Sarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse

3,2
a 19 lajosmizsei étterem közül
kávézó - kávéház, pizzéria, pékség
Sarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse
Sarki Pékség, Pizzéria & Kávézó LajosmizseSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Sarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse vélemények

Átlagos 2020. szeptember 23.egyedül járt itt
A Sarki pékség tipikus albán pékség, azzal a megjegyzéssel, hogy nagyobb a beltér és le lehet ülni, ami nem mindegyik hasonló egységben biztosított. Továbbá sütnek pizzát és főznek kávét. Vettem négy kicsi tepertős pogácsát, 4 virslis hasészerűséget, valamint egy mákos búr kiflit. Összesen 625 forintot fizettem, ami nem sok, a minőség a megszokott volt.
Sarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - EgyébSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - Külső képSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - Külső képSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - BelsőSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - Étel/italSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - BelsőSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - EgyébSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - EgyébSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - Étel/italSarki Pékség, Pizzéria & Kávézó Lajosmizse - Külső kép