Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Ami tetszett:
- tiszta, tágas szoba
- gyönyörű kilátás
- figyelmes, udvarias személyzet
- bőséges svédasztal, változatos, finom ételek
- hatalmas wellness rész, számos, különböző hőmérsékletű medencével
- élményfürdő elemek széles választéka
- szaunavilág
- isteni koktélok és kávéválaszték a wellness rész bárjában
- jól felszerelt fitness szoba
- squash lehetőség

Értékelt: 2016. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Hibátlan volt minden! Kettő pici gyermekkel voltunk és az ő számukra is ideális a Hotel! Sok helyen jártunk már, de eddig a Thermal Hotelben eltöltött idő volt a legkellemesebb! Köszönjük!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb wellness hotel, ahol eddig jártunk. A wellness részleg nagyon szép, jól felszerelt, a pihenő része mesébe illő. Többször jártunk már a szállodában, és télen-nyáron kellemesen kikapcsolódás volt. Jó elhelyezkedése miatt sétálhatunk a Duna parton, de ha csak a szállodában maradunk pár napot pihenni, akkor sem unalmas.

Értékelt: 2016. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon kényelmes. A wellness részleg szép és kulturált. Az úszómedence kültéri, de nekünk szerencsénk volt az időjárással. A személyzet kedves, de főleg az étteremben túlhajszoltnak tűnik. A szobánk az útra és a személyzeti bejáróra nézett, emiatt kissé zajos volt. A parkoldali szobának nics kilátása, de csendesebb.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kikapcsolódásra vágytunk ami be is teljesült. Jókat ettünk, fürödtünk, szaunáztunk. Kevés a vellneszben levö fekvöhely délután még egy széket sem lelni ahová letegyünk valamit. A felvonó nem kielégitö és lépcsökröl kevés vendégnek van tudomása (nem a csodás étterembe és vellneszbe vezetöre gondolok). Mindemellett nagyon jól éreztük magunkat és nem kizárt hogy ujra oda látogatunk

Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadik alkalommal töltöttünk 3 napot a Visegrádi Thermál Hotelben. Mindennel elégedettek voltunk, különösen a wellness részleg és a sauna park szolgáltatásaival. A vendégek kérésére azonnal emelték az élményfürdő hőmérsékletét. Utólag is köszönet érte

Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése kiváló, tisztaság van, a fürdőben is figyelmes az élmény elemek kezelése.Jót tudtunk kirándulni a környéken. A konyha továbbra is színvonalas, figyelmes az éttermi kiszolgálás.Javasolnánk egy friss turista térképet is kifüggeszteni, a fürdő bájának árait mérsékelni kellene, biztosan több fogyasztás lenne.

Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda minden szempontból megfelelt az elvárásainknak. Udvarias kiszolgálás, talán egyedül az étteremben az italt felszolgáló pincérek voltak kicsit szétszórtak.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Kiválóan éreztük magunkat. A hotel tiszta, kényelmes, a kiszolgálás kitűnő. Az étkezésekkor a választék nagyon bőséges, és információval is tudnak szolgálni róluk. Tervezzük, hogy ide még többször visszatérünk.

Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két dolog nem tetszett a szállodában.
Az egyik hogy nagyon sokat kell fizetni az italokért, én most nem szeszes italokra gondolok konkrétan,és mindenért számolnak fel plusz pénzt.(felszolgálás díja, törölköző plusz használata a wellness részen...)
Esti programok kínálata jobb lehetne.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.03.02. - 2017.04.30.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, medence és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, Termál -és Élményfürdő használattal, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, parkolással
2017.03.01. - 2017.05.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX