Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

11. helyezett Budapest környékén - 258 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2016. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kilátás, a szobák felszereltsége, a tisztaság, és a wellness részleg minden igényt kielégít ezen az árszínvonalon. Aki rövidebb, hosszabb időre ilyen szolgáltatásokat akar élvezni, annak a Thermal Hotel Visegrád tökéletes! A személyzet mindig udvarias volt, a szóbeli becsekkolás azonban kissé kellemetlen, mivel szóban kell bediktálnunk az adatainkat.

Értékelt: 2016. július 18.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, minden wellness és fittness szolgáltatást ki tudtunk használni, a személyzet rendkívül udvarias, készséges volt. remélem máskor is eljutunk ide !

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 18.
Foglaláskor egymás melletti szobát kértünk velünk együtt utazó családdal, visszaigazoláskor jelezték, hogy ez megoldható. Szállodába érkezéskor szembesültünk azzal, hogy ez mégse így van. A harmadik emeletre kaptunk szobát, egész hétvégén szakadó eső volt, a teraszra nem lehetett kimenni, mivel nem volt tető. . . . . Ez egy ! csillaghos szállodánál elég visszataszító.

Értékelt: 2016. július 18.
Bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk,két csodálatos napot töltöttünk a szállodában.
Gyönyörű környezet,udvarias,segítőkész személyzet.
Finom,változatos ételek.
Bőséges szolgáltatás kínálat.
Köszönjük a vendéglátást!
Még visszatérünk!

Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt szálloda vezetősége, a Thermal hotel vendégei voltunk ez év július 13. -tól július 15. -ig. Velünk voltak az unokáink. Dávid 14 éves és Rebeka 8 éves. Nekik akartunk egy pár feledhetetlen pillanatot szerezni, mert jó bizonyítványuk volt. Ez sikerült, mert az önök szállodájukat választottuk.

Értékelt: 2016. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon szép a szálloda. A wellness részleg is remek volt. Viszont az étteremben voltak negatívumok. Az egyik észrevételünk az, hogy azért mert miniatűr tányérokat és poharakat tesznek ki, attól még az ember nem eszik kevesebbet, csak a mosogatnivaló lesz több. A másik dolog pedig az, hogy az italok nagyon drágák. És itt az üdítőre, vízre gondolok.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Ami pozitívum, hogy jó volt a szálloda elhelyezkedése, a wellness részleg kiváló, segítőkész volt a személyzet összes tagja. A szobában található párnák személy szerint kicsit kényelmetlenek voltak, egyébként minden jó volt. Köszönöm szépen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Mind az elhelyezéssel, az ellátással, a nyújtott szolgáltatásokkal maximálisan elégedettek voltunk. A környezet, a thermál "simogató" vize igazi élmény volt számunkra.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A szalloda es a kornyezet gyonyoru! Kivalo pihenesre, aktiv kikapcsolodasra. Kisgyerekes csaladoknak is ajanlom. Minden korosztaly szamara megfelelo szolgaltatast nyujto szalloda. A kilatas, a csend egyszeruen megfizethetetlen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 7.
Pest felől érkezvén, nincs kellően kitáblázva a THV elérhetősége (de lehet, hogy én vagyok figyelmetlen. . . )
A szálloda szuper, minden tökéletes volt, tisztaság figyelmesség, wellness, az éttermi italárak egy kicsit húzósak, de hát 4 csillagos szállodáról van szó. . . Külön értékelem (bár ez véletlen), hogy a parkra néző, 3.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolóval, internet eléréssel
2015.09.01. - 2017.06.30.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 9.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék forró csokival, süteménnyel és fagylalt-kehellyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
2 nap/1 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borvacsorával
2017.02.24. - 2017.02.24.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándékkal, wellness használattal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, internet használattal, parkolással
2016.12.01. - 2017.04.01.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 12.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, kedvezmény kuponnal, szombatonként gyertyafényes esti fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Bo18 Hotel Superior
31,5 EUR/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet eléréssel
2016.08.28. - 2017.06.30.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)
Téli wellness akció (min. 2 éj)

VisegrádX