La Via Étterem Monor

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

La Via Étterem Monor vélemények

Kiváló 2018. december 25.gyerekekkel járt itt
Kedves, tökéletes kiszolgálás, az ételek nagyon finomak, nagyok az adagok. Az étterem tiszta és igényes, igazi olasz hangulattal. Olasz rádióállomással a háttérben. A tésztaválaszték bőséges, . Biztosan betérünk, ha arra járunk. Bár december lévén a kerthelyiségbe nem tudtuk kijutni, de tágasnak tűnik, nyáron visszatérünk.
Kiváló 2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A étterem nagyon jó hangulatú. Kerthelyiségük is van nagy udvarral. A családdal betérő vendégekre gondolván a hátsó részben van egy kis mini játszótér. A háttérből olasz slágerek szólnak ami egy jó alaphangulatot kölcsönöz a helynek. Bár egy pizzáért tértünk be, meglepődve tapasztaltuk hogy milyen sok tésztás étel található az étlapon.
La Via Étterem Monor - Étel/italLa Via Étterem Monor - Étel/italLa Via Étterem Monor - Étel/ital
Kiváló 2017. július 19.a párjával járt itt
Igazi olasz hangulat várja a betérő vendégeket! (még a rádióból is olasz adó szól! )
Nagyon szép, tiszta és igényes étterem, a kerthelyiség pedig szuper hangulatos! Megfelelő választék az étlapon, különleges fogások is. Az ár középkategória, véleményem szerint megfelelő, mert minőséget kapunk érte. Külön ajánlom a lasagne-t, nagyon értik a módját!