Főzelékbár Étterem Monor

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Főzelékbár Étterem Monor vélemények

2023. október 18.egyedül járt itt
A Főzelékbár az étkezdék között igen hangulatos egység, azzal együtt, hogy tálcatologatós. A belsőépítész jó munkát végzett.
Értékeltem, hogy az asztalokon ki volt téve chili-, só és borsdaráló.
A fasírt ízletes, a tökfőzelék savhiányos, a kisadag főzelék egy fasírttal 950 forintba került.
A kiszolgálás kedves. Erős négy pont a hely.
Főzelékbár Étterem Monor - EgyébFőzelékbár Étterem Monor - EgyébFőzelékbár Étterem Monor - EgyébFőzelékbár Étterem Monor - EgyébFőzelékbár Étterem Monor - EgyébFőzelékbár Étterem Monor - EgyébFőzelékbár Étterem Monor - Egyéb
Kiváló 2021. július 4.családjával járt itt
Telefonon adtam le július 3.-ra 1*4személyes és 2*2 személyes Bőségtálra elvitelre/házhozszállítva a rendelést.Személyzet kedves.Nagyon Jó ötlet volt. A megbeszélt időre elkészítve,bőségesen,melegen,érkezett. Mégegy egy jó pont,hogy K&H szépkártya elfogadó hely. Nagyon köszönjük és hamarosan újra rendelünk!
Főzelékbár Étterem Monor - Étel/italFőzelékbár Étterem Monor - Étel/ital
Átlagos 2020. augusztus 22.egyedül járt itt
Régebben sokat ebédeltünk itt. De mostanság sajnos nem megfelelő az ételek íze. Azok a tipikus menza ízű ételek vannak. . . . . . Az ételek ízében csak a sót lehet érezni. Egy ételt lehet igazából megvenni, méghozzá a rántott sajt, sült krumplival. . . . .
Van kiülős része. A palacsintaja finom.
Van ebéd menü lehetőség, az ár-érték aránya normális.
Kiváló 2020. január 30.a párjával járt itt
Monoron járva véletlenül akadtunk rá erre a népszerű étkezdére. A városközpontban a buszállomáshoz közel található. Ebédidő lévén sokan voltak, de a kiszolgálás gyors és udvarias volt. Sokféle étel és nagy adagok a jellemzőek, kedvező áron. Két féle menű is van,szintén nagy adag.
Főzelékbár Étterem Monor - BelsőFőzelékbár Étterem Monor - Étel/italFőzelékbár Étterem Monor - Étel/ital