Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros ★★★

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
Hotel Forrás Zalakaros ZalakarosHotel Forrás Zalakaros Zalakaros
Hotel Forrás Zalakaros ZalakarosHotel Forrás Zalakaros Zalakaros

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros bemutatkozása

A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és feltöltődni vágyó vendégeit. Komfortos, családias hangulatú szobáival szolgálja az ide érkezők kényelmét.

A Hotel Forrás Zalakaros legnépszerűbb csomagjai

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros - Félpanziós ajánlat (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat (1 éjtől)
2025.01.01-ig
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros - Félpanziós ajánlat fürdőbelépővel (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.01.01-ig
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros vélemények

Gyenge 2024. január 3.egyedül járt itt
Fürdőszoba penészes,a viz a tusolóban alig folyik le. WC tartály nehezen telik meg. Mosdócsaptelep körbeforog ,nehezen nyitja a vizet. Hiányzik a széf a szobából. A TV olyan kicsi alig lehet a képernyőt meglátni. A lift jó,de iszonyú koszos. Finom,de egyhangú ételválaszték van,kevés gyümölccsel.
Átlagos 2024. január 2.egyedül járt itt
Szoba és a fürdőszoba tisztaság nem volt igazán higiénikus, a vacsora szolgáltatás/ két menű választással / , a szilveszteri felhozatal a zenekar gyenge volt és ezért árért korlátlan italfogyasztást vagy vendégváró falatok, italok, sós sütemény kínálata nem volt és igazán lehetett volna! ! Sok hiányosságok vannak ezért az árért!
Kiváló 2023. november 5.gyerekekkel járt itt
Kellemes csalódás volt,mert az előző értékelések alapján rosszabra számítottam. Szépen felújították a szállodát. Kétszobás apartmant kaptunk. Mindkét szobába nagyméretű síkképernyős TV volt. és 129 csatorna jött be rajta,amit még szállodában vagy apartmanban soha nem tapasztaltam.
Kedves László!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!
Köszönjük szépen visszajelzését! Várjuk Vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel:
2023. november 9., Hotel Forrás Zalakaros, Hotel Forrás Zalakaros
2023. augusztus 25.a párjával járt itt
5 nap 4 éjszakát töltöttünk ott és nagyon jól éreztük magunkat a rossz időjárás ellenére. A személyzet segítőkész, az ételek finomak és a tisztasággal sem volt probléma.
Átlagos 2023. július 14.gyerekekkel járt itt
A főzezoni ár, még ha indokolja is, csak menüvacsorát tartalmazott meglehetősen kis adaggal. A szoba, noha nem a legalacsonyabb kategóriát kértem, kicsi és tetőtéri volt, és elég kicsi. Az első reggelen eldugult a vécé. Vacsora után nincs nyitva a bár egy órát sem. A személyzet segítőkész volt, erre nem lehet panasz.
Üdvözlöm!

Köszönettel vettük visszajelzését!
Elnézését kérjük a helyszínen tapasztalt esetleges kellemetlenségek miatt.
Köszönjük észrevételeit, tapasztalatai segítségével igyekszünk az észlelt problémákat a jövőben elhárítani és magasabb színvonalat képviselni szolgáltatásainkban.
2023. július 28., Hotel Forrás Kollégák, Hotel Forrás Zalakaros
Gyenge 2023. május 31.gyerekekkel járt itt
Egyetlen előnye a hotelnek, hogy közel van a Zalakarosi élményfürdőhöz. A szobákban szinte nem lehet megmaradni a hőségtől, és még csak Május van. Gyerekeseknek, családoknak és idős embereknek egyáltalán nem ajánlom. A légkondicionálás elavult, zajos, nem hűti le az aprócska szobát.
Kedves Vendégünk!

Köszönettel vettük visszajelzését!
Elnézését kérjük a kellemetlenség miatt.
A helyszínen tapasztalt problémákat, ha jelzi a helyszínen recepciónk felé maximális rugalmassággal próbáljuk megoldani azokat és kompenzálni Önt, hogy pihenése gondtalan legyen nálunk.
2023. július 7., Hotel Forrás, Hotel Forrás Zalakaros
Átlagos 2023. május 19.a párjával járt itt
Többször voltunk ebben a szállodában, mindig többnyire megvoltunk elégedve a szállással, és az ellátással. Idén sajnos probléma volt a szemét elszállításával, a fürdőszoba tisztán tartásával is. Az étkezés a korábbi évekhez viszonyítva nagyon sokat romlott. A reggeli nagyon egyhangú volt, a vacsora pedig időnként ehetetlen.
Kedves Vikárius Árpád!

Köszönettel vettük visszajelzését!
Nagy örömünkre szolgál, hogy pihenésük helyszínéül minket választottak ismételten.
Köszönjük észrevételeit, tapasztalatai segítségével igyekszünk az észlelt problémákat a jövőben elhárítani és javítani rajtuk!
2023. július 7., Kéri István, Hotel Forrás Zalakaros
Kiváló 2022. július 11.egyedül járt itt
Kedves személyzet, minden kívánságomat kielégítő szolgáltatást kaptam. Az étkeztetés bőséges, rugalmas , gyors volt. Nagyon jó helyen lévő szállás. Ár-érték arányban teljesen megfelelő. A szoba elég nagy, az ágy kényelmes, a fürdőszoba tiszta. Annyira közel a fürdő, hogy köntösben át lehet menni, nem kell használni az öltözőket.
Kiváló 2022. március 20.a párjával járt itt
A szoba és fürdőszoba tiszta, rendezett volt. Egy kifogásom van, hogy csak 11 tévécsatorna volt. Én tévéfüggő vagyok és nem tudtam filmeket nézni. Az étterem tökéletes volt, az étel kiváló minőségű és mennyiségű volt. A felszolgálók kedvesek voltak, különösen a szerda és csütörtök reggeli felszolgáló hölgy.
Kiváló 2022. január 4.a párjával járt itt
Szilvesztert töltöttük Önöknél nagyon jól éreztük magunkat . Az ételek mindig nagyon finomak voltak,és bőségessek. A kiszolgálás is tökéletes volt. A fürdöbe kaptunk jegyet ,az különösen tetszett, biztos hogy még vissza fogunk térni az Önök szállodájába. most sajnos előbb el kellett jönnünk, de azért jó volt nagyon! Köszönjük szépen.
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosTermál u. 6.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem