Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

11. helyezett Budapest környékén - 258 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat ott létünk ideje alatt.A szobák komfortosak.A személyzet igen segítőkész,udvarias és előzékeny.Az ételek is elég változatosak és finomak voltak.Azt tervezzük,hogy jövőre is szeretnénk visszatérni,hogy még több élménnyel gazdagodjunk!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szobák, udvarias személyzet, kitűnő éttermi ellátással , bőséges választék
szakmájukat értő felszolgálókkal. mindenkinek tudom ajánlani ezt a szállodát, ha jól
akarja érezni magát. Üdv:: Telkes Sándor.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi nem iszunk alkoholt,és egyéb üdítő italt sem,ezért jól esett volna,ha kérés nélkül is kaptunk volna a vacsorához egy kancsó vizet,ugyanis mi feleslegesnek tartottuk az ásványvizet is. Ettől eltekintve remekül éreztük magunkat,kiváltképp a férjemnek tetszett,hogy minden nagyon közel volt,pl. :a szobánk a lifthez,és az is tetszett neki,hogy az uszoda részben nem volt csúszós a padozat.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, ez adja az értékét is, csak ettől több csak a többi 4* -os szállodától. Az országban sok 3 és 4 csillagos szállodában jártam már, az étterem vacsora főfogás választéka (ehhez a besoroláshoz) szegényes, amit nem ellensúlyos a séf tálalása sem. A tojásrántotta mind kinézetben, mind ízében pocsék, mindenképpen változtassanak a készítés módjában.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
A szállást szüleimmel, anyósomékkal, férjemmel és a gyerekekkel vettük igénybe. Minden korosztály megtalálta a számára megfelelő kikapcsolódási formát! A wellness részleg kiváló, és a személyzet is nagyon elhívatott és segítőkész.Köszönjük a remek hétvégét!

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként többször jártam a szállodában. Kiváló színvonal, a személyzet figyelmes. Remek konyha. A wellnes részleg pazar, minden igényt kielégítő. Remek szaunák, kellemes meleg víz, folyton működő élményelemekkel, rengeteg pihenőággyal. Rendkívül kellemes, pihenést biztosító szálloda, kulturális és természeti látványosságok közelében.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Remekül èreztük magunkat,fèrjem a konyhájukat dìcsèri.Õ kulináris èlvező,minősègi alapanyagokból,minősègi ètelek,minősègi tálalàssal,kíváló!Nekem a welness rèszleg tetszett nagyon. Köszönjük az èlmènyeket.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Ez a néhány nap minden szempontból kiváló volt. A szoba,az ételek, a wellnes, a személyzet. Nagyon figyelmes volt a szálloda részéről a pezsgős szülinapi köszöntő! Fantasztikus volt a helyben készített torta is! Köszönöm

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel 10 éve minden évben legalább 1x ellátogatok ide, 3-4 éjszakát töltök el a szállodában. Még sosem csalódtam, minden alkalommal tökéletesen kipihenten, élményekkel feltöltődve térek haza. A szálloda színvonala kiváló, a wellness szolgáltatások, az étterem, a kiszolgálás, a személyzet, minden tökéletes, kifogástalan. Csak ajánlani tudom.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
A szállode elhelyezése nagyon jó rálátni a várra. A személyzet nagyon kedves és segítőkész:Árban egy-két dolog egy kicsit drága volt de amugy a többi dologban teljesen elfogadható! A reggeli és a vacsora negyon izletes volt sőt nem is igazan lehetett válogatni a sok-sok finomsáág közül:Mégegyszer biztos elmegyünk de akkor már visszük a gyerköcöket is.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolóval, internet eléréssel
2015.09.01. - 2017.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 26.300,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.29.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Full Moon Design Hostel
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő vagy bor bekészítéssel, buszos városnézéssel, dunai hajókázással, Morrisons VIP belépővel, internet elérhetőséggel
2016.10.07. - 2017.03.31.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel
2016.10.12. - 2017.02.28.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet eléréssel
2016.08.28. - 2017.06.30.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)

VisegrádX