Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse

Öreg Tanyacsárda Étterem LajosmizseÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse
Öreg Tanyacsárda Étterem LajosmizseÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse bemutatkozása

Öreg Tanyacsárda Étterem
Az idén 40 éves, Budapesttől 71 kilométerre elhelyezkedő Öreg Tanyacsárda Étterem az alföldi kisváros, Lajosmizse szomszédságában fogadja vendégeit. A csárda magyaros jellegű, kitűnő konyhája joggal érdemelte ki a „Vidék legjobb étterme” díjat.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse vélemények

Kiváló 2024. január 28.barátokkal járt itt
Elsőnek voltam az öreg Tanya csárdában nagyon finom volt az éttel s jó volt a kiszolgálás
Nagyon jó parkolási lehetőség .
Mellékhelyiségek tiszták .
Kiváló 2023. július 30.gyerekekkel járt itt
Hétvégi kirándulásról tartottunk haza, így tértünk be ebbe a régi ismerős étterembe. Hatalmas volt a forgalom, ez egy méltán népszerű hely, a bejárat előtt az ikonikus "Hoffer" - traktor. A sűrű forgalom ellenére hamar asztalt kaptunk, régivágású, nem mosolygós típus, de biztos kezű, profi pincér vett minket szárnyai alá.
2055
2022. november 14.a párjával járt itt
Szerintem itt valami zűrzavar van a lapon az új tanyacsárdát meg az öreg tanyacsárdát illetően, a képeket elnézve ugyanazon a helyen készültek az újra vonatkozók is, mint a régire nézve, de én sem tudtam megállapítani, hogy melyikben vagyok, a rákérdezés alapján ez az öreg, a régi, a falon kint függő információ alapján meg az un, új.
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Külső képÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Külső képÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - MosdóÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étlap/itallapÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étlap/itallapÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étlap/itallapÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - BelsőÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - MosdóÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étlap/itallap
Kiváló 2022. június 11.családjával járt itt
Felsőlajosi állatkertet látogattuk meg, majd betértünk ebédelni. Minden tökéletes volt. A környzet remek, a kiszolgálás profi. A felszolgáló személyzet rögtön jött, nem kellett várnunk. 7-en voltunk,mindenki talált magának megfelelelő ételt, italt. Nagyon finom és ízletes volt minden. Az adagok óriásiak. Nem lehetett megenni.
Kiváló 2021. augusztus 5.a párjával járt itt
Bárkinek szívesen ajánlom!
Barátságos,segítőkész személyzet fogadott minket.
A frissen készült,nagyon finom,hatalmas adag ételek teljesen elkápráztattak.
Gyors,és kedves kiszolgálás volt végig.
Kis kerülőt tettünk,hogy itt ebédeljünk,de nem bántuk meg.
Máskor is szívesen ellátogatunk ide.
Csak ajánlani tudom annak,aki egy nagyon finom ebédre,vagy vacsorára vágyik.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 27.gyerekekkel járt itt
Érdemes előre asztalt foglalni, mert nagyon népszerű hely. Szép a környezet, az adagok hatalmasak. Árnyékos, légkondícionált kerthelyiségben lehet étkezni. A parkolás jól megoldott. Az itt dolgozók kedvesek voltak. Sajnos, mikor a nyaralásunk során másodszor szerettünk volna itt ebédelni, zárva volt, a hivatalos nyitvatartási idővel ellentétben.
2020. július 26.barátokkal járt itt
Az Öreg Tanyacsárda az a hely, ahová az ember betér annak dacára, hogy mióta megépült az M5-ös autópálya, már nem esik útba. Ennek fő oka, hogy hangulatos, jó ízléssel berendezett hely v gyönyörű virágos terasszal, amit az U alakú épületegyüttes ölel körbe.
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - BelsőÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - BelsőÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 19.családjával járt itt
Már nem először teszteljük le a Tanyacsárda libaételeit, de még sohasem okozott csalódást. Most a sógornőmet láttuk vendégül, Erzsébet napja alkalmából. Remek ételek, italok voltak terítéken. Bizonyosan, nem utoljárra jártunk itt. És mint az első két kép is tanusítja,45 éve működik, és már három éve is az itteni közönség kedvence volt, de ma sem vesztett semmit a fényéből. Ezt az Öcsém is tanusította. Bátran ajánlhatjuk továbbra is mindenkinek.
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Étel/italÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - EgyébÖreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2018. november 4.gyerekekkel járt itt
Véletlenül találtunk a helyre, de biztosan legközelebb is itt eszünk, ha erre járunk. Hangulatos, tiszta, színvonalas. Az ételek mennyeiek mind ízre, mind kinézetre. Annak ellenére, hogy még délután 3-kor is teltház volt, minden felszolgáló nyugodt, figyelmes volt, külön köszönet érte. A női mosdóban pelenkázó található, kint játszótér.
2018. szeptember 22.családjával járt itt
Hétvégi látogatásunkkor sok vendég, hétköznap két család volt mindössze az étteremben.
Az ételek finomak, mennyisége bőséges, ill. megfelelőek az adagok. Az árak átlagosak.
A kiszolgálás gyors, a pincérek kedvesek (habár volt, aki kijött a zárt helyiségből, de egy üdvözlés nem tett a vendégek felé, ami kirívó volt, hogy mindössze ketten voltunk).
Öreg Tanyacsárda Étterem Lajosmizse a térképen
6050 LajosmizseBene 625.
06 76 356166
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
gluténmentes, vegetáriánus