 2017. január 4.a párjával járt itt
Munkavállalóként érkeztem és nyugdíjasként távoztam a szállodából.
A szállodai szolgáltatások kiválóak. A szilveszteri elő és az újévi program teljes
sikert aratott mindkettőknél! A szilveszteri program lebonyolítása hagyott kisebb
hiányérzetet (hangosítás, műsorvezetés), de a hangulat, a zenekar , az ellátás nagyon színvonalas volt. Köszönjük ! Pavluskáék
Kiváló 2017. január 3.a párjával járt itt
A szálloda Dunára néző oldalán volt a szobánk, ami remek kilátást biztosított a 3. emeletről. A szoba meglepően nagy volt, kényelmesen töltöttük ott az időt. A wellness részleg nagyon jó volt. A kirándulások után nagyszerű volt a termál vízben elpihenni, vagy az aroma helyiségekben, szaunában ejtőzni.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádLepence völgy 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár