Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként többször jártam a szállodában. Kiváló színvonal, a személyzet figyelmes. Remek konyha. A wellnes részleg pazar, minden igényt kielégítő. Remek szaunák, kellemes meleg víz, folyton működő élményelemekkel, rengeteg pihenőággyal. Rendkívül kellemes, pihenést biztosító szálloda, kulturális és természeti látványosságok közelében.

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Remekül èreztük magunkat,fèrjem a konyhájukat dìcsèri.Õ kulináris èlvező,minősègi alapanyagokból,minősègi ètelek,minősègi tálalàssal,kíváló!Nekem a welness rèszleg tetszett nagyon. Köszönjük az èlmènyeket.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Ez a néhány nap minden szempontból kiváló volt. A szoba,az ételek, a wellnes, a személyzet. Nagyon figyelmes volt a szálloda részéről a pezsgős szülinapi köszöntő! Fantasztikus volt a helyben készített torta is! Köszönöm

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel 10 éve minden évben legalább 1x ellátogatok ide, 3-4 éjszakát töltök el a szállodában. Még sosem csalódtam, minden alkalommal tökéletesen kipihenten, élményekkel feltöltődve térek haza. A szálloda színvonala kiváló, a wellness szolgáltatások, az étterem, a kiszolgálás, a személyzet, minden tökéletes, kifogástalan. Csak ajánlani tudom.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
A szállode elhelyezése nagyon jó rálátni a várra. A személyzet nagyon kedves és segítőkész:Árban egy-két dolog egy kicsit drága volt de amugy a többi dologban teljesen elfogadható! A reggeli és a vacsora negyon izletes volt sőt nem is igazan lehetett válogatni a sok-sok finomsáág közül:Mégegyszer biztos elmegyünk de akkor már visszük a gyerköcöket is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Mar tobbszor keszultunk ebbe a szallodaba,de mindig masokat helyeztunk eloterbe. Most vegre eljutottunk! Evente tobbszor utazunk,4*-os szallodak szolgaltatasait vesszuk igenybe es nem keressuk a "Kákán is csomot". Tetszettek a kinnti medencek,amik elvezetet a jo ido csak fokozott. Nem tetszett,hogy :a benti medencek kornyeket senki nem takaritotta.

Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A dunai oldalon nagyszerű a kilátás (II. emeleten laktunk). A szoba kifogástalan - ha akarnék, se tudnék belekötni. A konyha kiváló, nagy a választék, találtunk itthon nem szokványos (kardhal, gesztenyés pulyka, . . . ) meg hagyományos (tészták, pörköltek, levesek, sültek, sütik. . . ) finomságokat egyaránt. A fürdő világszinvonal!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok helyen jártunk itthon, nagyon szépnek találtuk a hotelt. Tiszta, a recepción nagyon kedvesek, az ételek finomak. Az egyik dolog, hogy én kifogtam a második este kb. 2x 10 percet vártam állva az általam kívánt fogásra - a nagyon finom, fogas bakonyi módra -, igaz leülhettem volna, de nem volt kedvem újra "sorba" állni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Fantasztikus hétvégét töltöttünk A Termál Hotelben. A szálloda ragyogóan tiszta, izlésesen berendezett,nagyon jó a felszereltsége, minden a rendelkezésünkre állt amire szükségünk volt. A személyzet udvarias, figyelmes, de nem tolakodó. Az ételek finomak, választékosak,a mai kornak megfelelőek.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 08. 10-11-én rossz idő volt, ezért csak a fedett Wellness részlegben tudtunk "lubickolni", pedig nagyon sok vendég volt a szállodában, ennek ellenére nem éreztünk zsúfoltságot. Az úszómesterek kérésünkre hoztak be pihenőágyakat, rendkívül előzékenyek voltak . 12-én már a kinti fűtött medencét is tudtuk "élvezni".

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.02.27. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 12.867,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kedvezménnyel, vezetett túrával, íjászkirály választással, szabadidős tevékenységek használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és játékok, sporteszközök használatával, kürtőskalács sütéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.04. - 2017.06.05.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2-3 éjszaka 10.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.06.30.
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan juice fogyasztással, üdvözlőitallal, kedvezményes étel- és italfogyasztással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

VisegrádX