Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én nagyon elégedett voltam a szállodával! Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szilveszteri műsor szörnyű, akadozott a kihangosítás, a terem végén,ami szinte 50 m semmit nem lehetett látni és hallani. A zene nem a szállodaban lévő korosztályhoz volt igazítva. Így éjjel 2-re alig volt már vendég. A bár részén 9 személy volt, de 20 percet vártunk 4 sörre. A medencénél lévő bufeben a lányok átlagon felül teljesítettek, de a ket szemely kevés volt.

Értékelt: 2017. január 3.
A szálloda nagyon jó, szép helyen van jó a parkolás ,a wellness kiváló. A szoba kényelmes jó az elhelyezkedése (Dunára néző szoba volt ). Programok szórakoztatóak tartalmasak. Egyedül az étkezéssel voltak és az ízekkel problémák. Szilveszteri gála vacsora fél nyolctól fél tízen kettőig tartott !Egy-egy fogás között sokszor egy óra telt el.

Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon sokáig tartott a szilveszteri vacsora felszolgálása.A kacsamell sületlen és íztelen volt.Nagyon teremben hátul -ahol mi kaptunk helyet- nem volt élvezhető a zene és a műsor, a hang nem ért el hozzánk.Az éjféli ételek finomak voltak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
A televizó feleslegesen bonyolult. Az első alkalommal még elmegy, de öregeknek ez már lehet, hogy tul bonyolult. A harmadik emeletnek a negyediken lévő raktár néha zajos. Gyermek is futkosott néha. A konyha nagyon fűszertelen. A garnirung lehetne változatosabb. Nagyon EU szabvány szerint főznek a szakácsok. Az italárak magasak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
Karácsonyi program nem volt (pedig a foglalásba szerepelt a karácsonyi programokon való részvételi lehetőség! ! ! ). Gyerek programok gyengék voltak (ha voltak)
(A mézes kalács készítés jó gondolat volt, de távozás napján? ? ? )
A szobába lehetett volna melegebb. Gyerekágynál 18-20 fok! ? (folyosón melegebb volt . . . többször jeleztük . . . ).

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Örültünk, hogy kedvesen fogadtak,a házi kedvencünkkel. Gyönyörű ez a szálloda, a wellness részleg csodás! Az ételek finomak, változatosak. A garázs feletti szobákat (amelyek a régi Lepence strand torzójára és a szemétgyűjtőre néznek) azonban másnak nem ajánlom, kissé zajos a reggeli szállítás, meg a folyosón is a személyzet lehetne csendesebb reggelente.

Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lehető legjobb választás volt a Thermal Hotel (Visegrád) minden tényleg csodás volt! Biztos, hogy a Hotel vendége leszek még!!! Imádtam a Wellness részét, az ételek is fantasztikusak voltak és a szoba is, szuper volt!

Tímea

Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda és a szoba elegáns volt, a wellness kiváló.
A személyzet nagyon barátságos, udvarias és jól képzett.
Az étterem elegáns, az ételválaszték kiváló.
Az ételek minden ízlést kielégítöek.

Értékelt: 2016. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett:
- tiszta, tágas szoba
- gyönyörű kilátás
- figyelmes, udvarias személyzet
- bőséges svédasztal, változatos, finom ételek
- hatalmas wellness rész, számos, különböző hőmérsékletű medencével
- élményfürdő elemek széles választéka
- szaunavilág
- isteni koktélok és kávéválaszték a wellness rész bárjában
- jól felszerelt fitness szoba
- squash lehetőség

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 12.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Gastland M1 Hotel
Páty
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.27. - 2017.07.01.
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

VisegrádX