Op-Art Étterem Monor

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Op-Art Étterem Monor vélemények

Kiváló 2020. október 24.családjával járt itt
Lányom esküvőjét tartottuk ebben az étteremben. Rövid idő állt rendelkezésünkre, hogy találjunk egy ünnepi ebéd helyszínt 18 főre. Szerencsére megtaláltam ezt az éttermet. Nagyon rugalmasak, étlapból is választhattunk és magunknak is összeállíthattunk kétszemélyes tálakat. Koktélozhattunk, különböző belga csokis italokat, desszerteket lehet fogyasztani.
Op-Art Étterem Monor - Külső képOp-Art Étterem Monor - Étel/italOp-Art Étterem Monor - Egyéb
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Már sokadszorra rendelünk elvitelre. Nem hiába. Eddigi tapasztalat alapján minőséget,ízletes ételt készítenek. Most is a 2személyes Op-Art tál,2személyes Haver tál,BBQ bélszín steak a megszokott ízlésesen elkészült. A megbeszélt időre elkészítve,melegen,becsomagolva várt. Mégegy jó pont,hogy K&H szépkártya elfogadó hely. Nagyon köszönjük és hamarosan újra rendelünk!
2019. január 28.családjával járt itt
A 4-es főútról letérve találtunk rá erre a kedves kis étteremre (ami panzió is egyben). Parkolni zárt helyen, az étterem belső parkolójában is lehet. Fedett kerthelyiség, szépen kiépített rózsakapuval és kerti tavacskával. Kint foglaltunk helyet, és hamar jött is a fiatal felszolgáló, aki felvette a rendelést.