Szél Csárda Lajosmizse

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Szél Csárda Lajosmizse vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2022. január 24.a párjával járt itt
Útközben megéheztünk, nem csoda, hiszen az ebéd is kimaradt. A telefont pötyögtem és ezt ajánlotta. Belépve szépen terített asztalok, némelyeknél étkeztek. Helyet foglaltunk és már ott is volt a pincér, hozta az étlapot. Az italt hamar kaptuk, de az ételt is percek alatt. Vendéglőslevest és mézes-mákos palacsintát ettem.
Kiváló 2020. augusztus 11.családjával járt itt
Néhány év kihagyás után / nem volt erre utunk / ismét meglátogattuk a csárdát, egy késői ebéd erejéig. Belépve a kellemes klímájú vendégtérbe, azonnal megjelent egy felszolgáló, és hellyel kínált bennünket. Kihozta az optimális hőmérsékletű italokat, majd rövid idő múlva asztalunkra kerültek az ételek.
Kiváló 2017. december 23.családjával járt itt
Családommal voltunk vacsorázni az étteremben,mind az étel mennyiségével minőségével a felszolgálással tisztasággal maximálisan elégedettek voltunk mindnyájan. Ajánlani tudom bárkinek aki arra jár!
Kiváló 2017. október 25.a párjával járt itt
Ünnepelni mentünk kettecskén. Az autópálya mellett nem hittem lehet ilyet is. De IGEN. A különterembe kaptunk helyet előre foglalás után. A kiszolgálás gyors kedves, az ételek nagyon finomak, a hely hangulatos. Az ételek nagy adagok szépen tálalva a személyzet nagyon figyelmes annak ellenére is hogy nagyon sokan voltak az ételeket időbe megkaptuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 28.a párjával járt itt
Az M5 autópályán haladva pillantottuk meg a molinot. . . és úgy döntöttünk kipróbáljuk. Nem csalódtunk a külsőhöz egy parádés felújított szép belső tartozik. Odafigyeltek ránk a belépés pillanatától a távozásig. Ételek gyorsan ki kerültek az asztalra, adagban bővelkedtek, ízvilága kimondottan finom.
Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Pinenni mentünk a családdal, és útközben megálltunk ebédelni. Az itteni értékelések alapján esett a választás erre a helyre. Nem csalódtunk! Nagyon szuper hely! A pincérek kedvesek voltak, lesték minden kívánságunkat. A megrendelt ital 3 percen belül az asztalunkon volt. Az ételekre sem kellett 15 percnél többet várni. Nagyon bőséges és izletesek voltak a felszolgált ebédünk.
Szél Csárda Lajosmizse - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 2., kollégákkal járt itt
Munkamegbeszélésre tartottunk Budapestre, Békéscsabáról. Az autópálya melletti kiváló vendéglőre a sofőrünk hívta fel a figyelmünket. A hely óriási meglepetést okozott, hiszen az ételek kiválóak, a kiszolgálás gyors, az árak pedig egyáltalán nem veszélyesek.
Kiváló 2016. július 24.barátokkal járt itt
Előzetes internetes keresés után találtam rá erre a helyre, Szegedre menet. Az autópályán nem nagyon van kitáblázva, de szerencsére hamar odataláltunk. Az éttermet felújították, inkább modern volt, mint csárda hangulatú. Az étlap nagyon gazdag, a pincér udvarias és segítőkész, még a toalett is igen tiszta volt, látszik, hogy nagyon ügyelnek rá.
Szél Csárda Lajosmizse - Étel/italSzél Csárda Lajosmizse - Étel/italSzél Csárda Lajosmizse - Étel/ital
Kiváló 2015. június 3.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, a kiszolgálás gyors, pontos /annak ellenére, hogy a pincér nem írta fel a rendelést mindent úgy hozott ki ahogy megrendeltük! ! ! /. Az ételek nagyon finomak, nagy adagok nagyon gusztusosan tálalva. Hangulatos elrendezéssel nagyon nagy tisztasággal, udvarias személyzettel. Autópálya mellett ennyire elfogadható árakkal még nem találkoztunk. Ha legközelebb arra járunk biztosan nem hagyjuk ki az éttermet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 29., üzleti partnerrel járt itt
Tényleg nem gondoltam volna. . . ezen az oldalon olvastam utána, mert tudtam, hogy errefelé járok. Minden igaz. Tényleg nagyon jó a hely! Tényleg kb. 8 perc alatt kihozták az ételt(vagy ha nem, akkor annyinak tűnt). Tényleg isteni finom volt minden és sok! Tényleg udvarias a kiszolgálás, sőt, igyekvő!