Rózsa Sándor Csárda Zsombó

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Rózsa Sándor Csárda Zsombó vélemények

Kiváló 2020. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A neten választottuk ezt a csárdát az elhelyezkedése, az étlapja és a vélemények alapján. Nem okozott csalódást, bár az út mentén tehetnének ki útbaigazító/figyelemfelhívó táblát. Nagyon kellemes csárda-hangulatot teremtettek a kiegészítőkkel, kerámia tálakkal, tányérokkal, amit sok helyen már hiába keresünk.
Rózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/ital
Kiváló 2020. augusztus 4.barátokkal járt itt
Tíz fővel mentünk egy esemény ünneplésére a csárdába. Még sohasem voltunk itt. De sokszor elmentünk előtte. Jó helyen van, és jól néz ki . Bent sem csalódtunk. Régi csárda hangulat. De bejutni hétvégén csak úgy lehet, ha előre van hely foglalva. Nekünk volt. Sokan voltak, mégis szinte azonnal felvették a rendelést. Gyorsan ki is hozták a hatalmas adag, ízletes étkeket. Ajánlom mindenkinek.
Rózsa Sándor Csárda Zsombó - Külső képRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/italRózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/ital
Átlagos 2019. november 4.a párjával járt itt
Másodszor voltunk itt, és másodszor távoztunk csalódottan. . . Kellemes környezt, kiváló ételek, messze átlagon aluli kiszolgálással. Ismét úgy jártunk, hogy lejárt a minket kiszolgáló pincér munkaideje, és ott lettünk felejtve, annak ellenére hogy a délutáni időpont miatt mindösszesen két asztalnál volt vendég.
Rózsa Sándor Csárda Zsombó - Étel/ital
Kiváló 2019. július 10.barátokkal járt itt
A csárda az útról különösebben nem feltűnő. Belülről azonban szép és hangulatos. Az asztalt napokkal korábban 8 főre lefoglaltam, így volt helyünk. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt. Leveseket "csészében" kértük (FALUSI GYÖNGYTYÚKLEVES GAZDAGON, FÜRJTOJÁSSAL), bőséges adagot kaptunk.
Kiváló 2019. május 21.a párjával járt itt
Belépve az épületbe, nem egy hagyományos csárda hangulat fogadott bennünket, hanem egy modern felfogásban megalkotott, és berendezett, nagyon hangulatos és egyedi " feeling". Különösen tetszett a négy részre osztott vendégtér. A személyzet udvarias üdvözlése után helyet foglaltunk. A pincér hölgy gyorsan hozta az étlapokat, és rövid idő után a megrendelt italokat.