Visegrád Vendégház Visegrád

Visegrád Vendégház Visegrád
Visegrád Vendégház VisegrádVisegrád Vendégház Visegrád
Visegrád Vendégház VisegrádVisegrád Vendégház Visegrád

Visegrád Vendégház Visegrád bemutatkozása

Visegrád központjától 400 méterre helyezkedik el a családias hangulatú Visegrád Vendégház. A szálláshely a Dunakanyarnál biztosít kellemes időtöltést apartmanjaival.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Visegrád Vendégház Visegrád vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2018. január 13.barátokkal járt itt
3 napot töltöttünk a különálló apartman-házban baráti társasággal, kirándulásaink kiindulóponjának választva a szállást.

A házigazdák maximálisan segítőkészek.

Az apartmanban található 2 szoba és a konyha felszerelése megfelelő.
Az udvarban ingyenes parkolási lehetőség biztosított.
Mindenhez közel, csendes környezetben helyezkedik el.

Ha erre járunk, visszatérünk! :-)
Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
1. Könnyű kapcsolatfelvétel a tulajdonosokkal. 2. A szállás a központhoz közel, ám nyugodt, jól megközelíthető helyen található. 3. Az apartmanban kellemes meleg volt, ami a hűvös őszi időben nagyon jól esett. 4. A térítésmentes szolgáltatásként biztosított internet és wi-fi kapcsolat hozzájárult ahhoz, hogy semmit se kelljen nélkülözni az otthoni komfortból.
2016. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Kellemes fogadtatás a házigazdák részéről,egy kényelmesen kialakított apartmanban. Nagyon előnyös a napi bevásárlás szempontjából, az utca szemközti oldalán található kis bolt, ahol a pékáru, a zöldség-gyümölcs, illetve szinte minden kapható nagyon jó árakon. A forró napok elviselésére kitűnő ötlet a kerti medence.
Kiváló 2015. július 8.a párjával járt itt
Tágas,kényelmes,jól felszerelt apartmanban vendégeskedtünk.Ingyenes wifi használat és zárt parkoló is a vendégek kényelmét szolgálja. A házigazdák szolgálatkészek,kedvesek. A környék nyugalmas. A centrumtól kényelmes sétával 5 percre. Visegrád gyönyörű helye kis hazánknak. Mindenkinek szívből ajánlom.
Kiváló 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel! A háziak aranyos emberek ! Csak azt nézték,hogy nekünk mi lenne jó ! Mindenben meg voltunk elégedve! Gyönyörű helyen található a szállás, ami nagyon kényelmes teljessen felszerelt apartman.Nagyon tiszta. Mi biztos , hogy máskor is ide jövünk,ha Visegrádon szállunk meg!!!!!!!!!!!
2013. május 14.a párjával járt itt
Télen töltöttünk 1 éjszakát a Vendégházban. A tulajék nagyon kedvesek voltak, sajnos pont az ott létünk alatt áztunk be. Az emeleten volt a hálószoba és a fürdőszoba, alattunk pedig a konyha. Sajnos fürdés után elkezdett csöpögni a konyha mennyezetéről a víz, így az esti órákban szóltunk nekik, azonnal átjöttek megnézni és megpróbálták megoldani a helyzetet.