Verona Panzió Döbrököz

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Verona Panzió Döbrököz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2020. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Remek helyre vitt a családom. A vejem itt született, és rokoni látogatással egybekötött fürdőzés céljából vittek le. Egy kicsi, 8 szobás panzió, de tiszta, csendes helyen, zárt étteremmel és szép, virágos kert helységgel bír. Nagyon jó a konyhája. E mellett, 8,5 kilométerre van Gunaras, egy hatalmas 10 medencés , termálvizes, strand és gyógyfürdővel.
Verona Panzió Döbrököz - KörnyékVerona Panzió Döbrököz - EgyébVerona Panzió Döbrököz - EgyébVerona Panzió Döbrököz - EgyébVerona Panzió Döbrököz - KörnyékVerona Panzió Döbrököz - KörnyékVerona Panzió Döbrököz - KörnyékVerona Panzió Döbrököz - VendéglátásVerona Panzió Döbrököz - EgyébVerona Panzió Döbrököz - EgyébVerona Panzió Döbrököz - SzobákVerona Panzió Döbrököz - Külső képVerona Panzió Döbrököz - Külső kép
1947
Szörnyű 2019. május 27.a párjával járt itt
1 hónappal előbb lefoglaltam a szállást. Oda érkezésünkkor nemhogy nem vártak, nem is tudták, hogy jönni fogunk! Mutattam a Bookingos foglalást 3-szor bemutatkoztam, majd felhívták a kollégát aki a szállásokkal foglalkozik, merthogy ő nem adta át nekik. A barátunkkal ugyanez volt, mivel egyszerre foglaltunk, de ő külön szobát.