Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel 10 éve minden évben legalább 1x ellátogatok ide, 3-4 éjszakát töltök el a szállodában. Még sosem csalódtam, minden alkalommal tökéletesen kipihenten, élményekkel feltöltődve térek haza. A szálloda színvonala kiváló, a wellness szolgáltatások, az étterem, a kiszolgálás, a személyzet, minden tökéletes, kifogástalan. Csak ajánlani tudom.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
A szállode elhelyezése nagyon jó rálátni a várra. A személyzet nagyon kedves és segítőkész:Árban egy-két dolog egy kicsit drága volt de amugy a többi dologban teljesen elfogadható! A reggeli és a vacsora negyon izletes volt sőt nem is igazan lehetett válogatni a sok-sok finomsáág közül:Mégegyszer biztos elmegyünk de akkor már visszük a gyerköcöket is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Mar tobbszor keszultunk ebbe a szallodaba,de mindig masokat helyeztunk eloterbe. Most vegre eljutottunk! Evente tobbszor utazunk,4*-os szallodak szolgaltatasait vesszuk igenybe es nem keressuk a "Kákán is csomot". Tetszettek a kinnti medencek,amik elvezetet a jo ido csak fokozott. Nem tetszett,hogy :a benti medencek kornyeket senki nem takaritotta.

Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A dunai oldalon nagyszerű a kilátás (II. emeleten laktunk). A szoba kifogástalan - ha akarnék, se tudnék belekötni. A konyha kiváló, nagy a választék, találtunk itthon nem szokványos (kardhal, gesztenyés pulyka, . . . ) meg hagyományos (tészták, pörköltek, levesek, sültek, sütik. . . ) finomságokat egyaránt. A fürdő világszinvonal!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok helyen jártunk itthon, nagyon szépnek találtuk a hotelt. Tiszta, a recepción nagyon kedvesek, az ételek finomak. Az egyik dolog, hogy én kifogtam a második este kb. 2x 10 percet vártam állva az általam kívánt fogásra - a nagyon finom, fogas bakonyi módra -, igaz leülhettem volna, de nem volt kedvem újra "sorba" állni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Fantasztikus hétvégét töltöttünk A Termál Hotelben. A szálloda ragyogóan tiszta, izlésesen berendezett,nagyon jó a felszereltsége, minden a rendelkezésünkre állt amire szükségünk volt. A személyzet udvarias, figyelmes, de nem tolakodó. Az ételek finomak, választékosak,a mai kornak megfelelőek.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 08. 10-11-én rossz idő volt, ezért csak a fedett Wellness részlegben tudtunk "lubickolni", pedig nagyon sok vendég volt a szállodában, ennek ellenére nem éreztünk zsúfoltságot. Az úszómesterek kérésünkre hoztak be pihenőágyakat, rendkívül előzékenyek voltak . 12-én már a kinti fűtött medencét is tudtuk "élvezni".

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Július elején 5 éjszakát töltöttünk Visegrádon a Thermal Hotelben. A nevéből is következik,hogy központi helyen áll itt a fürdőzési lehetőség. Idős korunk miatt ki is használtuk. Felsorolni nehéz lenne a lehetőségeket,melyeket kínál a szálloda wellness része. Az épület külső része is megnyerő,belseje pedig igazi 4 csillagos.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon tetszett: a teraszon lévő hamuzó, svédasztal, maga a hely,szolgáltatások. Ami nem tetszett: túl drága italár, amin felül pluszban van a blokkon az ár 6%-os felszolgálói díja ( szeretném én eldönteni, hogy adok e borravalót) , és az egyes recepción lévő emberek viselkedése velünk szemben ( nagyképűség, flegmázás)

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg színvonala remek, azonban a pihenéshez hozzátartozó szobai komfort, különösen az ágy (puha,kifeküdt matrac, kánikulában súlyos, téli, vastag paplan...)nem üti meg a 4 csillagos színvonalat.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, városnézéssel
2015.01.22. - 2017.12.28.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutánonként süteménnyel, teával és forró csokoládéval
2016.10.15. - 2017.04.30.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.06.30.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.300 - 16.300,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX