Vándor Vigadó Zalaegerszeg

Vándor Vigadó Zalaegerszeg
Vándor Vigadó ZalaegerszegVándor Vigadó Zalaegerszeg
Vándor Vigadó ZalaegerszegVándor Vigadó Zalaegerszeg

Vándor Vigadó Zalaegerszeg bemutatkozása

A Vándor Vigadó Zalaegerszeg legszebb övezetében fekszik.
Pénteken és szombaton este hét órától zene és tánc. A szállóvendégek számára - megbeszélés szerint - az éttermi szolgáltatások a fenti időpontokon túl is igénybe vehetők, de a konyha 22 órakor zár. Az étlapról sokféle étel - köztük helyi specialitások is - választhatók.

Willis Hotel Business & Wellness Zalaegerszeg - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Vándor Vigadó Zalaegerszeg vélemények

2022. december 24.gyerekekkel járt itt
Testvéremmel és 2 közel felnőtt gyermekével voltam. Udvarias személyzet, patika tisztaság. Viszonylag gyorsan hozták az ételt. Az étel minősége részemről kifogástalan volt, mennyiségre bőven elég. Olyannyira, hogy bár jóllaktam és elég volt, az Íze miatt még megettem volna ha van a tányéron.
Kiváló 2017. október 30.családjával járt itt
Csendes, kellemes helyen kiváló, finom ételeket és bőséges, hatalmas adagok kaptunk. Nagyon kedves, udvarias a kiszolgálás! Remek hely!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. január 2., csoporttal járt itt
Azt gondoltam sosem érünk oda, kalandos a megközelíthetőség. Többször is voltunk, mert az első benyomás nagyon jó volt, aztán lankadt. . Első alkalommal nagyobb társasággal sikeres vizsgát ünnepeltünk, gyors lebonyolítás,előre megrendelt ételek ízletesek finomak, árban elfogadhatók. Viszont a röviditalok nagyon drágák! !
Kiváló 2016. október 25., csoporttal járt itt
Nagyon szép helyen van,egy sportcsapattal voltunk,finom vacsora volt,jó volt a kiszolgálás,udvarias pincérek,bőséges adagok.Ajánlani tudom!!!A választék és az adagok kiválóak.Lehetőség van nyáron medencés fürdésre is.Az idén a jövő hónapban megint megyünk,nem szabad kihagyni ,ha Egerszegen vannak.
Kiváló 2016. szeptember 6.családjával járt itt
Nagyon szép helyen van, érdemes felkeresni. Nyugodt, a város zavaró zajától mentes helyen. Az ételkínálat kiváló, és minden nagyon finom. Többször voltam már itt családommal. A kétszemélyes tálak is nagyon finomak. Sosem jöttünk el éhesen :), az adagok néha kifogtak rajtunk. De szívesen el is csomagolják ha valami megmarad.
A kiszolgálás is nagyon figyelmes. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Miutän väroslätogatast tettünk (Falumuzeum, olajiparimuzeum, kis seta a köztpontba) Zalaegerszegen, mär el volt döntve , hogy ezt a helyet välasztjuk. Cirka 15eve järtam itt utoljära(akkor is szuper volt) , ki kell ujra probalni. . . Az etlapot( sok välasztek) meglepödve nagyon korrekt ärakkal talältuk, szinten az italokat is.
Átlagos 2016. június 2.családjával járt itt
Az étteremhez nagy parkoló tartozik. A kiszolgálás családias, a pincérek nagyon kedvesek. A berendezés hangulatos, rendezett és nem túl zsúfolt, van helye minden vendégnek. Az adagok viszont nem túl nagyok és nem túl ízletesek. Családi ebéden voltunk, több húsétel is félig nyers volt, nem volt rendesen átsütve.
Kiváló 2016. január 10.a párjával járt itt
Több alakalommal megfordultunk családommal és barátainkkal ezen a nívós medencével rendelkező étteremben. A kiszolgálás,a vendégvárás nagyon családias és kifogástalan. A tulajdonos márt nem családtagként várja a hozzá érkező vendégeit. A hétvégi élőzene jó és színvonalas. A környezet élményszámba menő a medence nagyon gyerekbarát.
Kiváló 2014. szeptember 4.barátokkal járt itt
Szinte rendszeres visszajáró vendégei vagyunk az étteremnek. Családi rendezvények, baráti vacsorák,színház utáni vacsora, vagy csak egyszerűen elmegyünk vacsorázni. Szép,rendezett, tiszta környezet, udvarias kiszolgálás, ízletes -bőséges ételek. Kihangsúlyozva: udvarias-figyelmes személyzet(és tulajdonos! !
Kiváló 2014. június 28.családjával járt itt
Csodálatos, szép,családias hangulat, nagyon jó az étel és iszonyat nagy adagokat adnak! Mindenkinek ajánlani tudom aki eddig még nem járt itt!!! :)
Vándor Vigadó Zalaegerszeg a térképen
8900 ZalaegerszegEgerszeghegy 17.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar népzene, magyar slágerek, rock
Belga sörök