Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

11. helyezett Budapest környékén - 259 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt szálloda vezetősége, a Thermal hotel vendégei voltunk ez év július 13. -tól július 15. -ig. Velünk voltak az unokáink. Dávid 14 éves és Rebeka 8 éves. Nekik akartunk egy pár feledhetetlen pillanatot szerezni, mert jó bizonyítványuk volt. Ez sikerült, mert az önök szállodájukat választottuk.

Értékelt: 2016. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon szép a szálloda. A wellness részleg is remek volt. Viszont az étteremben voltak negatívumok. Az egyik észrevételünk az, hogy azért mert miniatűr tányérokat és poharakat tesznek ki, attól még az ember nem eszik kevesebbet, csak a mosogatnivaló lesz több. A másik dolog pedig az, hogy az italok nagyon drágák. És itt az üdítőre, vízre gondolok.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Ami pozitívum, hogy jó volt a szálloda elhelyezkedése, a wellness részleg kiváló, segítőkész volt a személyzet összes tagja. A szobában található párnák személy szerint kicsit kényelmetlenek voltak, egyébként minden jó volt. Köszönöm szépen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 9.
Mind az elhelyezéssel, az ellátással, a nyújtott szolgáltatásokkal maximálisan elégedettek voltunk. A környezet, a thermál "simogató" vize igazi élmény volt számunkra.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A szalloda es a kornyezet gyonyoru! Kivalo pihenesre, aktiv kikapcsolodasra. Kisgyerekes csaladoknak is ajanlom. Minden korosztaly szamara megfelelo szolgaltatast nyujto szalloda. A kilatas, a csend egyszeruen megfizethetetlen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 7.
Pest felől érkezvén, nincs kellően kitáblázva a THV elérhetősége (de lehet, hogy én vagyok figyelmetlen. . . )
A szálloda szuper, minden tökéletes volt, tisztaság figyelmesség, wellness, az éttermi italárak egy kicsit húzósak, de hát 4 csillagos szállodáról van szó. . . Külön értékelem (bár ez véletlen), hogy a parkra néző, 3.

Értékelt: 2016. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak az zavart hogy az étterem borospalackos szekciójánál, mikor étkezik a vendég, amolyan "felügyelő" pózban áll a pincér. Elégedettségem fokozta volna többszöri élőzenés est. Köszönöm.

2016. júniusban járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos négy napot töltöttünk a Hotelben, amely nagyon szép környezetben helyezkedik el. Három visegrádi szálloda közül választottuk ki, és nem bántuk meg. A wellness része is gyönyörű és tiszta. Egyszer még biztos visszatérünk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 11.
Mivel az idő végig pazar volt, a végtelenül kedves személyzet és a csodás, már megszokott helyszín csak hab volt a tortán. (Egyetlen negatív észrevétel: a mindennapi reggeli rántotta beton`keménységét valahogy nem tudtuk értelmezni, a fura színét még kevésbé.) Minden egyéb szuper volt.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló wellness részleg, ezért is választottam ezt a helyet, de sajnos egy goromba pincér a reggelinél lerombolta bennem az idillt. Az ételválaszték bőséges volt, de nem igazán ízletes. A szoba megfelelő, a szálloda elhelyezkedése ideális, de sajnos nem leltünk a közelben túraútvonalra.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.03.12.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, húsvéti programokkal, íjászattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 8.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.03.13.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Thermal Hotel Visegrád
2-5 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részlegés fitneszterem használattal, foglalt éjszakák számától függően egyéb kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2016.08.28. - 2017.07.06.
Bo18 Hotel Superior
31,5 EUR/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.03.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 22.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, süteménybüfével, borkóstolóval, éjszakai fáklyás túra, játszószoba, parkolással, internethasználat
2017.04.14. - 2017.04.17.
2016.08.28. - 2017.07.06.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tóparti húsvét (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Tavaszi pezsgés (min. 2 éj)

VisegrádX