Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tetszett a figyelmes fogadtatás, gyerekeknek kinder meglepetés, londiner vitte a bőröndöket stb. Sajnos az időjárás nem volt jó, de ezt kárpótolta a fűrdő este kilencig tartó nyitvatartása, mivel a gyerekeket a medencéből egyenesen az ágyba lehetett dugni. Kényelmes, tágas szobák álltak a rendelkezésünkre,kultúráltak és tiszták voltak.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8.
Maga a hely a környezet, a modernség,átlagosnál sokkal jobb, hasonló helyek amik minden igényt kieléditenek és árba elfogadható. Ismerőseim akik kérdezték milyen volt csak jót hallottak tőlem, mert ez az igazsáIgaz nem hasonlitható össze a Silvániusszal, vagy a Palota szállóval mivel más stilus. Azok is a maga nevébe megállja a helyét.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Nagyon szép, nyugodt környezet, kényelmes szobák, a személyzet tagjai nagyon előzékenyek és segítőkészek. A wellness-részleg jól felszerelt, és annak ellenére, hogy a hosszú hétvége miatt szinte telt ház volt, nem zavartuk egymást pihenését és szórakozását. Az ételek minősége remek, minden alkalommal jóllakva hagytuk el az éttermet, akár nagyobb családdal, akár pároknak is kitűnő kikapcsolódást nyújt, csak ajánlani tudom!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már kétszer is voltunk a szállodában, és bármikor visszamennék. Közeli is van hozzánk, jó helyen. Nagyon tiszta, rendezett szálloda. imádom a wellnes részt. Nem nagy, de pont elég. A szaunák is nagyon jók, sok van belőlük. Imádom a tepidáriumot, kevés helyen láttam ilyen hangulatos megoldást. Ami miatt másodszor is visszatértünk az az ellátás volt.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 3.
Nagyon élveztük a szállodában eltöltött hétvégi napokat: kiváló a wellness részleg, frissítőek a masszázsok, a szombat délutáni yoga óra is remek volt. Ízletes a reggeli, kényelmesek a szobák csodás kilátással a Dunára, valamint szeretném kiemelni, hogy a személyzet segítőkészsége példaértékű. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a csodás visegrádi szállodát.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 31.
A szálloda és környezete már az első látásra nagyon megtetszett. A személyzet -a recepcióstól a takarító személyzetig- mindig nagyon előzékenyek és kedvesek voltak. Ezért rajtuk nem múlott, hogy jól érezzük magunkat. Önfeledten tudtunk volna pihenni, ha egy 6-8 fős női csapat esténként hangosan nem viháncolt volna a második emeleti folyosón.

2012. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztünk magunkat. A három ,,nővér" öreg lányok hallássérültek, a kiszolgálók figyelmesek voltak velünk szemben. Mivel nem jól hallunk, és mindenben kaptunk segítséget, e-mailben, sms-ben kaptunk előzetes információt. Az ételek csodásak voltak, az asztalok szép gusztán volt megterítve. A másik az ablakból szép kilátással és nagyon jókat pihentünk, kártyáztunk.

2012. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 18.
Már többször voltunk a barátnömmel és a kiskutyámmal. Nagyon kellemes Pesthez aránylag közel. távolsági Busszal is elérhető. Igaz a falu az messze van,Sok medence van meleg a vizz nagyon jó a vellnessz részleg ,érdemes mindent kipróbálni. Szálloda nagyon kellemes A személyzet készséges. Az étteremben olyan sokféle finomságvárt nem is tudtunk mindet megkóstolni olyan nagy a választék.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 14.
Nagyon jól éreztük magunkat kényelmes,tágas szép szobák modern bútorokkal. Januárban voltunk 5 napot,a kilátás is gyönyörű volt nyáron még szebb lehet. Az egész Hotel gyönyörű a medencék is tágasak a szauna rész is varázslatos. A kiszolgálás is első osztályú,az ételek finoman voltak elkészítve nagy választékkal és bőséges a kínálat. Modern az egész épület.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen fekvő szálloda, wellness szolgáltatása kimagasló. Pároknak és családoknak egyaránt minden igényt kielégítő szolgáltatást nyújt. Személyzete udvarias. Az étteremben felszolgált ételek ízletesek, finomak.
A szobák kényelmesek, szép bútorzattal ellátottak. Mindenkinek ajánlom, aki Visegrád felé szándékozik kirándulni.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 12.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.27. - 2017.07.01.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 18.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.20.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, beltéri játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, városnézéssel
2015.01.22. - 2017.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

VisegrádX