Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 08. 10-11-én rossz idő volt, ezért csak a fedett Wellness részlegben tudtunk "lubickolni", pedig nagyon sok vendég volt a szállodában, ennek ellenére nem éreztünk zsúfoltságot. Az úszómesterek kérésünkre hoztak be pihenőágyakat, rendkívül előzékenyek voltak . 12-én már a kinti fűtött medencét is tudtuk "élvezni".

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Július elején 5 éjszakát töltöttünk Visegrádon a Thermal Hotelben. A nevéből is következik,hogy központi helyen áll itt a fürdőzési lehetőség. Idős korunk miatt ki is használtuk. Felsorolni nehéz lenne a lehetőségeket,melyeket kínál a szálloda wellness része. Az épület külső része is megnyerő,belseje pedig igazi 4 csillagos.

Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon tetszett: a teraszon lévő hamuzó, svédasztal, maga a hely,szolgáltatások. Ami nem tetszett: túl drága italár, amin felül pluszban van a blokkon az ár 6%-os felszolgálói díja ( szeretném én eldönteni, hogy adok e borravalót) , és az egyes recepción lévő emberek viselkedése velünk szemben ( nagyképűség, flegmázás)

Értékelt: 2016. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg színvonala remek, azonban a pihenéshez hozzátartozó szobai komfort, különösen az ágy (puha,kifeküdt matrac, kánikulában súlyos, téli, vastag paplan...)nem üti meg a 4 csillagos színvonalat.

Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda ahol a természet és a luxus tökéletes összhangban vannak. Három generációval voltunk és mindenki jól érezte magát. A többféle medencék mindenki igényeit kielégítik.
A külön fogyasztott italok árai véleményem szerint irreálisan magasak voltak.

Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ambivalens érzésekkel indultunk el Szegedről a Thermal Hotel Visegrádba, mert egészen elképesztő kommenteket olvastunk a szálloda korábbi vendégeinek / ? . . . / vitriolba mártott tollából. . . Hála Istennek ott tartózkodásunk során még nyomát sem tapasztaltuk az olvasott hiányosságoknak !

Értékelt: 2016. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kilátás, a szobák felszereltsége, a tisztaság, és a wellness részleg minden igényt kielégít ezen az árszínvonalon. Aki rövidebb, hosszabb időre ilyen szolgáltatásokat akar élvezni, annak a Thermal Hotel Visegrád tökéletes! A személyzet mindig udvarias volt, a szóbeli becsekkolás azonban kissé kellemetlen, mivel szóban kell bediktálnunk az adatainkat.

Értékelt: 2016. július 18.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, minden wellness és fittness szolgáltatást ki tudtunk használni, a személyzet rendkívül udvarias, készséges volt. remélem máskor is eljutunk ide !

Értékelt: 2016. július 18.
Foglaláskor egymás melletti szobát kértünk velünk együtt utazó családdal, visszaigazoláskor jelezték, hogy ez megoldható. Szállodába érkezéskor szembesültünk azzal, hogy ez mégse így van. A harmadik emeletre kaptunk szobát, egész hétvégén szakadó eső volt, a teraszra nem lehetett kimenni, mivel nem volt tető. . . . . Ez egy ! csillaghos szállodánál elég visszataszító.

Értékelt: 2016. július 18.
Bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk,két csodálatos napot töltöttünk a szállodában.
Gyönyörű környezet,udvarias,segítőkész személyzet.
Finom,változatos ételek.
Bőséges szolgáltatás kínálat.
Köszönjük a vendéglátást!
Még visszatérünk!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.06.30.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportlehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Full Moon Design Hostel
Akár 1 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgő vagy bor bekészítéssel, buszos városnézéssel, dunai hajókázással, Morrisons VIP belépővel, internet elérhetőséggel
2016.10.07. - 2017.03.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti wellness (min. 3 éj)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

VisegrádX