4,1
az 1 zalabéri étterem közül
étterem, vendéglő
Szent Antal Fogadó étterme ZalabérSzent Antal Fogadó étterme Zalabér

Szent Antal Fogadó étterme Zalabér bemutatkozása

Éttermünk étlapján főleg magyaros ételek szerepelnek. Kínálatunkban vannak még régi vasi-zalai parasztételek. Ünnepek alkalmából (húsvét, pünkösd, Márton-nap) külön ünnepi menüt szoktunk ajánlani, valamint kánikulában hőség-menüt. Vállalunk esküvőket, születésnapi rendezvényeket. Nyáron hangulatos kerthelyiség várja vendégeinket.

Hotel Corvinus Zalaszentgrót - Napi árak reggelis ellátással
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Szent Antal Fogadó étterme Zalabér vélemények

Kiváló 2021. július 3.gyerekekkel járt itt
Nagyobb társasággal érkeztünk.
Mindenki talált fogára valót az étlapon.
Minden friss volt és ezért nem is kellett túl sokat várakozni.
Az adagok nagyok és nekünk nagyon ízlett.
Köszönjük.
Gyenge 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Barátunk ajánlására tértünk be haza felé menet. A személyzet valószínűleg fáradtabbak voltak a keleténél ,pedig a fogadó üres volt. Az megrendelt leveseknél meglepetés ért minket a Jókai bableves sólet konzervre hasonlított főzelék formájában a közepén egy evőkanál hideg tejföllel. A gombaleves melegvíz. . . . . .
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2017. május 30.családjával járt itt
Torkos csütörtökön vacsoráztunk legutóbb a fogadóban, ahol a zsúfoltság ellenére is kiváló ízekben volt részünk. Az almával sült libamáj és hozzá a dödölle íze azóta is visszatér emlékeimben. Persze pozitívan. A tepsis burgonyát és azt a rengetegféle tócsit is feltétlen meg kell kóstolnia mindenkinek!
Kiváló 2016. november 29.barátokkal járt itt
Sokadszorra jártam itt, és most sem csalódtam. A környezet az antik tárgyakkal kellemes, egyedi hangulatot ad a helyiségnek, a kert pedig csodálatos. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Az étlap nagyon választékos, de egyedi igényeket is szívesen teljesítenek. Négyen négyféle ételt ettünk, és mindegyik finom volt. Ha azon a vidéken járok, ezután is csak ezt az éttermet fogom választani.
Kiváló 2015. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Csodás milliö, fantasztikus ételek és maximálisan kedves kiszolgálásban volt részünk, mindez számunkra meglepően baráti áron. A kert harsogó zöld és ápolt, a gyerekeknek fából készült játszótér, homokozó teszi még kellemesebbé az itt töltött időt.
Szörnyű 2014. június 23.családjával járt itt
Évek óta örömmel jártuk ide. Sajnos 1-2 éve tapasztaljuk, hogy bár az étterem külsőségeiben szépen fejlődik, az ételek minősége viszont gyengül. A napokban szóvá is tettük ezt. A konyhai személyzet nehezen tűrve a kritikát, megalázó reakcióval még silányabb ételt tálalt. A felszolgáló pedig asszisztált is ehhez.
Kiváló 2013. május 13.családjával járt itt
Télen, nyáron kellemes hely, nagyon finom ételekkel, gyors kiszolgálással. Nyáron gyermekes családoknak különösen ajánlott, van kis játszótér, kismotorok, szép, füves kert. Saját parkolóval rendelkezik. Az étlapról főleg a zalai különlegességeket tudom ajánlani (levesek, dödöllés ételek, kukoricaprósza). Én visszajáró vendég vagyok!
Szent Antal Fogadó étterme Zalabér a térképen
8798 ZalabérHunyadi u. 6.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: alternatív, cimbalom-zene
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, komolyzene
Különtermek
pince - max. 30 fő