Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen fekvő szálloda, wellness szolgáltatása kimagasló. Pároknak és családoknak egyaránt minden igényt kielégítő szolgáltatást nyújt. Személyzete udvarias. Az étteremben felszolgált ételek ízletesek, finomak.
A szobák kényelmesek, szép bútorzattal ellátottak. Mindenkinek ajánlom, aki Visegrád felé szándékozik kirándulni.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
A szálloda elhelyezkedése:gyönyörű helyen van,a kilátás tetszetős a Duna kanyarra és a Fellegvár is jól látható. Az ellátás kifogástalan, minden ízlést kielégít a változatos menüsor. Wellnes részleg szerintem nagyon klassz, főleg a kültéri sodró folyosó tettszett, és az, hogy figyelik a vendég melyik élményelemet használná és azt be is kapcsolják.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Gyönyörű panoráma, könnyű megközelíthetőség, kellemes környezet. A szoba tiszta, jól felszerelt, extra kényelmes ágyakkal van ellátva, a fürdőszoba szintén kifogéstalan. Bőséges, változatos, finoman elkészített ételek. Udvarias személyzet. A wellnes-részleg tiszta, minden igényt kielégítő. Masszázsnál odafigyelnek arra is, ha valaki kismama.

2012. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Csodálatos környezetben, elegáns, tiszta szállás, udvarias személyzettel és gyönyörű panorámával a Dunakanyarra. Az étteremben minden nap és minden étkezésnél bőséges, változatos és ízletesen elkészített ételekből lehet válogatni. A Wellness-részleg is ragyogóan tiszta, mind az úszás, mind a kellemes pihentető fürdőzés és napozás lehetőségével, valamint kellemes szaunával.

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel elhelyezkedése nagyon kedvező, könnyen megközelíthető. Nagyon szép helyen fekszik, alkalmas kirándulások kiindulópont-
jára is. A wellnes részlegben mindenki számára megfelelő medence
található, a szaunavilágban sokféle szauna várja a látogatót, bár infrakabin nincs, de pótolja a csodálatos pihenő hely, ahol
még termálvizet is lehet fogyasztani.
Válasz az értékelésre - 2013. május 16.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a véleményét, reméljük a jövőben is hasonló élményeket tudunk az Önök részére szerezni!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy wellness részlegünkön Infraszauna is megtalálható, amely térítésmentesen áll vendégeink rendelkezésére. Sajnáljuk, hogy ez elkerülte a figyelmét, reméljük a következő alkalommal lesz lehetőségük kipróbálni.
Thermal Hotel Visegrád, THV****superior

2012. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Ezt a szállodát mindenkinek csak ajánlani tudom. Én már megfordultam jó néhány szállodában,de eddigi életem során ez volt a leg szuperebb hely. Barátságos segítőkész személyzet,finomabbnál finomabb ételek,gyönyörű tisztaság mindenhol,fakultatív programok kicsiknek és nagyoknak,gyönyörű és igen nagy kínálattal rendelkező wellnesrészleg. . . . . . .

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk ott,nagyon jól éreztük magunkat, ha tehetném vissza mennék, csak jót tudok róla mondani. Szoba tiszta, Wellness részlege remek, személyzet kedves. . Ajánlom minden korosztálynak,senki sem bánja meg ha eltölt pát éjszakát. A panorámája csodálatos, sokat mesélünk róla másoknak is. Környezetünkből már sokan töltöttek pár hétvégét.

2012. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Csak az idő volt rövid / 2 2 éj 3 nap/Finomak az ételek, a férjemnek különösen ízlettek a változatosan elkészített halételek. Nagyon szeretünk sétálgatni, első nap mindjárt mentünk a Duna-partra. . . . . Na ez nem sikerült. . . és egész Visegrádon alig találni egy -két szakaszt ahol közvetlen a partról lehetne gyönyörködni a Duna szépségében.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Egy 3 nap 2 éjszaks Wellness hétvégén vettünk részt a feleségemmel. Sok helyen jártunk már, de eddig ez volt a legjobb. A szálloda elhelyezkedése, panorámája kiváló. A szobák kényelmesek, a személyzet figyelmes és udvarias. Az étteremben felszolgált ételek fennségesek.
Mindenkinek jó szívvel ajánljuk.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente párszor sikerül eljutnunk welness szállodába - mivel mindig másik hotelt választunk, így van összehasonlítási alapunk. A szálloda (szakadó hóban érkeztünk) parkolóját folyamatosan takarították, így nem jelentett gondot a parkolás és bepakolás a szobába. A recepción kedvesen fogadtak és navigáltak el a hotelen belül.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.03.02. - 2017.04.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2 - 4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, Termál -és Élményfürdő használattal, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, parkolással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 13.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX