Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
Erdőgyöngye Étterem ZalaegerszegErdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg
Erdőgyöngye Étterem ZalaegerszegErdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg bemutatkozása

Az Erdőgyöngye Étterem & Panzió Zalaegerszeg déli kapujában, az Alsóerdő szívében várja kedves vendégeit. Tavasztól őszig hangulatos kerthelyiségünkben ízlelhetik meg konyhánk specialitásait. Ilyenek a vadételek, a göcseji dödölle valamint sokak kedvence, a burgonya prósza.

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg vélemények

2019. március 17.gyerekekkel járt itt
Tegnap voltunk legutóbb, 230 km-ről autóztunk el Zalaegerszegre, hogy ott élő anyósom születésnapját megünnepeljük. Nejem előre foglalt asztalt, hogy biztosan legyen helyünk. Nem mellesleg, 33 éve ott volt a lagzink. . . persze akkor még egy egy szintes épület volt, de már akkor is jó helynek számított a városban. Szóval. . .
Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg - Belső
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezet, átautóztunk érte Zalaegerszegen, mert a másik végében volt a szállásunk, de megérte. A kiszolgálás elég gyorsan ment, azon sem akadtak ki, hogy a főétel felszolgálása közben újabb levest rendeltünk - nagyon ízlett a gyerekeknek a sajtleves, így rendelnünk kellett még egy adagot.
Kiváló 2016. augusztus 22. járt itt
Szerintem Zalaegerszeg egyik legjobb étterme. A kiszolgálás csak jó mert kicsit lassú. Az ételek nagyon finomak. A krumli pürének volt egyedül rossz íze.
Kiváló 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Nyaralásunk végén hazafelé úton betértünk ide ebédelni! A pincérek kicsit nehezen értek oda hozzánk, de nagyon sokan voltak, úgyhogy ez érthető! Érkezésünk után körülbelül 10 percel érkezett egy pár! Közben megrendeltük az ételeinket! Az említett pár már jóllakott mire mi megkaptuk az ételt!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 16.gyerekekkel járt itt
Abban a korban vagyok, mikor nekem az Erőgyöngye hallatára a régi bulis évekre emlékszem, a feledhetetlen diszkókra egy dohos, penészes épületben. . Ennek mára már nyoma sincs. . Csak a gyönyörű környezet, amit a tulajdonosok a legjobb módon használtak ki, olvadtak bele. Tényleg egy gyöngyszem első ránézésre is az erdő szélén.
Szörnyű 2016. május 8.gyerekekkel járt itt
Halat ettünk a párommal. Citromos mártás ehetetlen volt a pisztráng öreg (fagyasztott) túlsütött.
Erdőgyöngye Étterem válasza
Mélységesen sajnáljuk, hogy nem volt megfelelő az étel amit készítettünk, de sajnos nem áll módunkban friss pisztránggal dolgozni.

Ha nem okoz fáradságot kérem tájékoztasson róla hogy a pisztráng életkorát miként lehet megállapítani.

Köszönettel: Kerekesné
2016. május 24., Kerekes Ildikó, üzemeltető
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Már maga a "környezet" is lehengerlő lehet annak, aki szeret a természet lágy ölén egy jóízűt enni :o)
Választékos, íncsiklandó, különleges, helyi specialitásokkal gazdag étterem.
Kedves, udvarias és gyors kiszolgálás.
Az ízvilág fenomenális. :o)))
Jó szívvel ajánlom mindenkinek, a legjobb választás lehet étterem szempontból Zalaegerszegen:O)
Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg - Étel/italErdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2015. január 7.gyerekekkel járt itt
Városhatáron, de már igazi erdei természeti környezetben áll a kívülről is vonzóan barátságos étterem. Közeli a parkolási lehetőség,vendégváró kialakítású a bejárat előtti tér és a termek is. Idősek és gyermekek is könnyen mozoghatnak benne. Hangulatos a bútorzat. A személyzet udvarias, mindig ott van, ha kell, mégsem tolakodóan.
Erdőgyöngye Étterem válasza
Kedves Vendégünk!

Hálásan köszönjük kedves szavait, és örömmel tölt el bennünket, hogy szerezhettünk önöknek pár kellemes órát.
Legyenek vendégeink máskor is, szeretettel várjuk önöket!

Üdvözlettel:Kerekesné
2015. január 13., Kerekes Ildikó, üzemeltető
Kiváló 2014. június 28.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely, kívül belül kellemes a környezet :))
A kiszolgálás igényes, kedves és közvetlen :) Valentin napon a legszebb ajándék, ha itt töltik az estét a párok, gyönyörű volt a díszítés és hangulatos a zene :) Az ételek nagyon finomak ;) Párom szerint (és szerintem is) itt a legfinomabb a burgonyakrokett és a sajtmártás :) Teljes szívvel ajánlom mindenkinek!
Erdőgyöngye Étterem Zalaegerszeg a térképen
8900 ZalaegerszegAlsóerdei út 0115/2 hrsz.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V