Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A dunai oldalon nagyszerű a kilátás (II. emeleten laktunk). A szoba kifogástalan - ha akarnék, se tudnék belekötni. A konyha kiváló, nagy a választék, találtunk itthon nem szokványos (kardhal, gesztenyés pulyka, . . . ) meg hagyományos (tészták, pörköltek, levesek, sültek, sütik. . . ) finomságokat egyaránt. A fürdő világszinvonal!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok helyen jártunk itthon, nagyon szépnek találtuk a hotelt. Tiszta, a recepción nagyon kedvesek, az ételek finomak. Az egyik dolog, hogy én kifogtam a második este kb. 2x 10 percet vártam állva az általam kívánt fogásra - a nagyon finom, fogas bakonyi módra -, igaz leülhettem volna, de nem volt kedvem újra "sorba" állni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Fantasztikus hétvégét töltöttünk A Termál Hotelben. A szálloda ragyogóan tiszta, izlésesen berendezett,nagyon jó a felszereltsége, minden a rendelkezésünkre állt amire szükségünk volt. A személyzet udvarias, figyelmes, de nem tolakodó. Az ételek finomak, választékosak,a mai kornak megfelelőek.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 08. 10-11-én rossz idő volt, ezért csak a fedett Wellness részlegben tudtunk "lubickolni", pedig nagyon sok vendég volt a szállodában, ennek ellenére nem éreztünk zsúfoltságot. Az úszómesterek kérésünkre hoztak be pihenőágyakat, rendkívül előzékenyek voltak . 12-én már a kinti fűtött medencét is tudtuk "élvezni".

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Július elején 5 éjszakát töltöttünk Visegrádon a Thermal Hotelben. A nevéből is következik,hogy központi helyen áll itt a fürdőzési lehetőség. Idős korunk miatt ki is használtuk. Felsorolni nehéz lenne a lehetőségeket,melyeket kínál a szálloda wellness része. Az épület külső része is megnyerő,belseje pedig igazi 4 csillagos.

Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon tetszett: a teraszon lévő hamuzó, svédasztal, maga a hely,szolgáltatások. Ami nem tetszett: túl drága italár, amin felül pluszban van a blokkon az ár 6%-os felszolgálói díja ( szeretném én eldönteni, hogy adok e borravalót) , és az egyes recepción lévő emberek viselkedése velünk szemben ( nagyképűség, flegmázás)

Értékelt: 2016. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg színvonala remek, azonban a pihenéshez hozzátartozó szobai komfort, különösen az ágy (puha,kifeküdt matrac, kánikulában súlyos, téli, vastag paplan...)nem üti meg a 4 csillagos színvonalat.

Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda ahol a természet és a luxus tökéletes összhangban vannak. Három generációval voltunk és mindenki jól érezte magát. A többféle medencék mindenki igényeit kielégítik.
A külön fogyasztott italok árai véleményem szerint irreálisan magasak voltak.

Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ambivalens érzésekkel indultunk el Szegedről a Thermal Hotel Visegrádba, mert egészen elképesztő kommenteket olvastunk a szálloda korábbi vendégeinek / ? . . . / vitriolba mártott tollából. . . Hála Istennek ott tartózkodásunk során még nyomát sem tapasztaltuk az olvasott hiányosságoknak !

Értékelt: 2016. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kilátás, a szobák felszereltsége, a tisztaság, és a wellness részleg minden igényt kielégít ezen az árszínvonalon. Aki rövidebb, hosszabb időre ilyen szolgáltatásokat akar élvezni, annak a Thermal Hotel Visegrád tökéletes! A személyzet mindig udvarias volt, a szóbeli becsekkolás azonban kissé kellemetlen, mivel szóban kell bediktálnunk az adatainkat.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
Akár 1 éjszaka 13.950,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkakóstolóval, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, húsvéti programokkal, íjászattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 25.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, lovaglással, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Petneházy Club Hotel
Akár 1 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.06. - 2017.03.09.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel
2016.10.12. - 2017.02.28.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tóparti húsvét (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje (min. 2 éj)

VisegrádX