Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

11. helyezett Budapest környékén - 258 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése kiváló, tisztaság van, a fürdőben is figyelmes az élmény elemek kezelése.Jót tudtunk kirándulni a környéken. A konyha továbbra is színvonalas, figyelmes az éttermi kiszolgálás.Javasolnánk egy friss turista térképet is kifüggeszteni, a fürdő bájának árait mérsékelni kellene, biztosan több fogyasztás lenne.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda minden szempontból megfelelt az elvárásainknak. Udvarias kiszolgálás, talán egyedül az étteremben az italt felszolgáló pincérek voltak kicsit szétszórtak.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Kiválóan éreztük magunkat. A hotel tiszta, kényelmes, a kiszolgálás kitűnő. Az étkezésekkor a választék nagyon bőséges, és információval is tudnak szolgálni róluk. Tervezzük, hogy ide még többször visszatérünk.

Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két dolog nem tetszett a szállodában.
Az egyik hogy nagyon sokat kell fizetni az italokért, én most nem szeszes italokra gondolok konkrétan,és mindenért számolnak fel plusz pénzt.(felszolgálás díja, törölköző plusz használata a wellness részen...)
Esti programok kínálata jobb lehetne.

Értékelt: 2016. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elvesztettem Édesanyàmat és Nagymamámat fél év alatt.A pàrom úgy gondolta hogy jól jönne szàmomra egy kis kikapcsolódàs.Ràm bízta hova menjünk.Én pedig jól vàlasztottam.A wellnes részleg csodàlatos volt ahogy a kiszolgálàs is.Köszömöm Önöknek.
Dobràdi Andrea

Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összességében, különösen ár/érték arányban, kiváló. Visszatérő vendégként (10 éve) sajnálattal kellett megállapítanom, hogy az ételkínálat, mérsékelten ugyan, de gyengült az elmúlt években, valamint a személyzet egyes, szerencsére csak kis arányban előforduló, tagjainak a vendégekhez való hozzáállása is hagyott maga mögött némi kívánnivalót.

Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló személyzet, gasztronómiai élmények ..
Feledhetetlen, egyben csodálatosan mesés pihenési, relaxálási lehetőség az arra vágyóknak.
Szeretettel ajánlom Bárkinek!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szuper volt kivéve ,hogy hagyományos ételek is szerepelhetnének a svéd asztalon pl. sima húsleves , pörkölt,rántott hús , rántott sajt . A gyerekeknek nehéz választani mert annyira különleges ételek vannak .

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk a Termál Hotelben de nem utoljára.
Itt ünnepeltük meg a " 45-ik " házassági évfordulónkat!!!!!
Szép volt ,jó volt és csodás helyen nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel.
Köszönet !

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Ami nagyon megfogott az a játékos gyerek medence eseten hogy a felnőttek is ugyanugy kipróbálhattak. Erdemes tobb hasonlo lehetőséget is épiteni. szállodában.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolóval, internet eléréssel
2015.09.01. - 2017.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel
2016.10.12. - 2017.02.28.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 24.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnessterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2017.03.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, télen sószoba használattal, zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.05.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet eléréssel
2016.08.28. - 2017.06.30.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)

VisegrádX