Kis-Balatoni Ökoporta Zalaszabar

Kis-Balatoni Ökoporta Zalaszabar
Kis-Balatoni Ökoporta ZalaszabarKis-Balatoni Ökoporta Zalaszabar
Kis-Balatoni Ökoporta ZalaszabarKis-Balatoni Ökoporta Zalaszabar

Kis-Balatoni Ökoporta Zalaszabar bemutatkozása

A Kis-Balaton partján, a pannon dombok ölelésében, festői tájon fekszik Zalaszabar. A hamisítatlan zalai kistelepülés egy régi építésű parasztházának felújításával hoztuk létre háromszobás vendégházunkat. Célunk az épület hagyományos hangulatának megőrzése volt, a modern idők kényelmi elvárásainak is megfelelve.

Szent Orbán Panzió Zalakaros - Napi árak
2024.10.19-ig
Szent Orbán Panzió Zalakaros
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kis-Balatoni Ökoporta Zalaszabar vélemények

Kiváló 2023. augusztus 2.egyedül járt itt
Mindenkinek ajánlom, aki szeretne egy picit elvonulni, feltöltődni. Csodálatos környezet, patyolattiszta ház, pont annyi civilizációval, amennyi kell.
Kis-Balatoni Ökoporta Zalaszabar - Egyéb
Kiváló 2015. május 7.a párjával járt itt
Emberközpontú környezetben rugalmas, fejlődő vendéglátás. A tulajdonos könnyen elérhető és figyelmes. Jó adottságokkal rendelkező hely. Sok program lehetőség; a borút is benne van. A vidék hangulatától és a mozgalmas programoktól (fürdőzés, kerékpározás) teljesen feltöltődtünk. Mi ezt az élményt éltük meg. (Középkorú pár, három éjszaka alapján. )
Kis-Balatoni Ökoporta válasza
Köszönjük szépen az értékelést! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, élmény volt ilyen kedves vendégekkel nyitni a szezont. További szép biciklitúrákat kívánunk!
2015. május 16., Sarbu-Simonyi Borbála, tulajdonos