Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló személyzet, gasztronómiai élmények ..
Feledhetetlen, egyben csodálatosan mesés pihenési, relaxálási lehetőség az arra vágyóknak.
Szeretettel ajánlom Bárkinek!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szuper volt kivéve ,hogy hagyományos ételek is szerepelhetnének a svéd asztalon pl. sima húsleves , pörkölt,rántott hús , rántott sajt . A gyerekeknek nehéz választani mert annyira különleges ételek vannak .

Értékelt: 2016. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk a Termál Hotelben de nem utoljára.
Itt ünnepeltük meg a " 45-ik " házassági évfordulónkat!!!!!
Szép volt ,jó volt és csodás helyen nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel.
Köszönet !

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Ami nagyon megfogott az a játékos gyerek medence eseten hogy a felnőttek is ugyanugy kipróbálhattak. Erdemes tobb hasonlo lehetőséget is épiteni. szállodában.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat ott létünk ideje alatt.A szobák komfortosak.A személyzet igen segítőkész,udvarias és előzékeny.Az ételek is elég változatosak és finomak voltak.Azt tervezzük,hogy jövőre is szeretnénk visszatérni,hogy még több élménnyel gazdagodjunk!

Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szobák, udvarias személyzet, kitűnő éttermi ellátással , bőséges választék
szakmájukat értő felszolgálókkal. mindenkinek tudom ajánlani ezt a szállodát, ha jól
akarja érezni magát. Üdv:: Telkes Sándor.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi nem iszunk alkoholt,és egyéb üdítő italt sem,ezért jól esett volna,ha kérés nélkül is kaptunk volna a vacsorához egy kancsó vizet,ugyanis mi feleslegesnek tartottuk az ásványvizet is. Ettől eltekintve remekül éreztük magunkat,kiváltképp a férjemnek tetszett,hogy minden nagyon közel volt,pl. :a szobánk a lifthez,és az is tetszett neki,hogy az uszoda részben nem volt csúszós a padozat.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, ez adja az értékét is, csak ettől több csak a többi 4* -os szállodától. Az országban sok 3 és 4 csillagos szállodában jártam már, az étterem vacsora főfogás választéka (ehhez a besoroláshoz) szegényes, amit nem ellensúlyos a séf tálalása sem. A tojásrántotta mind kinézetben, mind ízében pocsék, mindenképpen változtassanak a készítés módjában.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
A szállást szüleimmel, anyósomékkal, férjemmel és a gyerekekkel vettük igénybe. Minden korosztály megtalálta a számára megfelelő kikapcsolódási formát! A wellness részleg kiváló, és a személyzet is nagyon elhívatott és segítőkész.Köszönjük a remek hétvégét!

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként többször jártam a szállodában. Kiváló színvonal, a személyzet figyelmes. Remek konyha. A wellnes részleg pazar, minden igényt kielégítő. Remek szaunák, kellemes meleg víz, folyton működő élményelemekkel, rengeteg pihenőággyal. Rendkívül kellemes, pihenést biztosító szálloda, kulturális és természeti látványosságok közelében.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 12.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, vezetett túrával, íjászkirály választással, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan juice fogyasztással, üdvözlőitallal, kedvezményes étel- és italfogyasztással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)
Vadregényes pünkösdi hétvége (min. 2 éj)

VisegrádX