Nagyszerű pihenés a Hotel Belenusban!

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen

Kiváló 2017. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. január 7.
Minden nagyon tetszett, kezdve a fogadtatástól, személyzet hozzáállása, tisztaság. A szolgáltatás első osztályú. Egy észrevétel: a gyerekkel- gyerekekkel érkezők zavarják a pihenést, az értetlen gyerek nem való vízipisztollyal az élménymedencébe!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Belenus Thermalhotel Superior további értékelései

2024.03.10a párjával
a hotel kiváló, ételek finomak, visszatérő vendégek vagyunk a személyzet segitö , szinte már ismerösként üdvözölnek , a szakácsok tudják a dolgukat , sok visszatérö ismerössel találkozunk, a medencék, kiválóak , a plázs, a napozó rész, kiválló
2024.02.28a párjával
Visszatérő vendégként ismét kellemes napokat töltöttünk itt. Lassan 15 éve járunk a Belenusba és tapasztaljuk a folyamatos fejlesztést, újítást, változást. Nagyon szépen és ízlésesen van az egész kialakítva. Már a kapu is egy eleganciát sugározz, ahogy a recepció és a hal is. Wellnessben a...
2024.02.26a párjával
4x voltunk itt, és még mindig nagyon szuper. Mindennel meg vagyunk elégedve. Csak ajálani tudom mindenkinek.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.03.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.03.02-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval