Don Corleone Pizzeria & Étterem Monor

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Don Corleone Pizzeria & Étterem Monor vélemények

Kiváló 2021. szeptember 7.családjával járt itt
Sokadszorra rendelünk házhozszállítva.Személyzet nagyon kedves,udvarias. Eddigi tapasztalat alapján minőséget,ízletes pizzát készítenek.Most szeptember 4-én a 4személyes tálat kóstoltuk meg. A megbeszélt idő előtt picivel melegen elkészítve,bőségesen érkezett. Köszönjük és most sem csalódtunk.
2021. április 10.családjával járt itt
Évek óta, rendszeresen rendelek tőlük. Az ételek minősége, mennyisége jó. Az ételfutárokkal sajnos van negatív tapasztalatom: Nem értem, hogy átadáskor miért nem viselnek maszkot? !
Bízom benne, hogy rövidesen, újra, személyesen találkozhatom az itt dolgozókkal! Jó egészséget, további és további új vendégeket kívánok ! nagyon örülnék, ha szélesítenék az ételek választékát!
Kiváló 2020. augusztus 22.a párjával járt itt
Rendszeresen innen rendeljük a pizzankat. Nagyon szeretjük. Belehet ülni, a kiszolgálással nincs probléma. Kiprobaltuk a taljaikat, az kevésbé nyerte el tetszesunket, mert kevés az adag.
.. .

Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. Unnepnapokon is mindig nyitva van. Hazhozszallítasa is van.
2016. március 30.családjával járt itt
Rendszeresen látogatjuk,(rendelünk házhoz)az éttermet a párommal, illetve barátokkal. Eddig sosem csalódtunk benne. Az adagok bőven elegendőek, és ha valaki nem bír el egy normál adagot vagy esetleg nagyobb étkű, akkor lehetőség van kis adagot, vagy nagy adagot is rendelnie. Kitűnő a pizzájuk. Szerintem Monor egyetlen jó pizzázója. Állandóan nyitva vannak, még ünnepnap is. . . . Érdemes betérni.