Akácliget Vendégház Lajosmizse

Akácliget Vendégház Lajosmizse
Akácliget Vendégház LajosmizseAkácliget Vendégház Lajosmizse
Akácliget Vendégház LajosmizseAkácliget Vendégház Lajosmizse

Akácliget Vendégház Lajosmizse bemutatkozása

A természet hangjai. A természet csendje.
Az Akácliget Vendégház Budapesttől 70 km-re DK-i irányban (M5 autópálya Kecskemét felé), a Homokhátság szívében, mezőgazdasági területekkel, elszórt tanyákkal váltakozó, cserjékkel ligetszerűen tarkított lomb- és fenyőerdők között helyezkedik el.

Geréby Kúria Lajosmizse - Napi árak
2025.07.31-ig
Geréby Kúria Lajosmizse
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Akácliget Vendégház Lajosmizse vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 29.barátokkal járt itt
Májusban menj ide. akkor, amikor virágzik az akác. nemhiába akácliget a panzió neve. Olyankor csaodaszép hely. Minden virágbaborul, nyílnak a bodzák, a rózsabokrok, megannyi illat és szín, a zöldek különböző árnyalati. Elragadóan szép hely. Gondozott, nagy füves kert, két kis sziget, ahol medencét találni és elvonultan pihenőre térhetsz, napozhatsz.
Akácliget Vendégház Lajosmizse - Medence/kertAkácliget Vendégház Lajosmizse - KörnyékAkácliget Vendégház Lajosmizse - EgyébAkácliget Vendégház Lajosmizse - Medence/kertAkácliget Vendégház Lajosmizse - Medence/kertAkácliget Vendégház Lajosmizse - Külső kép
Kiváló 2019. május 15.családjával járt itt
Nagyon szép napokat töltöttünk itt. Aki el akar vonulni a város zajától, annak merem ajánlani. Nagyokat lehet sétálni a természetben,szép tiszta tájon. Láttunk őzeket, nyuszikat, fácánokat. Madárcsicsergésre ébredtünk. Este megcsodáltuk a csillagos eget. Kutyussal voltunk, ő is élvezte. Kedvesen fogadtak.
Kiváló 2017. január 18.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk itt szilveszterkor. A tulajdonos [moderálva - a szerk. ] nagyon kedves ember. A hely tiszta, rendezett. Fürdődézsa az udvarban. :)
Csodálatos zöld cserépkályha van a nappaliban. Mivel fagyosszent vagyok imádtam :)
Magunknak főztünk, de lehetőség van arra is, hogy rendelj a közeli vendéglőből.