Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

10. helyezett Budapest környékén - 261 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Ami nagyon megfogott az a játékos gyerek medence eseten hogy a felnőttek is ugyanugy kipróbálhattak. Erdemes tobb hasonlo lehetőséget is épiteni. szállodában.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat ott létünk ideje alatt.A szobák komfortosak.A személyzet igen segítőkész,udvarias és előzékeny.Az ételek is elég változatosak és finomak voltak.Azt tervezzük,hogy jövőre is szeretnénk visszatérni,hogy még több élménnyel gazdagodjunk!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szobák, udvarias személyzet, kitűnő éttermi ellátással , bőséges választék
szakmájukat értő felszolgálókkal. mindenkinek tudom ajánlani ezt a szállodát, ha jól
akarja érezni magát. Üdv:: Telkes Sándor.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi nem iszunk alkoholt,és egyéb üdítő italt sem,ezért jól esett volna,ha kérés nélkül is kaptunk volna a vacsorához egy kancsó vizet,ugyanis mi feleslegesnek tartottuk az ásványvizet is. Ettől eltekintve remekül éreztük magunkat,kiváltképp a férjemnek tetszett,hogy minden nagyon közel volt,pl. :a szobánk a lifthez,és az is tetszett neki,hogy az uszoda részben nem volt csúszós a padozat.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, ez adja az értékét is, csak ettől több csak a többi 4* -os szállodától. Az országban sok 3 és 4 csillagos szállodában jártam már, az étterem vacsora főfogás választéka (ehhez a besoroláshoz) szegényes, amit nem ellensúlyos a séf tálalása sem. A tojásrántotta mind kinézetben, mind ízében pocsék, mindenképpen változtassanak a készítés módjában.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
A szállást szüleimmel, anyósomékkal, férjemmel és a gyerekekkel vettük igénybe. Minden korosztály megtalálta a számára megfelelő kikapcsolódási formát! A wellness részleg kiváló, és a személyzet is nagyon elhívatott és segítőkész.Köszönjük a remek hétvégét!

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként többször jártam a szállodában. Kiváló színvonal, a személyzet figyelmes. Remek konyha. A wellnes részleg pazar, minden igényt kielégítő. Remek szaunák, kellemes meleg víz, folyton működő élményelemekkel, rengeteg pihenőággyal. Rendkívül kellemes, pihenést biztosító szálloda, kulturális és természeti látványosságok közelében.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Remekül èreztük magunkat,fèrjem a konyhájukat dìcsèri.Õ kulináris èlvező,minősègi alapanyagokból,minősègi ètelek,minősègi tálalàssal,kíváló!Nekem a welness rèszleg tetszett nagyon. Köszönjük az èlmènyeket.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Ez a néhány nap minden szempontból kiváló volt. A szoba,az ételek, a wellnes, a személyzet. Nagyon figyelmes volt a szálloda részéről a pezsgős szülinapi köszöntő! Fantasztikus volt a helyben készített torta is! Köszönöm

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel 10 éve minden évben legalább 1x ellátogatok ide, 3-4 éjszakát töltök el a szállodában. Még sosem csalódtam, minden alkalommal tökéletesen kipihenten, élményekkel feltöltődve térek haza. A szálloda színvonala kiváló, a wellness szolgáltatások, az étterem, a kiszolgálás, a személyzet, minden tökéletes, kifogástalan. Csak ajánlani tudom.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-3 éjszaka 21.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.28. - 2017.05.02.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
Akár 1 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness terasz és fitness liget használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Akár 1 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/ 2 éjszaka 13.550,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.04.30.
Jagelló Business Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnes részleg használattal, kerékpár használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.11.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Tavaszi fürdőzés (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX