Faház Vendéglő Lajosmizse

a 19 lajosmizsei étterem közül

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Faház Vendéglő Lajosmizse vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 28.a párjával járt itt
Pénteki napon ebédelni tértünk be a vendéglőbe. Néhány asztalnál már ültek, ebédeltek. Mint kiderült menü is van az étteremben,de csak egy fajta. Aznap csontleves és rántott szelet hasábburgonyával, savanyú uborkával szerepelt a menüben. A férjem azt is kért, én pedig csak egy grillezett sajtot, csilis édes mártogatóssal, burgonyával, szóval nem egy túl komplikált fogást.
2017. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Egy hétfői napon úgy döntöttünk a családdal látogassuk meg a lajosmizsei Faház éttermet. Nem csalódtunk benne. Ár érték arányos. Hangulatos, tiszta kis családi étterem. Finom ételek, kedves személyzet. Az étel adagok nem túl nagyok, de ízletesek. Máskor is el fogunk látogatni a családdal és a barátokkal ebbe a kis családias étterembe. Ajánlom másnak is.
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Vacsorázni indultunk, Talán nem voltunk elég éhesek, mert az első két helyet talán a hőség, az ételkínálat, vagy az árak miatt otthagytuk, aztán mikor azt hittük kiérünk a városból megláttunk a fák közt egy éttermet. Árnyékos parkoló, kellemes terasz. A kiszolgálás kedves, figyelmes. Az étlap jól összeállítva.
Kiváló 2016. november 11.egyedül járt itt
újra ebben az étteremben fogyasztom a menüt,szinte minden nap
ismét a régi meghitt családias hangulatban és finom ételekkel,megfelelő adagokkal fogadják itt az embert
örülök a változásnak és annak is örülök hogy ismét pozitívan tudom értékelni a helyet
tudom ajánlani másoknak is
remélem így marad és még sokáig látogatok el erre a barátságos helyre